KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga pühapäevaste mängude eelvaated

Esiliigas toimub pühapäeval vaid kolm 22. vooru mängu. Neist keskses kohtuvad kell 17 Lasnamäe KJH kunstmurul tabelijuht FC Infonet ja paremuselt teine nn. iseseisev klubi Rakvere JK Tarvas.

Ka kaks ülejäänud mängu algavad samal ajal, Kiviõli Tamme Auto võõrustab FC Puumat ja K-Järve FC Lootus Tartu SK10 meeskonda.

Esiliiga XXII vooru mängud 5. augustil:

5. augustil kell 17:00 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuru (Punane tn. 45)
FC INFONET - RAKVERE JK TARVAS 

FC Infoneti tegevjuht Aleksandr Altosar: "Loodan, et nüüd on alanud uus kauakestev võiduseeria. Eelmise mängu Rakverega võõrsil me kaotasime viimastel minutitel ning tahaks väga võtta sportlik võlg tagasi koduväljakul oma pealtvaatajate ees ja tõestada, et eelneva kaotuse teenimise tobedast veast. Võit Flora II üle andis meile uusi emotsioone järgnevaks võitluseks esikoha eest. Meeskonnas, kus on selline peatreener nagu meil, teisi ambitsioone läbi ei vaadata. Kõik mõistavad mida tähendab eesolev mäng meie jaoks. Psühholoogilises plaanis on meil natukene lihtsam, kuna Rakvere teab, et kaotuse puhul on võidujooks esimese koha nimel nende jaoks praktiliselt lõppenud. Samas, spordis võib juhtuda kõike. Tahame tänada oma pealtvaatajaid toetuse eest ja loodan, et sellele mängule tuleb mitte vähem poolehoidjaid."

Mängija Vladimir Avilov: "Kaitsja jaoks on värava löömine väga meeldiv ning mitte tihti esinev nähtus. Ühendades selle aga tähtsa meeskonnavõiduga, on meelehea kahekordne. Kolme päeva pärast on meil järgmine mäng ning eraldi selleks kedagi ettevalmistada pole tarvis. Lahendades oma ülesande eesolevas mängus võib juhtuda, et see ongi otsustavaks hetkeks liiga kohtade jagamisel. Mängime oma mängu ning ei hakka kellegi järgi end sättima. Loodan, et meie koduväljak aitab meid samal määral, kui aitas meie vastase koduväljak neid. Kõik ootavad vaid võitu ja loodan, et me õigustame neid ootusi."

JK Tarvase peatreener Reijo Kuusik: "Mäng liidriga tõotab tulla väga raske, kuid oleme selleks valmis. Kindlasti oleneb palju ka sellest, et kuidas on mehed kolmapäevasest mängust taastunud. Loodame näidata ilusat mängu ja rõõmustada fänne!"

Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Heigo Paglant


5. augustil kell 17:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO - FC PUUMA 

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Oleme saavutanud viimastes voorudes häid resultaate ning üritame täie hooga edasi liikuda. Sooviks, et võistkond võitleks samamoodi nagu viimases mängus, siis tuleb ka positiivne tulemus."

Mängija Tõnis Starkopf: "Meeskond tahab sellest mängust võitu ning ma üritan omalt poolt kaaslasi väravatega aidata."

FC Puuma treener Dmitri Krasilnikov: "Tamme Auto on keeruline ja ebamugav vastane. Kõik mängijad on hästi kogenud. Sellele vaatamata katsume anda kõva lahingu ja võtta kolm punkti."

Mängija Sergei Bilinski: "Kahes viimases mängus usaldas treener mind väljakule ning eesseisvas mängus tahan teda selle eest väravaga tänada."

Peakohtunik: Raul Kaivoja
Abikohtunikud: Jan Klaasen, Dmitri Vinogradov


5. augustil kell 17:00 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion (Spordi 4)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - TARTU SK 10 

FC Lootuse peatreener Andrei Škaleta: "Hooaja jooksul näitab SK 10 resultatiivset ja ilusat jalgpalli. Nende koosseisus mängivad head jalgpallurid. Meil aga ei õnnestu leida stabiilsust. Laseme küll endale väravaid lüüa vähem, kuid ise lööme ka vähem. Loodan, et selles mängus lööme väravaid rohkem, kui laseme endale lüüa."

Mängija Viktor Fjodorov: "Erinevatel põhjustel ei saa me igaks mänguks optimaalset koosseisu, aga kodumänguks peame ennast ikka kokku võtma ja võitma."

SK 10 peatreener Andrei Tjunin: "Lootus võitleb igas mängus ja ma tean, et Kohtla - Järvel tuleb raske mäng."

Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Aron Härsing, Kaur Lillipuu

04.08.2012 13:41
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.