KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga 27. vooru eelvaated

Pühapäeval toimuvad Esiliigas 27. vooru mängud. Kell 14:00 toimub neli mängu. Kiviõli Tamme Auto võõrustab FC Infonetti ja Pärnu Linnameeskond Rakvere JK Tarvast.

Samal ajal mängivad ka Tallinna FC Levadia II - Kohtla-Järve FC Lootus ja Tartu JK Tammeka II - Tartu SK 10. Vooru viimases mängus kohtuvad kell 17:00 FC Puuma ja Tallinna FC Flora II.

Augustikuu Esiliiga parimaks treeneriks nimetati Aleksandr Puštov FC Infonetist, parim mängija oli Georgi Ivanov Tartu SK 10-st.

Esiliiga XXVII vooru mängud. 2. september

2. septembril kell 14:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO - FC INFONET

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Vastas on tabeliliider, tuleb kindlasti raske mäng. Eelmises voorus saime Levadia duubli käest valusa kaotuse, loodan, et teeme sellest omad järeldused ja läheme Infonetile tõsist lahingut andma."

Mängija Tõnis Starkopf: "Väga raske mäng, peame maksimaalselt pingutama, et saavutada positiivne tulemus."

FC Infoneti tegevjuht Aleksandr Altosar: "Pärast Tammeka II suureskoorilist alistamist on tunne tõeliselt hea. Siin-seal tekkis ikka veel mõningaid probleeme, kuid nägime poiste poolt juba hoopis paremat mängu. Peale Pärnut suutsid poisid kiiresti rehabiliteeruda ning võita vastane kindlalt. Seekordne kohtumine on võõrsil Kiviõli Tamme Autoga. Tegemist on väga tugeva meeskonnaga, kes oma koduväljakul on võimeline võitma kõiki ja me teame seda väga hästi. Oleme Tamme Autot küll võitnud võõrsil, kuid need võidud on tulnud meeletult raskelt. Võidu tarvis peavad poisid olema maksimaalselt distsiplineeritud ning kasutama ära kõik väravavõimalused."

Mängija Manucho: "Sain eelmises mängus hakkama kübaratrikiga ning andsin endast kõik, et võit oleks meie. Järgmises mängus saab minu eesmärk olla vaid samasugune - lüüa väravaid ja aidata meeskonnal võita. Kogu meeskond on pärast kodust võitu väga heas meeleolus ning valmis jätkama samas vaimus."

Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Marger Pormann


2. septembril kell 14:00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - RAKVERE JK TARVAS 

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: "Eelmine mäng näitas ära meie ühtedest probleemidest, mis on rünnakust kaitsesse üleminek. Kuigi valdasime teisel poolaajal rohkem palli, ei suutnud me piisavalt kiiresti meeskondlikult reageerida vastaste kontrarünnakutele. Ja ka rünnakute lõpetamine jätab jätkuvalt soovida. Järgnevas mängus peame nendele asjadele keskenduma ja olema kannatlikud kogu mängu vältel, et Rakvere poisid ei tunneks end liiga hästi meie juures. Külalislahkust võime näidata peale mängu."

JK Tarvase peatreener Reijo Kuusik: "Viimane mäng kolmandas voorus. Teame, et Pärnu on kodus väga ohtlik ja südikas vastane. Kui suudame olukordi lahendada sama hästi, kui viimases mängus, siis on lootus punktid koju tuua!"

Mängija Alari Tovstik: "Viimases kahes mängus oleme löönud 7 väravat. Proovime püsida väravalainel ja kaitses meeskondlikult mängida. Iga mäng on meile ülioluline ja keskendume mängudeks hoolikalt."

Peakohtunik: Timo Teniste
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Egerd Pajustik


2. septembril kell 14:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS 

FC Levadia II peatreener ARGO ARBEITER: "Meie viimaste mängude tulemused on ilusad. Üritame võidukat seeriat pikendada ning tabelis veelgi kõrgemale tõusta."

Mängija NIKITA MARTÕNOV: "Pärast võidukaid mänge oleme palju enesekindlust juurde saanud. Üritame ka nüüd Lootuse vastu kolm punkti kätte saada."

FC Lootuse peatreener Andrei Škaleta: "Levadia on kõik viimased mängud võitnud, on näha, et meeskond on väga heas vormis. Üritame neid peatada ja näidata sama resultatiivset mängu, nagu oli see Flora II-ga."

Mängija Vadim Gritsjuk: "Raske mängida iga kolme päeva tagant - loodan, et jõuame taastuda. Sõidame Tallinnase näitama, et meie ka oskame jalgpalli mängida!"

Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Denis Petrov, Grigori Ošomkov


2. septembril kell 14:00 Tartu Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA II - TARTU SK 10 

JK Tammeka II peatreener Ivan O'Konnel-Bronin: "Väikesele puhkusele tahaks hea tujuga minna ja näidata ka head mängu."

Mängija Andre Paju: "Pühapäeval tuleb tähtis mäng linnarivaaliga. Peame kõik selleks tegema, et oma mäng peale suruda ja 3 punkti endale võtta."

SK 10 peatreener Andrei Tjunin: "Viimased mängud mängisime hästi, hea on ka see, et eelseisvas mängus kõik põhimängijad saavad mängida. Oleme selleks mänguks valmis vaatamata sellele, et mängime kolm mängu nädalas. Tahame kolm punkti."

Mängija Vladislav Vallades: "Mäng Tammekaga peaks tulema ja kindlasti tuleb väga huvitav, sest mõlemad Tartu meeskonnad valmistuvad alati tõsiselt mänguks üks teisega. Meid rahuldab ainult võit, sest on vaja punkte juurde."

Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Danel Udu, Jan Klaasen


2. septembril kell 17:00 Lasnamäe SPK kunstmuruväljak (Peterburi 15, Tallinn)
FC PUUMA - TALLINNA FC FLORA II 

FC Puuma treener Dmitri Krasilnikov: "Jarjekordne mäng tugeva vastasega. Mängime võidule."

Mängija Hans-Kristjan Hansberg: "Loodan, et omal väljakul suudame kurvastada Flora duublit."

FC Flora II peatreener Norbert Hurt: "Viimased mängud on meil olnud väga rasked, mistõttu peame väga keskendunult minema mängule FC Puuma vastu. Oluline on olla nii vaimselt kui ka füüsiliselt värske. Kindlasti lähme seda mängu võitma."

Mängija Ragnar Piir: "Oleme viimasel ajal mänginud alla oma võimete ja teinud palju valesid otsuseid. Üritame lõpuks leida uue hingamise ja võtta vastu õigeid otsuseid. Puuma vastu võõrsil on alati raske, aga üritame kiirelt kohaneda kunstmuruga ja oma mäng peale suruda ning lõpuks ka oma võimalusi realiseerima hakkata, siis võime sügisele rahus vastu minna."

Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Lauri Salei, Kristo Värva


31.08.2012 10:07
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.