KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga 30. vooru eelvaated

Esiliigas toimuvad sellel pühapäeval 30. vooru mängud. Kolm mängu algavad kell 14:00.

Kohtla-Järvel FC Lootus võõrustab Kiviõli Tamme Autot, duublite mängus Tallinna FC Levadia Tartu JK Tammekat ja Tartu SK 10 FC Puumat.

Vooru lõpetavad aga 17:00 algavad mängud, kus Rakvere JK Tarvas võõrustab Tallinna FC Flora teist ning FC Infonet Pärnu Linnameeskonda.

Esiliiga XXX vooru mängud 23. septembril

23. septembril kell 14:00 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion (Spordi 4)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - KIVIÕLI TAMME AUTO 

FC Lootuse peatreener Andrei Škaleta: "Vaatamata läbikukkunud hooajale võitleme hambad ristis iga punkti eest!"

Mängija Nikita Apet: "Paljud asjad ei tule meil väljakul välja, eriti kaitses, aga kõik mängijad pingutavad, mängivad lõpuni. On vaja uskuda enda võimetesse ning siis olukord paraneb."

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Kolmapäevane mäng Levadia duubliga oli raske, kuid nüüd peame uuesti keskendunult ja motiveeritult mängima, et punktid koju tuua."

Mängija Tõnis Starkopf: "Olgugi, et meil läks eelmine mäng Lootusega väga hästi, on tegemist tugeva vastasega. Eesmärk on anda tugev lahing ja mängida edukalt."

Peakohtunik: Veiko Mõtsnik
Abikohtunikud: Roland Meritee, Dmitri Vinogradov


23. septembril kell 14:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - TARTU JK TAMMEKA II 

FC Levadia II peatreener ARGO ARBEITER: "Üritame kaotatud mängu järel taas võitude teele tagasi pöörduda. Iga punkt on oluline."

Mängija HARLES LÄST: "Tammeka duubel on päris paras pähkel, aga me üritame nad üle mängida."

JK Tammeka II peatreener Ivan O'Konnel-Bronin: "Levadia on tugev võistkond ja viimased mängud nendega pole meil hästi läinud, aga peale viiki tabeli liidriga tahaks jätkata heas hoos ja saada ka Levadia käest punkte."

Mängija Marek Tšernjavski: "Duubelmeeskond on esinduse mängust, kus suudeti alistada Narva Trans hoo sisse saanud ja on punkte võetud vastastelt kelle vastu seda varem tehtud pole. Ei taha seda ilusat seeriat lõpetada ja kindlasti läheme mängule võitu võtma."

Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Aron Härsing, Joonas Jaanovits


23. septembril kell 14:00 Tartu Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU SK 10 - FC PUUMA 

SK 10 peatreener Andrei Tjunin: "Me mängsime kolm mängu nädala jooksul ja võtmesõna oli meie momentide realiseerimine, mida suutsime päris korralikult. Arvan, et pühapäeval on võtmesõna sama."

Mängija Valeri Šabanov: "Eelmine mäng Pärnus oli väga raske, sest muruväljak oli kehv. Nüüd toimub mäng koduväljakul ning anname endast parima. Loodame võidule."

FC Puuma peatreener Dmitry Krasilnikov: "Mul on hea meel, et kolmapäeval suutsime näidata tõelist jalgpalli. Meeskond mängis kindlameelselt ja keskendunult. Jalgpallurid jätsid kõrvale oma isiklikud ja professionaalsed probleemid. Loodan, et see tõstab uuesti meie enesehinnangu ja kindlustunnet. Võit Rakvere üle maksab palju. Tahaks tänada kõiki mängijaid suure panuse ja pingutuse eest. Kahjuks, kolm vahetust viiest olid sunnitud vahetused. Loodan, et kõik mängijad taastuvad mänguks SK10-ga. Tartlased on väga külalislahked, sest on kujunenud selline traditsioon, et nad võidavad meid meie väljakul, meie aga võidutseme nende stadioonil. See tähendab, et meie võiduseeria võib jätkuda. Oma mängijatelt nõuan maksimaalset keskendust."

Mängija Mark Dubinin: "Viimasel mängul ei saanud lõpuni mängida seljavalu pärast. Loodan, et saan taastuda ja aidata meeskonna."

Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Tiit Pruuli


23. septembril kell 17:00 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuru (Punane tn. 45)
FC INFONET - PÄRNU LINNAMEESKOND 

FC Infoneti tegevjuht Aleksandr Altosar: "Eilne mäng oli raske ning näitas jällegi kätte meie kitsaskohad. Mitte ühtegi vastast ei saa alahinnata, kõigil on omad tugevamad ja nõrgemad küljed. Tuleb aktiivselt kõiki oma tugevaid külgi kasutada ning vastasel leida need nõrgemad. Järgmine kohtumine on meie koduväljakul Pärnu Linnameeskonnaga. Jällegi on tegemist väga tugeva meeskonnaga olenemata nende positsioonist liigatabelis. Meie eeliseks on oma koduväljak ning püüame maksimaalselt oma tugevaid külgi kasutada."

Mängija Maksim Lipin: "Eelmises kohtumises suutis vastase väravavaht tõrjuda minu löödud penalti, mis otse loomulikult tekitab suure soovi järgmistes kohtumistes ikka mõni värav ära lüüa. Kohtume õige varsti Pärnuga, kellega mängisime nende koduväljakul viiki. Järgmises kohtumises seda lubada endale ei saa - tuleb võita!"

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula:"Infonet on selgelt Esiliiga tugevaim ja stabiilseim võistkond, nii et kerge meil olema ei saa."

Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Reelika Turi


23. septembril kell 17:00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE JK TARVAS - TALLINNA FC FLORA II 

JK Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Viimastes mängudes oleme endale lasknud liiga palju väravaid. Peame leidma üles jälle enda vana mängu. Õnneks mehed on pühapäeval jälle kõik rivis ja saame teha valikuid."

Mängija Rainer Võsaste: "Hooaja lõpp on lähedal ja seda enam peame igat mängu võtma, kui viimast. On tulemas kaks kodumängu ja proovime neist võtta maksimumi!"

FC Flora II peatreener Norbert Hurt: "JK Tarvas on Esiliigas näidanud väga head minekut. Nad suudavad väravaid lüüa, nende ründajad on tahtmist täis. Mängu distsipliin on nende vastu mängides oluline nii kaitses kui ka rünnakul."

Mängija Rauno Sappinen: "Mäng Rakverega tuleb väga põhimõtteline, sest kahte meeskonda lahutab kõigest üks punkt. Tarvas on väga tugev vastane, kuid kui suudame mängujoonisest kinni pidada ja olla terve mäng keskendunud peaks kolm punkti kuuluma meile."

Peakohtunik: Raul Kaivoja
Abikohtunikud: Kristo Värva, Anni Pohlak


21.09.2012 16:05
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.