KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Klubide jaanuarikuised sõprusmängud

Eesmärgiga väärtustada klubide hooajaeelseid treeningmänge ning et omada neist paremat ülevaadet, hakkab EJL-i koduleht nendest mängudest ka võimalikult täpset infot avaldama.

Kodulehe kalendrist leiab ees ka vastaval päeval toimuvad sõprusmängud. 

Jaanuari viimases mängus kohtusid kolmapäeval, 30. jaanuaril Sportland Arenal Tallinna FC Flora II ja Narva JK Trans. Rauno Sappineni väravatest võitis FC Flora II 2:1.

Eesti klubide teadaolevad jaanuarikuised sõprusmängud:

30.01. kell 13:00 Sportland Arena
TALLINNA FC FLORA II - NARVA JK TRANS  2:1 (2:1)
ametlik protokoll

Väravad: 18., 19. Rauno Sappinen - 23. Aleksandr Dubõkin
Hoiatused: 30. Isa Drboev, 77. German-Guri Lvov, 81. Dmitri Shevyahov
FC Flora II: 1-Magnus Karofeld (46. 12-Maksim Kuznetsov), 33-Kevin Aloe (86. 8-Martin-Verner Murd), 15-Sander Lootus, 3-Sten Sinisalu, 2-Kewin Mataloja (89. 14-Joosep Juha), 6-Karl Ivar Maar (60. 9-Eric Pärn), 13-Tõnu Paavo, 11-Rauno Sappinen, 10-Joseph Saliste (46. 7-Herol Riiberg), 4-Tõnis Vihmoja (77. 19-Gregor Wahl), 5-Raiko Karpov (46. 20-Juri Gavrilov).
Varus: 12-Maksim Kuznetsov, 8-Martin-Verner Murd, 19-Gregor Wahl, 14-Joosep Juha, 7-Herol Riiberg, 20-Juri Gavrilov, 9-Eric Pärn.
JK Trans: 1-Valeri Smelkov, 2-Stas Ingovatov, 3-Viktor Plotnikov, 4-Sergei Kazakov, 5-Dmitri Shevyahov, 6-Artjom Škinjov, 7-Dmitri Dobryanski, 8-Isa Drboev, 9-Ilja Shesterkov, 9-Eduard Halonen, 11-Aleksandr Dubõkin.
Vahetusest sekkusid: 12-Artisom Kavaliou, 13-German-Guri Lvov, 14-Denis Kabanov.
Peakohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Lennart Komp
Pv: 16

28.01. kell 20:30 Männiku hallis
Tallinna FC Levadia II - Keila JK  3:2
Väravad: Dmitri Jegorov, Rando Leokin, Nikita Koger - ?
FC Levadia II: Kristjan Tamme, Harles Läst, Madis Vihmann, Kennet Jädal, Joonas Laurits, Rando Leokin, Gregor Aru, Dmitri Jegorov, Mauri Levandi, Nikita Koger, Andres Aru.
Vahetusest: Vladislav Iljin, Robert Sadovski, Martin Melnikov, Ralf Väljas.
Keila JK:

26.01. kell 12:00 Sportland Arenal
Tallinna FC Flora - Paide LM  2:0 (0:0)
Väravad: 65. Albert Prosa, 74. Marko Selin
FC Flora: Stanislav Pedõk, Märten Pajunurm (Karl-Eerik Luigend), Marten Mütt, Karl Palatu, Johannes Kukebal, Reio Laabus, Andre Frolov, Markus Jürgenson, Marko Selin (Kaarel Torop), Maksim Gussev (Rauno Alliku), Albert Prosa (Ragnar Piir). Varus oli ka Mait Toom.
Paide LM: Martin Kaalma, Lauri Varendi, Tambet Anso, Carl Tubarik, Rene Puhke, Ervin Kõll (Martin Ustaal), Eerik Reinsoo (Pavel Dõmov), Tengiz Eteria, Sander Rõivassepp (Andrei Veis), Rauno Kööp, Jaan Leimann.

26.01. kell 13:45 Lahti Mukkula hall
FC Lahti - Nõmme JK Kalju  1:0 (0:0)
Värav: 73.
Kalju: Vitali Teleš, Tihhon Šišov, Alo Bärengrub, Andres Koogas (Jorge Rodrigues), Ken Kallaste, Tanel Melts (Sergei Terehhov), Hidetoshi Wakui (Sander Sinilaid), Eino Puri, Ahmed, Tarmo Neemelo, Kosuke Usami.

26.01. kell 14:00 Sportland Arenal
FC Kuressaare - Jõhvi FC Lokomotiv  1:2 (0:2)
ametlik protokoll

Väravad: 71. Margus Rajaver - 22., 28. Andrei Jõgi
FC Kuressaare: 1-Rait Hansen, 2-Indrek Ilves (46. 3-Greger Könninge), 15-Urmas Rajaver (46. 22-Taavi Azarov), 25-Sander Viira, 17-Edgars Butlers, 19-Ott Reinike (46. 23-Amor Luup), 21-Andro Aavik (81. 19-Ott Reinike), 39-Elari Valmas (81. Mairo Tikerberi), 10-Andre Ilves (46. 20-Margus Rajaver), 26-Sander Laht, 5-Mairo Tikerberi (46. 13-Mihkel Tiit, 69. 6-Pelle Pohlak).
FC Lokomotiv: 1-Aleksey Matrossov, 7-Vladislav Smolin, 11-Egor Rudomin, 2-Aleksandr Kulik, 8-Dmitri Smirnov, 4-Sergei Bazjukin, 5-Maksim Bazjukin, 3-Aleksandr Tarassenkov, 9-Andrei Jõgi, 10-Aleksandr Marašov, 6-Maksim Babjak.
Varus: 12-Denis Petuhov, 13-Aleksei Larin, 15-Maksim Missionok, 14-Aleksei Stratiitšuk.
Peakohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Kristo Värva, Kristjan Vardja
Pv: 15

26.01. kell 16:00 Tallinna FC Flora II - FC Infonet  0:1 (0:1)
Värav: 41. Jevgeni Harin
FC Flora II: Magnus Karofeld (46. Maksim Kuznetsov), Kevin Aloe (67. Martin-Verner Murd), Sander Lootus, Janar Õunap (46. Sten Sinisalu), Kewin Mataloja (46. Andre Arus), Karl Ivar Maar, Tõnu Paavo (75. Gregor Wahl), Eric Pärn (46. Tõnis Vihmoja), Joseph Saliste, Erik Vent (75. Herol Riiberg), Raiko Karpov (46. Juri Gavrilov).
FC Infonet: Kassjantšuk (46. Igonen), Lehtonen, Kalimullin, Vladimir Avilov, Aristov (65. Tarassov), Martõnov, Gurtšioglujants, Kulatšenko, Harin, Golovljov (46. Ogorodnik), Manucho (55. Granovskis).

26.01. kell 19:00 Riia FK Daugava - JK Sillamäe Kalev  1:1 (0:1)
Väravad
: 65. pen. - 45. Vjatšeslav Zahovaiko
JK Sillamäe Kalev: Mihhail Starodubtsev (Artjom Levizi), Aleksandr Bebikh, Nikolai Mašitšev, Vjatšeslav Zahovaiko, Aleksandr Volodin, Vladimir Malinin, David Lortkiphanidze, Marius Cinikas, Mindaugas Bagužis, Linas Cavastas, Igor Dudarev, Kassim Aidara, Aleksandr Volkov, Denis Vnukov, Aleksei Barbašov, Denis Tjapkin. Mängisid kõik, tehti palju vahetusi.

26.01. kell 13:00 Kalevi kunstmuruväljakul
JK Tallinna Kalev - Kiviõli FC Irbis 2:0 (2:0)
Väravad: 25. Tarik Cosgun, 40. Rasmus Tomson
Kalev: Christian Schau, Mike Appiah, Mikk Sillaste, Yasar Koca, Sander Karu (46. Aleksei Savitski), Maksim Paponov (60. Ervin Stüf), Risto Kägo (46. Ilja Monakov), Ats Sillaste (60. Alen Stepanjan), Martin Tšegodajev, Tarik Cosgun, Rasmus Tomson (60. Edwin Stüf).
FC Irbis: ?

25. jaanuaril kell 14 Männiku hallis
Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 2:0 (1:0)
Väravad:
21. Igor Subbotin, 77. Nikita Koger
Hoiatus: 79. Marek Kaljumäe
FC Levadia: 1-Roman Smiško (46. 30-Priit Pikker), 19-Aleksandr Kulinitš, 4-Aleksei Jahhimovitš (68. 11-Silver Lätt), 3-Artjom Artjunin (46. 24-Trevor Elhi), 27-Andreas Raudsepp, 10-Igor Subbotin, 2-Kaspar Paur (46. 21-Kennet Jädal), 23-Marek Kaljumäe, 20-Andero Pebre, 5-Nikita Koger, 28-Rimo Hunt (73. 7-Rando Leokin).
JK Trans: 1-Valeri Smelkov, 2-Aleksandr Mitkin, 4-Bogdan Nesterenko, 3-Maksim Krõtšanov, 10-Dmitri Ševyahov, 5-Sergei Kazakov (62. 15-Denis Kabanov), 7-Eduard Halonen (46. 14-Isa Drbojev), 6-Dmitri Dobryanski (68. 13-Artjom Škinjov), 8-Ilja Šesterkov, 11-Maksim Bõstrov (81. 12-Vitali Kutuzov), 9-Viktor Plotnikov (60. 16-Aleksandr Dubõkin).
Kohtunikud: Roomer Tarajev, Hannes Reinvald, Marek Lillmaa

23. jaanuaril kell 14:00 Sportland Arenal
TALLINNA FC FLORA - TJK LEGION 14:0 (7:0)
Väravad: 9., 34., 40., 41., 58., 67., 72. Markus Jürgenson, 27. Reio Laabus, 30. Maksim Gussev, 36., 60. Albert Prosa, 63., 80. Rauno Alliku, 85. Andre Frolov
FC Flora: 12-Mait Toom (46. 1-Stanislav Pedõk), 34-Johannes Kukebal, 24-Karl Palatu, 30-Ragnar Piir, 14-Märten Pajunurm (76. 3-Sten Sinisalu), 13-Reio Laabus, 25-Andre Frolov, 26-Rauno Sappinen (46. 17-Kaarel Torop), 16-Markus Jürgenson, 31-Maksim Gussev (59. 9-Rauno Alliku), 99-Albert Prosa
Varus: 1-Stanislav Pedõk, 3-Sten Sinisalu, 17-Kaarel Torop, 9-Rauno Alliku.
TJK Legion: ?

22.01. kell 14:00 Narva Kalevi kunstmurul
Narva JK Trans - JK Tallinna Kalev 3:0 (1:0)
ametlik protokoll

Väravad: 43. Aleksandr Dubõkin, 57. Viktor Plotnikov, 68. Ilja Shesterkov
Trans: 1-Valeri Smelkov, 2-Aleksandr Mitkin, 3-Sergei Kazakov, 4-Maksim Krichanov, 5-Dmitri Shevyanov, 6-Artjom Škinjov, 7-Dmitri Dobryanski, 8-Ilja Shesterkov, 9-Eduard Halonen (Vitali Kutuzov), 10-Viktor Plotnikov, 11-Aleksandr Dubõkin (German Guri Lvov).
JK Tallinna Kalev: 1-Elmar Gams, 2-Mikk Sillaste, 3-Martin Tšegodajev, 4-Risto Kägo, 5-Marten Mütt, 6-Alen Stepanjan, 7-Edwin Stüf, 8-Alex Sander Sepp (55. 13-Sander Karu), 9-Ian-Erik Valge (46. 15-Mike Kõiv), 10-Raiko Karpov, 11-Ats Sillaste.
Peakohtunik: Eduard Andrejev

21.01. kell 20:30 Männiku hallis
Tallinna FC Levadia II - Rakvere JK Tarvas  3:4 (1:1)
ametlik protokoll

Väravad: 40. ov. Elar Tovstik, 75. Robert Sadovski, 81. Dmitri Jegorov - 39. Mihkel Lõhe, 62. Jaanus Kaasik, 70. Joonas Ljaš, 90. Henri Hang
FC Levadia II: Tõnu Liiband, Liivo Leetma, Marten Saarlas, Rando Leokin, Harles Läst, Gregor Aru, Janar Toomet, Nikita Koger, Aleksandr Vassiljev, Madis Vihmann, Mauri Levandi.
Jooksvalt vahetusest: Marko Kabel, Martin Melnikov, Robert Sadovski, Andreas Aru, Dmitri Jegorov, Juhan Jakobson, Vladislav Iljin, Ralf Väljas, Alger Džumadil, Marko Tuhas.
Tarvas: 30-Sander Susi, 26-Elar Tovstik, 16-Jaanus Kaasik, 4-Kaarel Saar, 35-Mehis Vahero, 22-Joonas Ljaš, 11-Toomas Kiis, 17-Alari Tovstik, 18-Mihkel Saar, 91-Henri Hang, 28-Mikk Mehike.
Jooksvalt vahetusest: 14-Rauno Valk, 20-Taavi Küngas, 21-Mihkel Lõhe, 24-Rain Ööpik, 12-Esko Brandt.
Peakohtunik: Marek Lillmaa
Abikohtunikud: Andres Jahimaa, Kaido Lasberg
Pv: 18

20.01. Sportland Arenal
Paide LM - Kiviõli Tamme Auto 7:2 (6:1)
Väravad: 8., 20. Rauno Kööp, 30. Tiit Tikenberg, 31., 36. Tengiz Eteria, 44. Ervin Kõll, 71. Andre Mägi - 25. Anatoli Lõsanov, 77. Dmitri Parpauts
Paide LM: Rauno Uusküla, Andre Mägi, Tõnis Vanna, Karel Voolaid, Lauri Varendi, Ervin Kõll, Eerik Reinsoo, Tengiz Eteria, Rauno Kööp, Tiit Tikenberg, Sander Rõivassepp.
Vahetusest sekkusid: Rene Puhke, Martin Ustaal ja Lauri Ellram.
Tamme Auto: Konstantin Rubtsov, Erik Šteinberg, Ilja Krivošein, Aleksei Larin, Pavel Apalinski, Aleksei Filimonov, Maxim Mescheryakov, Deniss Suvorikov, Dmitri Parpauts, Anatoli Lõsanov, Tõnis Starkopf.

19.01. 12:00 Sportland Arenal
TALLINNA FC FLORA - JK TALLINNA KALEV 3:0 (1:0)
Väravad: 44. Andre Frolov, 57. Rauno Sappinen, 73. Maksim Gussev
FC Flora: Mait Toom, Markus Jürgenson, Ragnar Piir (75. Sten Sinisalu), Karl Palatu, Johannes Kukebal, Reio Laabus, Andre Frolov, Meelis Peitre (60. Märten Pajunurm), Rauno Sappinen, Maksim Gussev, Albert Prosa. Varus oli veel Stanislav Pedõk.
JK Tallinna Kalev: Daniil Savitski, Mikk Sillaste, Marten Mütt, Janek Remmelgas, Martin Tšegodajev, Maksim Paponov (41. Alex Sander Sepp), Risto Kägo (62. Aleksei Savitski), Edwin Stüf, Ats Sillaste, Rasmus Tomson (79. Ian Erik Valge), Arslan Alpasan (25. Ervin Stüf).

19.01. 14:00 Sportland Arenal
FC Kuressaare - FC Infonet 1:5 (1:4)
Väravad:
32. Sander Laht - 11., 25. Manucho, 33., 40. Golovljov, 85. Aristov
FC Kuressaare: Rait Hansen, Urmas Rajaver (46. Taavi Azarov), Edgars Butlers, Sander Viira (76. Urmas Rajaver), Greger Könninge (81. Mihkel Tiit), Ott Reinike (46. Margus Rajaver), Amor Luup, Andre Ilves (76. Ott Reinike), Mihkel Tiit (46. Pelle Pohlak), Sander Laht, Mairo Tikerberi (62. Elari Valmas).
FC Infonet: Kassjantšuk (46. Igonen), Aristov, Kalimullin, Vladimir Avilov, Kovtunovitš, N. Martõnov, Kulatšenko (60. Udalov), Harin (60. Tarasov), Lehtonen (75. K.Dmitrijev), Golovljov (46. Vital Gussev), Manucho.

19.01. kell 16:00 Sportland Arenal
Tallinna FC Flora II - HÜJK Emmaste 1:0 (0:0)
Värav: 68. Tõnis Vihmoja
FC Flora II: Magnus Karofeld (41. Maksim Kuznetsov), Kevin Aloe, Martin Verner Murd (41. Andre Arus), Sander Lootus, Kewin Mataloja, Karl Ivar Maar, Eric Pärn (41. Tõnis Vihmoja), Tõnu Paavo, Joseph Saliste (60. Gregor Wahl), Erik Vent, Raiko Karpov (41. Juri Gavrilov).
HÜJK Emmaste: Rasmus Armas, Märt Ojamaa, Mart Kase, Marek Laasik, Joonas Laasberg, Vahur Vahtramäe, Mati Lember, Janar Tükk, Jaak Prints, Tauri Tursk, Magnus Martinson.
Vahetusest sekkusid: Allan Soomets, Arsi Pavelts, Ergo Reinvald.

19.01. Narva kunstmuruväjakul
Narva JK Trans - K-Järve FC Järve  5:0
Väravad: Eduard Halonen 2, Aleksandr Dubõkin, Viktor Plotnikov, Ilja Shesterkov
Trans: Tokaitšuk, Mitkin, Nesterovski, Krichanov, Shesterkov, Shevyahov, Kazakov, Kulikov, Halonen (Kutuzov), Plotnikov, Dubõkin (Lvov).
Järve: ?

18.01. Männiku hallis
Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 2:3 (0:2)
Väravad: 53. Marten Saarlas, 88. Ilja Antonov - 22. Andres Koogas, 43. Kosuke Usami, 90.+1. Allan Kimbaloula
Hoiatused: 39. Maksim Podholjuzin, 45. Trevor Elhi - 65. Jorge Rodrigues, 71. Adis Hadžanovic
FC Levadia: 30-Priit Pikker (46. 1-Roman Smiško), 22-Artur Pikk, 17-Maksim Podholjuzin, 3-Artjom Artjunin, 24-Trevor Elhi (61. 16-Aleksandr Vassiljev), 20-Andero Pebre (46. 7-Rando Leokin), 2-Kaspar Paur, 6-Ilja Antonov, 10-Igor Subbotin (46. 21-Kennet Jädal), 28-Rimo Hunt (52. 5-Nikita Koger), 15-Marten Saarlas.
Kalju: 91-Vitali Teleš (46. 1-Richard Aland), 7-Tihhon Šišov (46. 12-Hiroki Maehara), 5-Alo Bärengrub (46. 2-Marco Bianchi), 3-Andres Koogas (46. 19-Jorge Rodrigues), 14-Ken Kallaste, 17-Sander Sinilaid (46. 4-Itsuki Hasegawa), 20-Adis Hadžanovic, 16-Tanel Melts (46. 23-George Cole), 8-Allan Kimbaloula, 9-Tarmo Neemelo (46. 11-Robert Kirss), 10-Kosuke Usami (69. 21-Takuja).
Kohtunikud: Roomer Tarajev, Maikel Mikson, Martin Lember

14.01. Männiku hallis
Tallinna FC Levadia II - Viljandi Tulevik 2:2 (2:1)
Väravad: Nikita Koger, Käit – Janar Õunap, Rasmus Luhakooder
FC Levadia II: Tõnu Liiband, Oliver Heliste, Joonas Laurits, Vihmann, Mauri Levandi, Harles Läst, Gregor Aru, Rain Aasmäe, Rando Leokin, Mattias Käit, Nikita Koger.
Vahetusest sekkusid: Jakobson, Iljin, Jegorov, Väljas, Dzumadil.
Tulevik: Aiko Orgla, Siim Saar, Kalev-Martin Raave, Janar Õunap, Tanel Olev, Raiko Mutle, Ants Stern, Rasmus Luhakooder, Jorma Kiigemägi, Raido Roman, Kristen Kähr.
Vahetusest sekkusid: Kaarel Henn, Maario Laansoo, Gerdo Juhkam, Karel Kübar, Martin Normann, Oskar Berggren, Hendrik Nälk.

12.01. 15:00 Sportland Arena
Tallinna FC Flora II - JK Tallinna Kalev 1:5 (0:2)
Väravad: Raiko Karpov - Aleksandr Bebikh 2, Daniel Evuy, Rasmus Tomson, Ervin Stüf
FC Flora II: Magnus Karofeld, Kevin Aloe, Sten Sinisalu, Sander Lootus, Kewin Mataloja, Karl Ivar Maar, Erkki Kubber, Tõnu Paavo, Joseph Saliste, Erik Vent, Sander Lepik.
Vahetusest sekkusid: Gregor Wahl, Herol Riiberg, Tõnis Vihmoja, Eric Pärn, Raiko Karpov, Andre Arus, Martin Murd.
JK Tallinna Kalev: Daniil Savitski, Mikk Sillaste (46. Janek Remmelgas), Daniel Evuy, Marten Mütt, Elvis Liivamägi, Vladimir Malinin (66. Alex Sander Sepp), Maksim Paponov (57. Risto Kägo), Ats Sillaste (69. Alen Stepanjan), Rasmus Tomson (66. Ervin Stüf), Martin Tšegodajev (57. Edwin Stüf), Alexander Bebikh (73. Ian-Erik Valge).
Kohtunikud: Martin Salong, Artur Telling, Andres Jahimaa
Pv: 20

12.01. Narva kunstmuruväljakul
Narva JK Trans - Jõhvi Lokomotiv 5:3
Väravad: Ilja Shesterkov 2, Aleksandr Dubõkin, Viktor Plotnikov, Eduard Halonen - ???
Trans: Tokaitšuk, Mitkin, Nesterovski, Krichanov, Shevyahov, Kazakov (Bordikov), Kulikov, Halonen (Kutuzov), Shesterkov, Plotnikov, Dubõkin (Lvov).
Lokomotiv: Matrossov, Khvalov, Gritsjuk, A. Kulik, Smirnov, Gabinet, Jõgi, Larin, Alekseev, M. Bazjukin, S. Bazjukin, Paltsev, Missienok, Babjak.

12.01. kell 13:00 Sportland Arena
FC Kuressaare - Tartu SK 10 1:2 (1:0)
Väravad: 24. Andre Ilves - 54., 72. Georgi Ivanov
Hoiatus: 35. Eero Eessaar
FC Kuressaare: Vadim Gurnik, Sander Viira, Edgars Butlers, Martti Pukk, Andro Aavik, Ott Reinike, Mikk Metsa, Sander Laht, Mairo Tikerberi, Andre Ilves, Mihkel Tiit.
Vahetusest sekkusid: Amor Luup, Margus Rajaver, Greger Könninge, Rene Aljas, Urmas Rajaver.
SK 10: Ermo Ojaste, Andrei Borissov, Vladislav Vallades, Mihail Gutak, Eero Eessaar, Karl Koppel, Tarvo Laurson, Andrei Tjunin, Marek Naal, Aleksandr Pruttšenko, Georgi Ivanov.
Vahetusest sekkusid: Sergei Serdjuk, Sergei Mitin.
Kohtunikud: Miko Pupart, Tomi Rahula, Kristjan Vardja

11.01. Männiku hallis
FC Levadia - JK Tammeka 1:0 (1:0)
Värav
: 14. Rimo Hunt
FC Levadia: Priit Pikker, Andreas Raudsepp, Maksim Podholjuzin, Artjom Artjunin, Artur Pikk, Erkki Junolainen, Ilja Antonov, Marek Kaljumäe, Igor Subbotin, Artur Rättel, Rimo Hunt.
Vahetusest sekkusid: Tõnu Liiband (vv), Aleksandr Kulinitš, Andero Pebre, Marten Saarlas, Rando Leokin, Aleksandr Vassiljev, Trevor Elhi, Nikita Koger.
Tammeka: Kaido Koppel, Siim Tenno, Kristjan Tiirik, Ando Hausenberg, Tanel Võtti, Heiko Tamm, Maxime Mbongou, Maido Pakk, Kaarel Kaarlimäe, Sander Karu, Martin Naggel.
Vahetusest sekkusid: Martin Jõgi, Priit Peedo, Geir-Kristjan Suurpere, Albert Anissimov, Tauno Tekko, Siim Sillaots, Andre Paju.
Kohtunikud: Kristo Külljastinen, Lauri Salei, Tomi Rahula
Pv: 25

7.01. kell 19:00 Männiku hallis
JK Tallinna Kalev - FC Puuma 6:1 (1:1)
Väravad: 25. Martin Tšegodajev, 50. Edwin Stüf, 53., 80. Rasmus Tomson, 60. Alen Stepanjan, 71. Marten Mütt - 24. Anatoli Lõsanov
JK Tallinna Kalev: Maximilian Hentrich, Elvis Liivamägi, Marten Mütt, Daniel Evuq, Mikk Sillaste, Alen Stepanjan (72. Ats Sillaste), Alex Sander Sepp, Martin Tšegodajev, Ats Sillaste (46. Edwin Stüf), Ilja Monakov (62. Ian Erik Valge), Rasmus Tomson.
Puuma: ?

05.01. Männiku hallis
FC Infonet - TJK Legion 6:2 (3:0)
Väravad:
Jevgeni Gurtšioglujants, Vladislav Ogorodnik, Manucho, Maksim Lipin, Eduard Golovljov (2) - ?, ?
FC Infonet: Lepmets, Aristov (70. Tarasov), Kalimullin, Vl. Avilov, Kovtunovitš (70. K. Dmitrijev), Gurtšioglujants, Kulatšenko (46. N. Martõnov), Ogorodnik (46. Granovskis), Lipin, Harin (46. Lehtonen), Manucho (60. Golovljov).
TJK Legion: väidetavalt osalesid mängus ka Eesti koondislased Dmitri Kruglov ja Konstantin Vassilev.

Avapauk 2013. aasta hooajale anti juba 2012. aasta detsembris!

21. detsembril Männiku hallis
JK Tallinna Kalev - FC Levadia II 6:2 (3:1)
Väravad:
7. pen. Tarik Cosgun, 37. Rasmus Tomson, 38. Maksim Paponov, 67. Alen Stepanjan, 75. Yasar Koca, 77. Deniss Vnukov - 23. pen, 69. ?
Hoiatused: 31. Tarik Cosgun, 80. Ats Sillaste - 31. ?
JK Tallinna Kalev: Samuel Graudenz, M. Sillaste, Yasar Koca, Mütt (69. Lilleorg), Liivamägi, Maxime Kouame (25. Kägo), Paponov (54. Vnukov), Stüf (54. Stepanjan), Tarik Cosgun (78. Valge), A. Sillaste, Tomson.
FC Levadia II: ?

30.01.2013 13:30








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.