KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
C1 vanuseklassi turniiri võitis FC Infonet

Täna hommikupoolel mängiti C1 vanuseklassi turniir, kus osales 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi. Poolfinaali pääsesid gruppide võitjad, kes selgitasid kohamängudega turniiri võitja. Ühe mängu pikkuseks oli 12 minutit.

Esikoha pälvis FC Infonet, kes alistas finaalis tulemusega 1:0 Nõmme Unitedi. Kolmandaks tuli FC Levadia II.

Alagrupid
A: 1. FC Infonet 7, JK Tallinna Kalev 6, TJK Legion 3, Jõhvi SK Lokomotiv 1
B: 1. Nõmme United 6, FC Levadia I 6, Paide Linnameeskond 6, JK Loo 0
C: 1. FC Levadia II 9, Narva Trans 6, Nõmme JK Kalju 3, Tallinna FC Flora 0
D: 1. SC Real 6, JK Tammeka 5, JK Alko 4, Rapla JK Atli 1

Alagrupimängud
08:00 A JK Tallinna Kalev - FC Infonet  1:2
08:15 B FC Levadia I - Nõmme United  3:1
08:30 C Tallinna FC Flora - FC Levadia II  1:3
08:45 D Rapla JK Atli - SC Real  1:2
09:00 A TJK Legion - Jõhvi SK Lokomotiv  3:0
09:15 B Paide Linnameeskond - JK Loo  3:1
09:30 C Narva Trans - Nõmme JK Kalju  2:1
09:45 D JK Alko - JK Tammeka  0:0
10:00 A FC Infonet - TJK Legion  3:1
10:15 B Nõmme United - JK Loo  3:0
10:30 C FC Levadia II - Narva Trans  5:0
10:45 D JK Tammeka - Rapla JK Atli  1:1
11:00 A Jõhvi SK Lokomotiv - JK Tallinna Kalev  1:3
11:15 B FC Levadia I - Paide Linnameeskond  2:3
11:30 C Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora  2:1
11:45 D SC Real - JK Alko  2:1
12:00 A TJK Legion - JK Tallinna Kalev  1:2
12:15 B JK Loo - FC Levadia I  1:3
12:30 C Narva Trans - Tallinna FC Flora  1:0
12:45 D JK Alko - Rapla JK Atli  1:0
13:00 A FC Infonet - Jõhvi SK Lokomotiv  1:1
13:15 B Nõmme United - Paide Linnameeskond  3:0
13:30 C FC Levadia II - Nõmme JK Kalju  7:0
13:45 D JK Tammeka - SC Real  2:1
Poolfinaalid
14:00 A1 - C1 FC Infonet - FC Levadia II  1:1, pen. 7:6
14:15 B1 - D1 Nõmme United - SC Real  1:2
Kohamängud
14:30 III - IV koha mäng FC Levadia II - SC Real  4:1
14:45 FINAAL FC Infonet - Nõmme United  1:0

I koht: FC Infonet - Viktor Avilov, Maksim Kuzmin, Deniss Maksimenko, Nikita Bogdanov, Nikita Filonenko, Vladislav Paškevitš, Timur Bulavkin, Alan Mones, Artjom Badjuk, Daniil Šumilin, Igor Filipov, Pavel Ivanov, Nikita Tjumentsev, Aleksandr Ossipov.

II koht: FC Nõmme United - Oliver Ani, Marko Jagor, Henri Järvelaid, Rasmus Kriisa, Rasmus Kurušev, Paul Leets, Marten Metsniit, Max Armin Miljan, Kristen Niilop, Tanel Pihlak, Markus Poom, Mark Rõõmussaar, Karl Valkla, Harles Veersalu, Ronald Viisimaa, Hans Kaarel Kivine

III koht: FC Levadia II - Evert Piirisaar, Martin Käos, Mark Edur, Magnar Vainumäe, Martin Nõukas, Vladislav Mazakov, Cristopher Kuusma, Alexandr Krestov Vitali Kirillov, Ilja Karunas, Raido Kannel, Ivan Jakovlev.

Parim väravalööja: Magnar Vainumäe (FC Levadia II)
Parim väravavaht: Rasmus Kriisa (FC Nõmme United)
Parim mängija: Artjom Badjuk (FC Infonet)

Kõik väravalööjad

6  Magnar Vainumäe Fc Levadia II
4  Mark Rõõmussaar FC Nõmme United
4  Randy Padar SC Real
3  Kristjan Kurim Paide LM
3  Kaspar Mutso FC Levadia I
3  Robert Lepik FC Levadia I
3  Aleksandr Krestov FC Levadia II
3  Vitali Kirillov FC Levadia II
3  Artjom Badjuk FC Infonet
3  Ivan Jakovlev FC Levadia II
2  Timur Bulavkin FC Infonet
2  Martin Ananjev TJK Legion
2  Markus Poom FC Nõmme United
2  Sander Arumägi JK Tallinna Kalev
2  Ken Krister Maalinn Rapla JK Atli
2  Andres Ott Valge JK Loo
2  Aare Aarma JK Tallinna Kalev
2  Vadim Mihhailov Narva JK Trans
2  Vladislav Mazakov FC Levadia II
2  Rain Näkk JK Tammeka
1  Aleksandr Ossipov FC Infonet
1  Marek Kraav FC Levadia I
1  Renno Soosaar FC Flora
1  Hendrik Keltman SC Real
1  Artjom Zaskaleta TJK Legion
1  Anton Lyubeev TJK Legion
1  Reemo Luts Paide LM
1  Frank Gennert Osula Paide LM
1  Daniil Miller Nõmme Kalju
1  Sergei Kapustin Narva JK Trans
1  Igor Filippov FC Infonet
1  Max Armin Miljan FC Nõmme United
1  Mart Born JK Tammeka
1  Nikita Hudik Jõhvi SK Lokomotiiv
1  Janar Almet JK Tallinna Kalev
1  Ronaldo Martinson Paide LM
1  Oliver Porkma FC Flora
1  Kristio Krünberg Nõmme Kalju
1  Oskar Rumm Nõmme Kalju
1  Andrei Sidorov JK Alko
1  Michael Sander SC Real
1  Igor Žarikov TJK Legion
1  Valentin Krestov FC Levadia I
1  Pavel Kljutšankin JK Alko
1  Deniss Maksimenko FC Infonet
1  Deniss Petuhhov Jõhvi SK Lokomotiiv
1  Henri Järvelaid FC Nõmme United
1  Cristofer Kuusma FC Levadia II
1  Kenneth Karl Parkja SC Real
1  Tanel Pihlak Nõmme United
1  Kristofer Kartau SC Real
1  Mark Edur FC Levadia II
ov  Michael Sander SC Real
ov  Sergei Tolpuzov TJK Legion
21.12.2012 09:00








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.