KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Meistri- ja Esiliiga turniiri võitis Pärnu JK

Triobeti Aastalõputurniiril toimunud naiste Meistri- ja Esiliiga turniiril osales kahte alagruppi jagatuna 10 naiskonda, kellest poolfinaali pääsesid Tallinna FC Flora, Pärnu JK, Pärnu JK II ja Tartu JK Tammeka.

Esimeses poolfinaalis alistas Tallinna FC Flora Tartu JK Tammeka 2:1, Pärnu naiskondade teises poolfinaalmängus oli esindusrivistus üle 3:0. Kolmanda koha mängus alistas Tammeka PJK II 3:1.

Tasavägises finaalis alistas Pärnu JK Tallinna FC Flora 1:0.

Alagrupid
A: 1. Tallinna FC Flora 9, 2. Pärnu JK II 6, Tallinna FC Levadia 6, Tartu SK 10 Premium 4, JK Tallinna Kalev 4
B: 1. Pärnu JK 12, 2. Tartu JK Tammeka 7, Põlva FC Lootos 5, Tallinna FC Flora II 3, Nõmme JK Kalju 1

Alagrupimängud
09:00 A Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia  2:0 Merily Toom, Saron Läänmäe
09:15 A Pärnu JK II - JK Tallinna Kalev  2:1 Karoliine Maalinn 2 - Eret Elen Viidakas
09:30 B Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka  0:2 Maarja Saulep, Eva Nõmme
09:45 B Tallinna FC Flora II - Pärnu JK  0:3 Anastassia Morkovkina, Marve Markson, Liivi Sõrmus
10:00 A JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora  1:0 Jana Pipar
10:15 A Tartu SK 10 Premium - Pärnu JK II  1:0 Samanta Uueda
10:30 B Tartu JK Tammeka - Põlva FC Lootos  0:0
10:45 B Pärnu JK - Nõmme JK Kalju  3:0 Anastassia Morkovkina, Margarita Žernosekova, Kaire Palmaru
11:00 A Tallinna FC Flora - Tartu SK 10 Premium  2:0 Tiina Trutsi
11:15 A Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev  1:0 Anastasia Andreeva
11:30 B Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora II  0:1 Triin Väljataga
11:45 B Põlva FC Lootos - Pärnu JK  1:5 Signy Aarna - Margarita Žernosekova 2, Anastassia Morkovkina, Kaire Palmaru, Kairi Himanen
12:00 A Pärnu JK II - Tallinna FC Flora  0:3 Sandra Reivik, Miina Kallas, Kelly Rosen
12:15 A Tartu SK 10 Premium - Tallinna FC Levadia  0:3 Anastasia Dodeltseva 2, Ljubov Maksimova
12:30 B Tallinna FC Flora II - Põlva FC Lootos  0:2 Ave Pajo, Sandra London
12:45 B Pärnu JK - Tartu JK Tammeka  1:0 Margarita Žernosekova
13:00 A Tallinna FC Levadia - Pärnu JK II  0:1 Karoliine Maalinn
13:15 A JK Tallinna Kalev - Tartu SK 10 Premium  1:1 Heidi Murdla - Geili Rehkli
13:30 B Põlva FC Lootos - Nõmme JK Kalju  1:1 Signy Aarna - Anett Vilipuu
13:45 B Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora II  2:0 Eneli Vals, Maarja Saulep
Poolfinaalid
14:00 A1 - B2 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka  2:1 Miina Kallas, Saron Läänmäe - Eneli Vals
14:15 A2 - B1 Pärnu JK II - Pärnu JK  0:3 Margarita Žernosekova, Marve Markson, Kaire Palmaru
Kohamängud
14:30 III - IV koha mäng Tartu JK Tammeka - Pärnu JK II  3:1 Maarja Saulep, Sirje Roops, Kristiina Bannikova - Karoliine Maalinn
14:45 FINAAL Pärnu JK - Tallinna FC Flora  1:0 Anastassia Morkovkina

I koht: Pärnu JK
II koht: Tallinna FC Flora
III koht: Tartu JK Tammeka

Parim väravalööja: Margarita Žernosekova (Pärnu JK)
Parim väravavaht: Elis Meetua (Pärnu JK)
Parim mängija: Saron Läänmäe (Tallinna FC Flora)

Kõik väravalööjad:

5  Margarita Zernosekova PJK
4  Karoliine Maalinn PJK 2
4  Anastassia Morkovkina PJK
3  Maarja Saulep Tammeka
3  Kaire Palmaru PJK
2  Eneli Vals Tammeka
2  Marve Markson PJK
2  Signy Aarna Lootos
2  Anastasia Dodeltseva Levadia
2  Tiina Trutsi Flora
2  Miina Kallas Flora
2  Saron Läänmäe Flora
1  Eva Nõmme Tammeka
1  Sirje Roops Tammeka
1  Kristiina Bannikova Tammeka
1  Samanta Uueda SK10
1  Geili Rehkli SK10
1  Liivi Sõrmus PJK
1  Kairi Himanen PJK
1  Ave Pajo Lootos
1  Sandra London Lootos
1  Anastasia Andreeva Levadia
1  Ljobov Maksimova Levadia
1  Anett Vilipuu Kalju
1  Eret Elen Viidakas Kalev
1  Jana Pipar Kalev
1  Heidi Murdla Kalev
1  Triin Väljataga Flora 2
1  Merily Toom Flora
1  Sandra Reivik Flora
1  Kelly Rosen Flora
30.12.2012 12:31








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.