KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga kolmapäevaste mängude eelvaated

Esiliigas toimub kolmapäeval erinevate voorude neli siiani pidamata mängu. 14. vooru mängus on vastamisi FC Infonet ja Tallinna FC Flora II ning 15. vooru mängus Tartu JK Tammeka II ja Kiviõli Tamme Auto.

Nii need kaks, kui ka 17. vooru mängud FC Puuma ja Rakvere JK Tarva ning Pärnu Linnameeskonna ja Tartu SK 10 vahel algavad kell 18:45.

Esiliiga vahelejäänud mängud 1. augustil:

1. augustil kell 18:45 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuru (Punane tn. 45)
FC INFONET - TALLINNA FC FLORA II 

FC Infoneti peatreener Aleksandr Altosar: "Võiduseeria katkemisest on küll kahju, kuid oluline on teha vajalikud järeldused ning alustada kõike uuesti. Mäng liiga kahe liidri vahel on alati põnev, kolmapäeval ootab meid kohtumine Flora II-ga, kellele kaotasime hooaja alguses suure skooriga. Väga tahaks võtta revanši ning selleks on meil kõik olemas - tahe ja motivatsioon."

Mängija Maksim Lipin: "Lõin järjekordse värava, kuid meeskonnale see kahjuks kasu ei toonud. Selle tõttu saab minu eelmist mängu kanda pigem negatiivsete hulka. Tahaksime väga oma väljakul rehabiliteeruda ja alustada uut võiduseeriat."

FC Flora II peatreener Norbert Hurt: "FC Infoneti vastu peame ennast hästi häälestama ja taktikaliselt tegema õiged otsused. Me teame, millises mängufaasis oli meil probleeme eelmine mäng ja kuidas neid lahendada. Meie eesmärk on täiustada mänguplaani ja võita mäng. "

Mängija Erik Vent: "Oleme teinud palju tööd, eesmärgil näidata taktikalist küpsust ja füüsilist teravust. Poisid on motiveeritud näitama enda parimat mängu, et tuua kolm punkti koju!"

Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Heigo Paglant


1. augustil kell 18:45 Tartu Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA II - KIVIÕLI TAMME AUTO 

JK Tammeka II peatreener Ivan O'Konnel-Bronin: "Sellise ilmaga on küll väga raske mängida, aga püüame kohustuslikud kolm punkti ära võtta, sest Kiviõli on meile kuklasse hingamas."

Mängija Hannes Tiru: "Kindlasti tuleb raske ning tähtis mäng mõlema võistkonna jaoks, kuid lähme kolme punkti järele ning üritame suruda neid veel sügavamale väljalangemistsooni."

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Kaotasime viimati Tammeka duublile suurelt ning seda mängu mäletavad kindlasti mõlemad meeskonnad. Loodame teha sellest oluliselt parema esituse ning tabelisse lisapunkte teenida."

Mängija Tõnis Starkopf: "Saavutasime nii kolmapäeval kui ka pühapäeval positiivse tulemuse, mis andis meeskonnale enesekindlust ka edasiseks võitluseks. Loodame teha korraliku esituse ning võtta punkte ka Tartust."

Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Selen Elbe


1. augustil kell 18:45 Lasnamäe SPK kunstmuruväljak (Peterburi 15, Tallinn)
FC PUUMA - RAKVERE JK TARVAS 

FC Puuma peatreener Dmitri Krasilnikov: "Pühapäeval oli meil väga raske mäng, eelkõige kuumuse tõttu. Vaatame, kas jõuame kolmapäevaseks mänguks taastuda - taastumisest sõltub väga palju. Aga igal juhul tuleb raske mäng."

Mängija Andre Järva: "Pühapäeval lõime neli väravat, kuid lasime endale lüüa ka kaks väravat.

JK Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Eelmine mäng Puumaga oli väga võitluslik ja tuleb ka seekord kindlasti. Mängime üle pika aja jälle kunstmurul ja kohanemine võib raske olla. Kuid anname endast kindlasti kõik!"

Mängija Argo Aava: "Vahepealne edu uinutas meid, kuid saime nüüd korraliku äratuse! Peame leidma endis jälle üles võitlusvaimu, et suudaksime tulemused enda kasuks pöörata!"

Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Tomi Rahula


1. augustil kell 18:45 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - TARTU SK 10 

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: "Head meelt teeb see, et kolmapäeval saab kasutada jälle kõiki mängijaid. Kurvaks aga see, kui palju võimalusi oleme jätnud viimastes mängudes kasutamata."

Mängija Taavi Kitsel: "Esimene mäng SK 10-ga jäi võõrsil viiki, nüüd peame võidupunktid koju jätma, et tabeliseis paraneks. Kaks viimast mängu oleme suutnud oma värava küll puhtana hoida, kuid olukordade realiseerimisega on tõsiseid probleeme."

SK 10 peatreener Andrei Tjunin: "Pärnu laseb endale vähe väravaid lüüa. Proovime nende kaitset kiirte söötudega lahti muukida."

Mängija Roman Daniljuk: "Pühapäeval võitsime Esiliiga liidrit ja jätkame võistlust teise koha eest. Punktid Pärnust on väga vajalikud!"

Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Ago Kärtmann, Andrei Karhu

31.07.2012 10:37








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.