KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga miniturniiri võitis Rakvere JK Tarvas

Tänasel Triobeti Aastalõputurniiri Esiliiga turniiril osales 10 meeskonda, kes olid jagatud kahte alagruppi, kust poolfinaali edenesid kaks paremat.

A-alagrupi võitis Tallinna FC Infonet Tartu SK 10 ees. B-alagrupi parim oli Rakvere JK Tarvas, järgnes Kiviõli Tamme Auto. Esimeses poolfinaalis alistas Infonet Tamme Auto 1:0, kusjuures värava lõi Maksim Lipini 1 sekund enne mänguaja lõppu.

Teiseks finalistiks sai Rakvere Tarvas, kes alistas Tartu SK 10 3:0. Ka finaalis sai Tarvas 3:0 võidu, seekord oldi selliselt üle Infonetist. Kolmanda koha mängus võitis Tamme Auto SK 10 3:1.

Turniiri parimaks mängijaks valitud Joonas Ljaš lõi kõik oma neli väravat otsustavates kohamängudes, jäädes napilt alla turniiri esiväravakütiks saanud Nikita Andreevile Infonetist. Parimaks väravavahiks osutus Sander Susi, kes nagu Ljaški esindas Tarvast.

Alagrupid
A: 1. Tallinna FC Infonet 12, 2. Tartu SK 10 7, Tallinna FC Levadia II 6, Pärnu linnameeskond 4, Tartu JK Tammeka II 0
B: 1. Rakvere JK Tarvas 10, 2. Kiviõli Tamme Auto 7, Tallinna FC Flora II 6, Kohtla-Järve FC Lootus 3, Tallinna FC Puuma 2

Alagrupimängud
15:00 A Tartu SK 10 - Tartu JK Tammeka II  3:0 Tarvo Laurson, Aleksei Mamontov, Georgi Ivanov
15:20 A Tallinna FC Levadia II - Pärnu linnameeskond  4:0 Dmitri Jegorov 2, Svjatoslav Jakovlev, Albert Taar
15:40 B Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Puuma  1:1 Taavi Trasberg - Aleksei Filimonov
16:00 B Kiviõli Tamme Auto - Kohtla-Järve FC Lootus  6:1 Sergei Kostin, Pavel Apalinski, Tõnis Starkopf, Nikolai Lõsanov, Marek Šatov, Rustam Gurbanov - Viktor Fjodorov
16:20 A Tartu JK Tammeka II - Tallinna FC Infonet  0:3 Maksim Lipin, Nikita Andreev, Jevgeni Harin
16:40 A Pärnu linnameeskond - Tartu SK 10  2:2 Ronek Saal, Envar Lauter - Andrei Tjunin, Rodion Aleksejev
17:00 B Tallinna FC Puuma - Tallinna FC Flora II  0:1 Rauno Sappinen
17:20 B Kohtla-Järve FC Lootus - Rakvere JK Tarvas  2:3 Viktor Fjodorov, Denis Tjapkin - Siim Rannamäe, Mihkel Saar, Taavi Trasberg
17:40 A Tartu SK 10 - Tallinna FC Levadia II  2:0 Andrei Borissov, Tarvo Laurson
18:00 A Tallinna FC Infonet - Pärnu linnameeskond  5:0 Vladislav Ogorodnik, Jevgeni Harin, Nikita Andreev 2, Manucho
18:20 B Rakvere JK Tarvas - Kiviõli Tamme Auto  2:1 Reijo Kuusik, Mihkel Saar - Pavel Apalinski
18:40 B Tallinna FC Flora II - Kohtla-Järve FC Lootus  3:0 Erik Vent, Rauno Sappinen 2
19:00 A Pärnu linnameeskond - Tartu JK Tammeka II  3:2 Envar Lauter, Anton Issakov, Albert Anissimov - Ivan O'Konnel-Bronin, Robin Saluoks
19:20 A Tallinna FC Levadia II - Tallinna FC Infonet  0:3 Nikita Andreev 2, Vitali Gussev
19:40 B Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Puuma  5:3 Denis Tjapkin 2, Artisom Kavaliou 3 - Kirill Vinogradov 2, Dmitri Parpauts
20:00 B Kiviõli Tamme Auto - Tallinna FC Flora II  2:0 Nikolai Lõsanov (pen), Tõnis Starkopf 
20:20 A Tartu JK Tammeka II - Tallinna FC Levadia II  1:2 Ivan O'Konnel-Bronin - Johannes Aule, Albert Taar
20:40 A Tallinna FC Infonet - Tartu SK 10  1:0 Maksim Lipin
21:00 B Tallinna FC Flora II - Rakvere JK Tarvas  0:1 Taavi Trasberg
21:20 B Tallinna FC Puuma - Kiviõli Tamme Auto  1:1 Dmitri Kulikov - Tõnis Starkopf
Poolfinaalid
21:40 A1 - B2 Tallinna FC Infonet - Kiviõli Tamme Auto  1:0 Maksim Lipin (1 sekund enne mängu lõppu karistuslöögist)
22:00 A2 - B1 Tartu SK 10 - Rakvere JK Tarvas  0:3 Joonas Ljaš 2, Kaarel Saar
Kohamängud
22:20 III-IV koha mäng Kiviõli Tamme Auto - Tartu SK 10  3:1 Tõnis Starkopf 2, Marek Šatov - Aleksandr Pruttšenko
22:40 FINAAL Rakvere JK Tarvas - FC Infonet  3:0 Joonas Ljaš 2, Reijo Kuusik

Parim väravalööja: Nikita Andreev (FC Infonet)
Parim väravavaht: Sander Susi (Rakvere JK Tarvas)
Parim mängija: Joonas Ljaš (Rakvere JK Tarvas)

Esiliiga turniiri paremusjärjestus:

I koht - Rakvere JK Tarvas: Jüris Sahkur, Sander Susi, Joonas Ljaš, Kaarel Saar, Siim Rannamäe, Alari Aunapuu, Taavi Trasberg, Mikk Mehike, Elar Tovstik, Mehis Vahero, Mihkel Saar, Alari Tovstik, Tarmo Rebane, Reijo Kuusik, Kristian Marmor.

II koht - Tallinna FC Infonet: Ilja Kasjantšuk, Sergei Lepmets, Andrei Kalimullin, Vladimir Avilov, Anton Aristov, Dmitri Kovtunovitš, Eiza Mantvidas (LIT), Oskari Lehtonen, Aleks Mones, Jevgeni Gurtšioglujants, Maksim Lipin, Jevgeni Harin, Vladislav Ogorodnik, Kouakou Fabrice Elysee "Manucho" Kouadio, Vitali Gussev, Nikita Andreev.

III koht - Kiviõli Tamme Auto: Aleksandr Boldõrev, Anatoli Lõsanov, Rafael Kušnir, Sergei Kostin, Tõnis Starkopf, Nikolai Lõsanov, Pavel Apalinski, Rustam Gurbanov, Anton Smetanin, Marek Šatov, Deniss Suvorikov, Aleksandr Djatšenko.

IV koht - Tartu SK 10: Ermo Ojaste, Tarvo Laurson, Rodion Aleksejev, Aleksei Mamontov, Aleksandr Pruttšenko, Vladislav Vallades, Mihail Gutak, Georgi Ivanov, Andrei Tjunin, Kalev-Marten Raave, Andrei Borissov.

Meeskonnad, kes poolfinaali ei pääsenud, on pingeritta pandud kogutud punktide põhjal:

5. Tallinna FC Flora II: Vadim Gurnik, Magnus Karofeld, Kevin Aloe, Sander Lootus, Sten Sinisalu, Erik Vent, Gregor Wahl, Karl Ivar Maar, Erkki Kubber, Sander Lepik, Raiko Karpov, Rauno Sappinen, Joseph Saliste, Kewin Mataloja, Juhan Noode.

6. Tallinna FC Levadia II: Tõnu Liiband, Henry Valma, Madis Vihmann, Albert Taar, Rando Leokin, Kaspar Paur, Oliver Heliste, Joonas Laurits, Gregor Aru, Svjatoslav Jakovlev, Mikk Jürisson, Alger Džumadil, Dmitri Jegorov, Rain Aasmäe, Harles Läst, Roman Agruzov, Mauri Levandi, Johannes Aule.

7. Pärnu LM: Rauno Rahnik, Andrei Šadrin, Albert Anissimov, Anton Issakov, Robert Kirss, Envar Lauter, Siim Mäeots, Risto Pärnat, Ronek Saal, Tauno Tekko, Tõnis Vihmoja.

8. K-Järve FC Lootus: Viktor Gusev, Nikita Apet, Kevin Kaivoja, Slava Smirnov, Denis Tjapkin, Denis Komšin, Igor Tomaševski, Artisom Kavaliou, Guri Lvov, Sergei Moltšanov, Viktor Fjodorov, Vsevolod Švarikov.

9. FC Puuma: Mark Boskin, Daniel Danilov, Kirill Vinogradov, Jevgeni Kurjanov, Valeri Kurlõtškin, Dmitri Parpauts, Pavel Marin, Aleksandr Fadejev, Jaroslav Dmitriev, Juri Pronin, Mark Dubinin, Vladislav Tšurilkin, Oleg Maksimov, Aleksei Filimonov, Dmitri Kulikov.

10. Tartu JK Tammeka II: Karli Kütt, Siim Rinken, Kevin Anderson, Meelis Meisalu, Taavi Haljak, Robin Saluoks, Priit Peedo, Andre Paju, Siim Sillaots, Geir-Kristjan Suurpere, Ivan O'Konnel-Bronin.

Kõik väravalööjad:

5  Nikita Andrejev Infonet
5  Tõnis Starkopf Tamme Auto
4  Joonas Ljaš Rakvere Tarvas
3  Rauno Sappinen FC Flora II
3  Denis Tjapkin Lootus
3  Artisom Kavaliou FC Lootus
3  Taavi Trasberg Rakvere Tarvas
3  Maksim Lipin Infonet
2  Dmitri Jegorov Levadia II
2  Albert Taar Levadia II
2  Tarvo Laurson SK 10
2  Mihkel Saar Rakvere Tarvas
2  Reijo Kuusik Rakvere Tarvas
2  Jevgeni Harin Infonet
2  Viktor Fjodorov Lootus
2  Pavel Apalinski Tamme Auto
2  Nikolai Lõsanov Tamme Auto
2  Marek Šatov Tamme Auto
2  Envar Lauter Pärnu linnameeskond
2  Kirill Vinogradov FC Puuma
2  Ivan O'Konnel-Bronin JK Tammeka II
1  Dmitri Parpauts FC Puuma
1  Aleksei Mamontov SK10
1  Georgi Ivanov SK10
1  Rodion Aleksejev SK10
1  Andrei Tjunin SK10
1  Andrei Borissov SK10
1  Aleksandr Pruttšenko SK10
1  Svjatoslav Jakovlev Levadia II
1  Johannes Aule FC Levadia II
1  Aleksei Filimonov FC Puuma
1  Dmitri Kulikov FC Puuma
1  Sergei Kostin Tamme Auto
1  Rustam Gurbanov Tamme Auto
1  Vitali Gussev Infonet
1  Vladislav Ogorodnik Infonet
1  Manucho Infonet
1  Siim Rannamäe Rakvere Tarvas
1  Kaarel Saar Rakvere Tarvas
1  Erik Vent FC Flora II
1  Robin Saluoks JK Tammeka II
1  Anton Issakov Pärnu linnameeskond
1  Albert Anissimov Pärnu linnameeskond
1  Ronek Saal Pärnu linnameeskond



28.12.2012 17:55








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.