KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga eelvaated

Esiliigas toimub täna kaks varem edasilükatud kohtumist.

Tartus kohtuvad XIV vooru mängus kohalik SK 10 ja Rakvere JK Tarvas. Kiviõlis lähevad aga XVII vooru mängus vastamisi kohalik Tamme Auto ja Tallinna FC Levadia II.

Mõlemad mängud algavad kell 18:45.

Esiliiga 14. ja 17. vooru mängud 18. juulil:

18. juulil kell 18:45 Tartu Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU SK 10 - RAKVERE JK TARVAS 

SK 10 peatreener Andrei Tjunin: "Kaks head mängijat lahkusid Tammekasse, aga proovime ikkagi kodus võita ning saada võimaluse võistelda teise koha eest."

Mängija Sergei Serdjuk: "Eelmised mängud Rakverega on olnud tasavägised ja võitluslikud. Arvata võib, et kolmapäeva õhtu tuleb väga tuline!"

JK Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Väga suur osa on sellel, et kuidas mehed suudavad taastuda eelmisest mängust. Vastane on meie lähim jälitaja ja tuleb kindlasti väga keeruline mäng mõlema võistkonna jaoks."

Mängija Jaanus Kaasik: "Eelmine omavaheline mäng näitas, mis puust SK 10 on. Nädalakesksed mängud on alati väga rasked. Lühike taastumisaeg ja paljude tööinimeste puudumine teeb olukorra keeruliseks. Kuid anname endast parima!"

Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Selen Elbe


18. juulil kell 18:45 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO - TALLINNA FC LEVADIA II

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Iga vooruga loodame leida oma mängu. Meid jälitab juba väga pikk seeria ebaõnnestumisi. Loodame, et ebaõnnestumised varsti lõppevad ja algab uus ja edukas periood, miks mitte sellest mängust."

Mängija Tõnis Starkopf: "Levadiaga on väga raske mängida, kuid loodame meie fännide toetusele. Mina omakorda püüan teha seda, mida minult oodatakse - lüüa väravaid."

FC Levadia II peatreener ARGO ARBEITER: "Viimane Esiliiga mäng ebaõnnestus. Nüüd proovime end uuesti kokku võtta, enesekindlamalt tegutseda ja punktivaru täiendada."

Mängija KRISTJAN TAMME: "Ootame Kiviõlis rasket mängu. Peame kaitses vigu vältima ning oma väravavõimalused realiseerima."

Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Marger Pormann, Raul Kaivoja

Foto: Catherine Kõrtsmik

18.07.2012 10:47
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.