KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliigas kohtuvad kolmapäeval Levadia ja Flora

Esiliigas toimuvad kolmapäeval kaks varem vahelejäänud 22. vooru mängu. Mõlemad algavad kell 18:45.

Maarjamäel jätkavad Levadia ja Flora oma suhteid, seekord teiste rivistuste tasemel. Tartu JK Tammeka II kohtub aga siiski Tamme staadionil Pärnu Linnameeskonnaga.

Esiliiga XXII vooru mängud 22. augustil:

22. augustil kell 18:45 Maarjamäe kompleksi kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - TALLINNA FC FLORA II 

FC Levadia II peatreener ARGO ARBEITER: "Ees ootab väga printsipiaalne vastasseis FC Flora duubliga. Esmaspäeval andsid esindusmeeskonnad tõelise põnevusetenduse ja ma loodan, et meie esineme nende vääriliselt. Meil on väga hea mäng ja suureskooriline võit all. Üritame ka nüüd kolm punkti kätte saada ning ilusa mänguga vastase selili suruda."

Mängija NIKITA KOGER: "Peame suutma oma väravavõimalused realiseerida ja kaitse pidama saada, siis tuleb ka võit."

FC Flora II peatreener Norbert Hurt: "Ees seisab põhimõtteline vastasseis FC Levadia II-ga. Oluline on ennast maksimaalselt häälestada mänguks. Tähtis on mängu ülesannetest kinni pididada ja anda endast kõik, et neid täita."

Mängija Raiko Karpov: "Ees on ootamas vast kõige põhimõttelisem vastasseis, mis suurt tutvustamist ei vaja - Flora ja Levadia. Peale selle, et see mäng on taustalt väga kirev, on see ka meie võimalus saada uuesti võidulainele. Mäng-mängult oleme taktikaliselt küpsemaks saanud ning ma olen kindel, et me oleme võimelised näitama veelgi loogilisemat jalgpalli kui eelnevad voorud. Püüame murda Levadia justnimelt mõtestava, ennastsalgava ning meeskondliku mänguga - kui need tegurid on täidetud, siis ei näe ma põhjust, miks me ei võiks platsilt võitjatena lahkuda. "


22. augustil kell 18:45 Tartu Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA II - PÄRNU LINNAMEESKOND 

Tammeka II peatreener Ivan O'Konnel-Bronin: "Pärnuga on alati väga rasked mängud olnud. Mäng on kuue punkti peale ja loodame parimat."

Mängija Tristan Koskor: "Õpime tehtud vigadest ja näitame, milleks me võimelised oleme. Oma suurepärastele fännidele oleks ju kurb koduväljakul pettumus valmistada, nii et lähme kolme punkti püüdma."

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: "Eelseisev mäng näitab, mis seisus oleme. Kas oleme totaalses mõõnas või oli eelmine mäng kõigi halbade asjade kokkusattumus. Usun, et kõik linnameeskonna liikmed tegid peale eelmist mängu õiged järeldused ja on valmis enda parima taseme välja mängima."

Mängija Ranet Lepik: "Mäng tabelinaabriga omab alati erilist tähtsust, seega ei ole erand ka kolmapäeva õhtune kohtumine Tammeka II vastu. Kindlasti pärsib mängu tööpäev ja suvine madistamine kunstmurul, kuid tingimused on võrdsed. Võidab see, kes suudab oludega kiiremini kohaneda ja kes näitab ülesse suuremat tahet. Loodan, et pärnakatel on iseloomu ja peale korralikku pakki eelmises voorus näidatakse Tartus hoopis teistsugust mängu.

21.08.2012 18:29
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.