KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Klubide sõprusmängud veebruaris ja märtsis

17. märtsil Annelinna kunstmurul
Tartu JK Tammeka - Tartu FC Santos 1:2 (1:0)
Väravad: 42. Fernandes - 55. Naggel (o.v.), 80. Alve
Tammeka: Koppel, Simo Tenno, Prempeh, Hausenberg (75. Tutk), Naggel, Tiirik (60. M. Valtna), Siim Tenno (75. Torop), Mboungou, Tekko (46. Philips), Tamm, Fernandes (46. Ivanov).
Santos: Säesk, Afanassjev, Kallandi, Joosep, Võrno, Vellemaa, Idavain, Mikheim, Poomre, Sonn, Alve
Vahetusest: Pluum, Sova, Kohler, S. Valtna.

16. märtsil Annelinna kunstmurul
Tartu JK Tammeka - Tartu JK Tammeka II 2:0 (1:0)
Väravad: 43. Kristjan Tiirik, 67. Mikk Valtna
Tammeka: Koppel, Torop, Hurt, Tutk, Naggel, Tamm, Mboungou, Philips, Burki, Tiirik, Fernandes.
II poolaeg: Kutter, Paju, Hurt, Hausenberg, Simo Tenno, Torop, Tekko, Philips, Valtna, Naal, Ivanov
Tammeka II: Pechter, Saluoks, C. Anderson, Vanaveski, Kask, Kaldvee, Markus Jõgi, K. Anderson, Suurpere, Tauts, Paabut.
II poolaeg: Pechter, Laas, Haljak, Pärli, Lilleväli, Aasmäe, Markus Jõgi, Klement, Tauts, Vanaveski, Koskor.

2. märtsil Riias
FS Metta - Tartu FC Santos  0:2
Väravad: Alar Alve (2)
FC Santos: Siim Säesk, Tanel Joosep, Timo Afanassjev, Jaanus Võrno, Aleksei Kuzmin, Taavi Vellemaa, Kaarel Kallandi, Timo Teniste, Robert Pluum, Jaano Poomre, Alar Alve.
Vahetusest: Kaspar Kohler, Erik Vares, Joonas Kartsep.


Klubide sõprusmängud veebruaris:

26. veebruaril kell 19:00 Viljandi kunstmurul
Viljandi JK Tulevik - Vändra JK Vaprus  1:0 (0:0)
Värav
: 77. Karel Kübar
Tulevik
: Karl-Romet Nõmm, Maario Laansoo, Janar Õunap, Kaarel Henn, Siim Saar, Raiko Mutle, Hendrik Nälk, Ants Stern, Karel Kübar, Sander Loigo, Kristen Kähr.
Vahetusest sekkusid: Oskar Berggren, Rain Tölpus, Raido Roman, Hegert Heil.

24. veebruar kell 12:00 Tamme staadioni kunstmurul
Tartu JK Tammeka U-17 - JK Luunja  2:7 (2:1)
Väravad: 10. Sander Kesküla, 28. Martin Miller - 24. Tarvin Kaldvee, 49. Hardy Suits, 53. Marwin Nelson, 59., 62., 79. Sven Karu, 78. Ott Alajõe
Tammeka U-17: Karl Vaabel, Peeter Pungar, Artur Anderson, Erki Mõttus, Jakob Päll, Siim Kask, Martin Miller, Johannes Theodor Kollist, Tarmo-Riivo Tšernjavski, Sander Kesküla, Rasmus Tauts.
Vahetusest: Andre Varusk, Eduard Kägu, Germo Pärli, Tarvo Timm.
JK Luunja: Erik Kesa, Martin Gert Pärli, Taavi Haljak, Anar Saarela, Kenn Laas, Rainer Klement, Fred Lobjak, Martin Kaur, Tarvin Kaldvee, Kristo Pahla, Helar Müürsepp.
Vahetusest: Sven Karu, Hardy Suits, Marwin Nelson, Ott Alajõe.
Peakohtunik Indrek Koser

24. veebruaril kell 18:30 Sportland Arenal
Jõhvi FC Lokomotiv - FC Puuma  2:2 (0:1)
Väravad: 73., 89. Vassili Kulik - 24. Nikolai Lõsanov, 88. Mark Dubinin
FC Lokomotiv: 1-Aleksei Matrossov, 2-Boriss Gritsjuk, 3-Nikolai Khvalov, 4-Aleksandr Zahharenkov, 5-Dmitri Gabinet, 6-Aleksandr Tarassenkov, 7-Maksim Bazjukin, 8-Dmitri Smirnov, 9-Andrei Jõgi, 10-Sergei Paltsev, 11-Maksim Fomenko.
Vahetusest sekkusid: 12-Vassili Kulik, 18-Vladislav Smolin, 14-Nikita Volkov, 15-Aleksei Strantšuk.
FC Puuma: 1-Aleksandr Boldõrev, 15-Anatoli Lõsanov, 3-rameš Mamedov, 2-Jevgeni Romanov, 24-Valeri Kurlõtškin, 12-Pavel Apalinski, 22-Ilja Kisel, 21-Deniss Kabanov, 9-Nikolai Lõsanov, 19-mark Dubinin, 27-pavel Marin.
Vahetusest sekkusid: 7-Dmitri Parpauts, 28-Aleksei Filimonov, 18-Maxim Mescheriakov, 4-German Sokolov, 11-Šalva Helaia, 20-Aleksandr Fadejev, 40-Nikita Stepanov.

24. veebruaril kell 18:00 Riia Olümpiakeskuse hallis
FS Metta/LU - FC Infonet  0:1 (0:0)
Värav
: 83. Konstantin Nahk
Infonet: Ilja Kassjantšuk, Andrei Kalimullin, Vladimir Avilov, Anton Chuikov, Oskari Lehtonen (55. Renats Granovskis), Konstantin Nahk, Jevgeni Gurtšioglujants, Jevgeni Harin (46. Aleksandr Kulatšenko), Trevor Elhi, Maksim Lipin (60. Eduard Golovljov), Manucho (62. Dmytro Filippov).

24. veebruaril kell 17:00 Sportland Arenal
Eesti U-16 II - Eesti U-15  1:1
Väravad: Robert Lepik - Markus Poom

24. veebruaril kell 14.00 Sportland Arenal
Paide Linnameeskond -Narva JK Trans  0:0
Paide LM: Mihhail Lavrentjev, Andre Mägi, Carl Tubarik, Teet Allas, Andrei Veis, Jaan Leimann, Tõnis Vanna, Tengiz Eteria, Sander Rõivassepp, Eerik Reinsoo, testitav mängija.
Vahetusest sekkusid: Tambet Anso, Rene Puhke, Rauno Kald, Tiit Tikenberg, Rauno Kööp, Martin Ustaal, Markus Holst, Karl Ivar Maar.
Trans: Jevgeni Ponyatovski, Deniss Kulikov, Roman Nesterovski, Dmitri Ševjahhov, Irie, Kennet Jädal, Vitaly Kutuzov (Stanislav Kitto), Maksim Krõtšanov, Ivan Lihhatšov, Deniss Vnukov, Artisom Kavaliou.

24. veebruaril kell 12 Rakvere kunstmurul
Rakvere JK Tarvas - FC Santos  0:0
Tarvas: 1-Jüris Sahkur, 69-Mihkel Gull, 24-Rain Ööpik, 4-Kaarel Saar, 15-Siim Rannamäe, 16-Jaanus Kaasik, 17-Alari Tovstik, 18-Mihkel Saar, 26-Elar Tovstik, 91-Henri Hang, 22-Joonas Ljaš.
Vahetusest sekkusid: 30-Sander Susi, 19-Tarmo Rebane, 2-Alari Aunapuu, 21-Mihkel Lõhe, 11-Toomas Kiis, 10-Esko Brandt, 7-Rainer Võsaste, 92-Rauno Valk, 8-Taavi Küngas.
Santos: Siim Säesk, Taivo Idavain, Jaanus Võrno, Jaano Poomre, Aleksei Kuzmin, Marko Sonn, Taavi Vellemaa, Mihkel Mikheim, Erik Vares, Robert Pluum, Alar Alve.
Vahetusest sekkusid: Kaspar Kohler, Joonas Kartsepp, Karl Erik Vidaja.

23. veebruaril kell 21:00 Riia jalgpallihallis
Jurmala Spartaks - JK Sillamäe Kalev  1:3 (1:1)
Väravad: 33. - 16. Mindaugas Bagužis, 57. Vjatšeslav Zahovaiko, 90.+2. Alexander Bebikh
JK Sillamäe Kalev: Artjom Levizi (46. Mihhail Starodubtsev), Igor Dudarev (46. Pavel Aleksejev), Mindaugas Bagužis, Aleksandr Volodin, Kirill Novikov (60. Sergei Vihrov), Alexander Bebikh, Martin Vunk (46. Vladimir Malinin), Marijus Cinikas, Kassim Aidara, Evgeny Kabajev (72. Martin Vunk), Vjatšeslav Zahovaiko.

23. veebruril kell 20:00 Riias
FS Metta II - FC Elva  3:2 (1:0)
Väravad: Jürgen Kuresoo (2)
Hoiatused: 83., 85. Kaarel Tinn
Eemaldamine: 85. Kaarel Tinn
FC Elva: Arvo Käkk, Deniss Putnin (60. Oliver Käkk), Martin Thomson, Rando Kuus, Veiko Kütt, Jürgen Kuresoo, Meelis Allik (60. Denis Samoilov), Mihkel Kuresoo (60. Marek Naaris), Kaarel Tinn, Raido Kuus, Ats Joandi.

23. veebruaril kell 18:00 Sportland Arenal
Tallinna FC Flora III - FC Puuma  3:3 (2:2)
Väravad
: 21. Andrei-Genrich Antonenko, 23. Eddie Ever, 72. Juhan Noode - 36. Pavel Apalinski, 37. Pavel Marin, 60. Valeri Kurlõtškin
Hoiatused: 53. Kristofer Tali - 78. Maxim Mescheriakov
FC Flora III: 1-Ats Klemmer, 2-Kalev Gustav Keert, 4-Kristjan Jürgenson, 15-Andreas Holst, 3-Silver Grauberg, 6-Gert Reineberg, 8-Freddy Karpov, 14-Andrei-Genrich Antonenko, 16-Azad Alizade, 11-Maikel Astur, 7-Eddie Ever.
Vahetusest: 9-Karl-Sander Eensoo, 19-Martino Morrone, 17-Martin Nurmsaar, 20-Juhan Noode, 12-Kristofer Tali, 5-Samuel Vard, 10-Juhan-Jograf Siim.
FC Puuma: 1-Nikita Stepanov, 2-Nikita Jetskalo, 3-Nikita Golovin, 15-Anatoli Lõsanov, 2-Jevgeni Romanov, 17-Robert Matso, 14-Maksim Mališ, 4-German Sokolov, 25-Tural Gurbanov, 18-Roman Agruzov, 11-Salva Helaia.
Vahetusest: 4-Rameš Mamedov, 19-Pavel Marin, 12-Pavel Apalinski, 24-Valeri Kurlõtškin, 6-Ilja Kisel, 5-Deniss Suvorikov, 17-Kirill Vinogradov, 9-Maxim Mescheriakov.

23. veebruaril kell 16:00 Liepajas
Liepajas Metalurgs - JK Tallinna Kalev  3:0 (2:0)
Väravad
: 20., 44., 56.
JK Tallinna Kalev: Daniil Savitski, Daniel Vazquez Evuy, Mikk Sillaste, Aleksei Savitski, Elvis Liivamägi (60. Fatih Altundag), Risto Kägo, Rasmus Tomson, Ats Sillaste (60. Edwin Stüf), Martin Tšegodajev, Maksim Paponov, Aladin Šišic (65. Mikk Metsa).

23. veebruaril kell 14.00 Männiku hallis
FC Soccernet - FC Charma Mööbel  4:6 (2:2)
Väravad: 37. Egert Erm, 43. Heins Vallimägi, 46. Lauri Kipper, 70. Sven Aarma - 5., 19. Kersten Lõppe, 49. Ranner Pak, 71., 88. Deniss Vassiljev, 73. Riho Pill

23. veebruaril kell 14:00 Viljandi kunstmurul
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka II  2:0 (0:0)
Väravad: Hegert Heil, Kristen Kähr
Tulevik: Dmitri Lipetski, Tanel Olev, Oskar Berggren, Janar Õunap, Siim Saar, Kaarel Henn, Hendrik Nälk, Martin Normann, Ants Stern, Sander Loigo, Kristen Kähr.
Vahetusest sekkusid: Maario Laansoo, Hegert Heil.
Tammeka II:

23. veebruaril kell 14:00 Sportland Arenal
Tallinna FC Flora II - Tartu JK Tammeka  1:4 (0:2)
Väravad: 69. Joseph Saliste - 23. Mboungou, 30. Martin Jõgi, 61. ov. Sten Sinisalu, 90. Silvio Philips
Hoiatused: 65. Tõnu Paavo - 40. Kristjan Tiirik
FC Flora II: 12-Vadim Gurnik (66. 1-Maksim Kuznetsov), 15-Joosep Juha (63. 8-Martin Murd), 3-Sten Sinisalu, 4-Ragnar Piir, 2-Kewin Mataloja (80. 20-Gregor Wahl), Tõnis Vihmoja, 5-Erik Vent, 11-Eric Pärn (66. 19-Silver Kruusalu), 6-Tõnu Paavo, 10-Joseph Saliste, 9-Sander Lepik.
Tammeka: 1-Kaido Koppel (33-Andrus Lukjanov), 43-Mboungou (16-Martin Naggel), 11-Maido Pakk, 23-Kristjan Tiirik (13-Jürgen Lorenz), 22-Ando Hausenberg, 32-Heiko Tamm, 14-Marvin Prempeh, 92-Simo Tenno, 7-Siim Tenno (5-Florian Matk), 6-Tauno Tekko (3-Silvio Philips), 8-Martin Jõgi (88-Ander Paabut).
Varus: 33-Andrus Lukjanov, 16-Martin Naggel, 18-Ander Paju, 3-Silvio Philips, 5-Florian Matk, 13-Jürgen Lorenz, 88-Ander Paabut.
Peakohtunik: Andres Jahimaa
Abikohtunikud: Ilona Kirst, Andrei Saveljev
Pv: 23

23. veebruaril kell 12:00 Sportland Arenal
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare  3:0 (2:0)
Väravad
: 13. Sander Van de Streek, 19. Rauno Alliku, 54. Martin Kase
FC Flora: Stanislav Pedõk, Märten Pajunurm, Nikita Baranov, Marten Mütt, Johannes Kukebal, Andre Frolov, Sander Van de Streek, Rauno Sappinen, Rauno Alliku, Karl-Eerik Luigend, Sander Post.
II poolaeg: Mait Toom, Meelis Peitre, Karol Mets, Markus Jürgenson, Reio Laabus, Karl Mööl, Brent Lepistu, Raido Leokin, Maksim Gussev, Albert Prosa, Martin Kase.
FC Kuressaare: Riido Reiman (46. Siim-Sten Palm), Andro Aavik, Urmas Rajaver, Sander Viira, Joel Indermitte, Sander Sinilaid, Ott Reinike (Amor Luup), Elari Valmas, Andre Ilves (4. Greger Könninge, Pelle Pohlak), Raiko Karpov, Sander Laht (Margus Rajaver).
Peakohtunik: Aivar Israel

21.02. kell 13.00 Skonto hallis
Riia Skonto - Tallinna FC Levadia  1:2 (0:2)
Väravad: 66. - 13. Aleksei Jahhimovitš, 30. Artur Rättel
FC Levadia: Roman Smiško, Aleksandr Kulinitš, Artjom Artjunin, Aleksei Jahhimovitš, Maksim Podholjuzin, Andero Pebre (78. Erkki Junolainen), Ilja Antonov, Marek Kaljumäe (67. Andreas Raudsepp), Igor Subbotin, Rimo Hunt (74. Albert Taar), Artur Rättel (62. Dmytro Filippov).

20.02. kell 12:00 Männiku hallis
FC Puuma - TJK Legion  2:4 (1:2)
Väravad: 41. Pavel Apalinski, 88. pen. Kirill Vinogradov - 27. Aleksei Titenok, 40. Rauf-Roman Mikailov, 77. Mark Holodilov, 83. Pavel Rubel
FC Puuma: 1-Maksim Mamutov, 15-Anatoli Lõsanov, 22-Ilja Kisel, 3-Yaroslav Dmitriev, 2-Jevgeni Romanov, 12-Pavel Apalinski, 21-Maksim Kabanov, 28-Aleksei Filimonov, 19-Mark Dubinin, 27-Pavel Marin, 9-Nikolai Lõsanov.
Vahetusest: 17-Kirill Vinogradov, 18-Roman Agruzov, 7-Magnar Mikkelsaar, 20-Dmitri Parpauts, 40-Nikita Stepanov (vv), 4-German Sokolov, 11-Šalva Helaia, 24-Nikita Jätskalo, 25-Robert Matso.
TJK Legion: 1-Mihhail Artjuhhov, 2-Artjom Balahnitšjov, 3-Dmitri Bereitorov, 4-Nikita Reintal, 5-Toomas Kirn, 6-Aleksei Titenok, 7-Stefan Tšendei, 8-German Šlein, 9-Sergei Andrejev, 10-Pavel Rubel, 11-Rauf-Roman Mikailov.
Vahetusest: 12-German Ussov, 13-Andrei Klimtšuk, 14-Andrei Sadovoi, 15-Aleksandr Makarov, 16-Kirill Demianov, 17-Mark Holodilov, 18-V. Romanov.

19.02. kell 19:05 Sportland Arenal
FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju II  3:3 (3:2)
Väravad: 9. Sander Laht, 17. Mairo Tikerberi, 28. Andre Ilves – 20. Albert Anissimov, 41. Mirza Gassimov, 66. Kevin Tõkke
Hoiatus: 23. Ott Reinike
FC Kuressaare:  12-Riido Reiman (46. Rait Hansen), 18-Andro Aavik (60. Algis Kelder), 15-Urmas Rajaver (46. Sander Viira), 13- Rauno Reiman (63. Taavi Azarov), 21-Joel Indermitte, 23-Sander Sinilaid , 19-Ott Reinike (46. Mikk Metsa), 39-Elari Valmas (46. Raiko Karpov), 10-Andre Ilves (60. Greger Könninge), 7-Mairo Tikerberi (58. Juri Gavrilov), 4-Sander Laht (60. Margus Rajaver).
Varus: 1-Rait Hansen, 22-Taavi Azarov, 20-Margus Rajaver, 11-Mikk Metsa, 2-Juri Gavrilov, 17-Raiko Karpov, 29-Algis Kelder, 25-Sander Viira, 3-Greger Könninge.
Kalju II: Richard Aland, Olavi Aare Abel, Märten Kuusk, Hendrik Pürg, Martin Mägi, Andry Liiva, Mihkel Ainsalu, Albert Anissimov, Mirza Gassimov, Erik Listmann, Robert Kirss.
Vahetusest sekkusid: Kevin Tõkke, Aleksander Erik Ild, Rasmus Varvik, Rasmus Kuber, Itsuki Hasegawa.

18.02. kell 20:30 Männiku hallis
Tallinna FC Levadia II - JK Tallinna Kalev  2:3 (1:2)
Väravad: Nikita Koger, pen. Henry Rohtla - Fatih Altundag, Serhat Yapici, Ervin Stüf
FC Levadia II: Kristjan Tamme, Oliver Heliste, Liivo Leetma, Madis Vihmann, Mauri Levandi, Rando Leokin, Dmitri Jegorov, Kaspar Paur, Erkki Junolainen, Nikita Koger, Henry Rohtla.
Vahetusest: Henri Valma, Rain Aasmäe, Robert Sadovski, Vladislav Iljin, Gregor Aru, Vladimir Vassiljev.
JK Tallinna Kalev: Daniil Savitski, Sander Karu, Aleksei Savitski, Mikk Sillaste (78. Rasmus Tomson), Alen Stepanjan, Ilja Monakov (60. Ervin Stüf), Serpat Yapici, Edwin Stüf, Tarik Cosgun (46. Alex Sander Sepp), Rasmus Tomson (46. Ian-Erik Valge), Fatih Altundag.

17.02. kell 16:30 Sportland Arenal
HÜJK Emmaste - Kelia JK  4:2 (1:1)
Väravad: 27. Janar Tükk, 56. Magnus Martinson, 71. Tauri Tursk, 77. Priit Raamat - 23. Meelis Reiss, 61. Kaspar Kivistik
Hoiatus: 61. Egon Mõek
HÜJK: Rasmus Armas, Raimo Rand, Marek Laasik, Raido Luhaorg, Priit Raamat, Magnus Martinson, Mati Lember, Vahur Vahtramäe, Jaak Prints, Janar Tükk, Olavi Ojamaa.
Vahetusest sekkusid: Alan Ventsel, Märt Ojamaa, Tauri Tursk, Ergo Reinvald.
Keila: Gustav Kotkas, Marko Mõek, Egon Mõek, Kaspar Oll, Kauri Ääreman, Rasmus Heinla, Kaspar Kivistik, Priidu Ahven, Toomas Kelo, Meelis Reiss, Tanel Oeselg.
Vahetusest sekkusid: Egert Pukko, Tanel Raud.

17.02. kell 15:00 Kekava staadionil
Marienburg - FC Elva  0:5 (0:3)
Väravad: Tarmo Kerro 2, Mihkel Kuresoo, Henry Eichelmann, Jürgen Kuresoo
FC Elva: Arvo Käkk (67. Ergo Leppik), Martin Thomson (46. Oliver Käkk), Karl Bussov, Henri Sammul, Rando Kuus, Jürgen Kuresoo, Henry Eichelmann, Kaarel Tinn (46. Marek Naaris), Mihkel Kuresoo (67. Kaarel Tinn), Tarmo Kerro, Raido Kuus.

17.02. kell 14.00 Sportland Arenal
Tallinna FC Flora III - Viljandi JK Tulevik  0:3 (0:1)
Väravad: 33. Kristen Kähr, 66. Janar Õunap, 80. Robert Taar
FC Flora III:
Tulevik: Karl-Romet Nõmm, Maario Laansoo, Kaarel Henn, Janar Õunap, Siim Saar, Robert Taar, Hendrik Nälk, Martin Normann, Karel Kübar, Sander Loigo, Kristen Kähr.
Vahetusest sekkusid: Oskar Berggren, Aron Kristjan Kovru.

17.02. kell 13:00 Kekava staadionil
FC  Carnikava - Tartu JK Tammeka  3:9 (0:3)
Väravad: 65., 79., 89. - 3. Markus Jõgi, 16. Mentor Rafuna, 43. pen. Heiko Tamm, 47. Sam Gibson, 60. ov., 61. Jürgen Lorenz, 67. pen. Hugo Hernandes, 71. Jevgenis Kazura, 81. Marek Naal
Tammeka: Andrus Lukjanov (46. Karli Kütt), Maido Pakk (46. Simo Tenno), Ando Hausenberg, Marvin Prempeh (46. Jevgenis Kazura), Martin Naggel, Heiko Tamm (46. Sam Gibson), Mikk Valtna (30. Silvio Philips), Siim Tenno (46. Kevin Anderson), Kristjan Tiirik (46. Jürgen Lorenz), Markus Jõgi (46. Hugo Fernandes), Mentor Rafuna (46. Marek Naal).

16.02. kell 18:00 Riias
FK Metta - Jõhvi FC Lokomotiv  5:1 (1:0)
Väravad
: ? - Nikita Volkov
Lokomotiv: Matrossov, Zahharenkov, Smirnov, Hvalov, Rudomin, M. Bazjukin, S. Bazjukin, Gabinet, Jõgi, V. Kulik, Paltšev.
Vahetusest: Babjak, Stratiitšuk, Volkov, Smolin.

16.02. kell 16:30 Smena hallis
Russ-M - Narva JK Trans  1:0 (1:0)
Värav: 12. Mihail Berežkin
Trans: Jevgeni Ponjatovski, Anton Tupikov, Stanislav Kitto (41. Roman Nesterovski), Maksim Krõtšanov, Dmitri Ševjakov, Irie, Denis Kulikov (34. Sergei Kazakov), Artjom Škinjov (54. Egor Okorokov), Denis Vnukov, Viktor Plotnikov (70. Vitali
Kutuzov), Aleksandr Dubõkin.

16.02. kell 16:00 Sportland Arenal
FC Ararat TTÜ SK - FC Infonet II  2:2 

16.02. kell 14:30 Tikkurila Urheilupuisto
HIFK - JK Tallinna Kalev  1:0 (1:0)
Värav: 32. Jirijoonas Kanth
JK Tallinna Kalev: Daniil Savitski, Daniel Vazquez Evuy, Mikk Sillaste, Yasar Koca, Elvis Liivamägi, Maksim Paponov, Serhat Yapici, Ats Sillaste (78. Edwin Stüf), Tarik Cosgun (55. Rasmus Tomson), Martin Tšegodajev, Fatih Altundag.

16.02. kell 14:00 Kekava staadionil
FK Auda - Tartu JK Tammeka  1:4 (1:0)
Väravad: ? - Kristjan Tiirik, Sam Gibson, Mentor Rafuna, Marvin Prempeh
Tammeka: Andrus Lukjanov, Maido Pakk, Marvin Prempeh, Ando Hausenberg, Simo Tenno, Heiko Tamm (40. Sam Gibson), Tauno Tekko (60. Martin Naggel), Siim Tenno, Kristjan Tiirik, Mikk Valtna (46. Hugo Fernandes), Ander Paabut (46. Mentor Rafuna).

16.02. kell 14:00 Sportland Arenal
Tallinna FC Flora II - FC Kuressaare  1:2 (1:1)
Väravad: 45.+13. Martin Kase - 10., 57. Andre Ilves
Hoiatused: 13. Sten Sinisalu - 77., 90. Mikk Metsa, 79. Andre Ilves
Eemaldamine: 90. Mikk Metsa
FC Flora II: 1-Magnus Karofeld (13. 12-Maksim Kuznetsov), 15-Joosep Juha (46. 33-Kevin Aloe), 3-Sten Sinisalu, 4-Ragnar Piir, 2-Kewin Mataloja, 11-Brent Lepistu (46. 19-Silver Kruusalu), 13-Tõnu Paavo, 7-Herol Riiberg, 10-Joseph Saliste, 9-Tõnis Vihmoja (46. 5-Erik Vent), 6-Martin Kase (46. 18-Sander Lepik).
Varus: 12-Maksim Kuznetsov, 33-Kevin Aloe, 14-Andre Arus, 19-Silver Kruusalu, 5-Erik Vent, 18-Sander Lepik.
FC Kuressaare: 12-Riido Reiman, 29-Andro Aavik, 25-Sander Viira, 3-Edgars Butlers, 21-Joel Indermitte, 18-Sander Sinilaid, 19-Ott Reinike, 17-Raiko Karpov, 10-Andre Ilves, 7-Mairo Tikerberi, 4-Sander Laht.
Vahetusest: 1-Rait Hansen, 22-Taavi Azarov, 15-Urmas Rajaver, 20-Margus Rajaver, 39-Elari Valmas, 23-Amor Luup, 11-Mikk Metsa, 13-Rauno Reiman, 2-Juri Gavrilov.
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Rein Väin, Kristjan Vardja
Mänguolud: -1, pilvine ilm; kunstmuruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 27

16.02. kell 12.00 Sportland Arenal
Kohtla-Järve JK Järve - TJK Legion  0:4 (0:2)
Väravad: 20. Rauf-Roman Mikailov, 38., 58. Stefan Tšendei, 59. Jevgeni Skamnitski
Hoiatused: 45. Sergei Frolov - 82. Aleksendr Stepuk
JK Järve: Viktor Gusev, Andrei Škaleta, Aleksandr Stepuk, Deniss Komšin, Konstantin Aleksjuhhin, Oleg Sarantšin, Kevin Kaivoja, Viktor Aksjonov, Grigori Tipukin, Artisom Kavaliou, Kristjan Kergand.
Vahetusest: Jakov Ljauman, Deniss Duda, Vladislav Sidorov, Oleg Nikolajev.
Legion: Eduard Usikov, Sergei Frolov, Nikita Reinthal, Tomas Kirn, Dmitri Bereitorov, Aleksei Titenok, Gleb Sinitsõn, Stefan Tšendei, Rauf-Roman Mikailov, Sergei Andrejev, Pavel Rubel.
Vahetusest: Andrei Klimtšuk, Mark Holodilov, Aleksei Ivanov, German Šlein, Andrei Sadovoi, Jevgeni Skamnitski, Dmitri Kolisov.
Pv: 19
Kohtunikud: Hannes Kaasik, Risto Eelmaa, Janis Magdalenkoks

16.02. kell 11:50 Seinäjoel
Turu Inter - Nõmme JK Kalju  2:1 (0:0)
Väravad: 81. Tamas Gruborovics, 89. Touko Tumanto -  69. Tanel Melts
Eemaldamised: 82. Alo Bärengrub, 83. Hidetoshi Wakui
Kalju: Richard Aland, Hiroki Maehara, Alo Bärengrub, Marco Bianchi, Ken Kallaste (46. Tihhon Šišov), Janar Toomet (85. Andres Koogas), Tanel Melts, Adis Hadžanovic, Sergei Terehhov, Kousuke Usami (78. Hidetosho Wakui), Robert Kirss (58. Allan Kimbaloula).
Varus: Vitali Teleš, Andres Koogas, Tihhon Šišov, Eino Puri, Allan Kimbaloula, Hidetoshi Wakui.

16.02. kell 11:00 Vantaa Myyrmäki hall
MYPA - Tallinna FC Flora  2:0 (1:0)
Väravad: 42. Sihvola, 46. Gela
FC Flora: 1-Stanislav Pedõk, 16-Markus Jürgenson, 6-Karol Mets, 24-Karl Palatu, 22-Nikita Baranov, 8-Sander van De Streek, 25-Andre Frolov (55. 13-Reio Laabus), 73-Karl-Eerik Luigend (60. 33-Karl Mööl), 99-Albert Prosa (55. 11-Rauno Sappinen), 31-Sander Post (78. 34-Marten Mütt), 20-Maksim Gussev (55. 9-Rauno Alliku).

16.02. kell 9:00 Zeniidi hallis
Petrotrest-M - JK Sillamäe Kalev  0:2 (0:0)
Väravad: 63. Alexander Bebikh, 77. Kassim Aidara
Hoiatused: 70. Anton Kondrašov, 77. Roman Abramov - 58. Mindaugas Bagužis
JK Sillamäe Kalev: Mihhail Starodubtsev, Marius Tšinikas, Mindaugas Bagužis, Igor Dudarev (53. Aleksei Barbašov), Aleksandr Volodin, Kirill Novikov (74. David Lortkiphanidze), Kassim Aidara, Nikolai Mašitšev (71. Vladislav Trofimov), Vjatšeslav Zahovaiko (66. Aleksandr Volkov), Alexander Bebikh, Evgeny Kabaev.

15.02. kell 17:00 Seinäjoel
Soome U-21 - Nõmme JK Kalju  0:0 (0:0)
Väravad: -
Kalju: Vitali Teleš, Tihhon Šišov, Andres Koogas, Marco Bianchi, Ken Kallaste, Janar Toomet, Eino Puri (Yankuba Ceesay), Hidetoshi Wakui, Sergei Terehhov (Tanel Melts), Allan Kimbaloula, Kousuke Usami (Robert Kirss).

15.02. kell 14:00 Männiku hallis
FC Infonet - Talllinna FC Levadia  0:4 (0:3)
Väravad: 13. Igor Subbotin, 23., 30. Nikita Koljajev, 72. Artur Pikk
FC Infonet: Ilja Kassjantšuk (46. Matvei Igonen), Dmitri Kovtunovitš (20. Oskari Lehtonen), Andrei Kalimullin, Vladimir Avilov, Anton Aristov, Konstantin Nahk, Nikita Martõnov, Jevgeni Gurtšioglujanys (55. Vladislav Ogorodnik), Jevgeni Harin (46. Eduard Golovljov), Vladimir Harlanov, Manucho.
FC Levadia: Roman Smiško (46. Priit Pikker), Aleksandr Kulinitš (68. Erkki Junolainen), Maksim Podholjuzin, Aleksei Jahhimovitš, Kevin Ingermann (46. Artjom Artjunin), Artur Pikk, Ilja Antonov, Marek Kaljumäe (46. Andreas Raudsepp), Igor Subbotin (74. Kaspar Paur), Rimo Hunt (46. Artur Rättel), Nikita Koljajev (80. Nikita Koger).

15:02. kell 11:00 Zeniidi hallis
Meteor S.Pet. - Narva JK Trans  1:2 (1:0)
Väravad: 14. Ratibor Batuhtin - 66. pen. Deniss Vnukov, 80.+1. Vitali Kutuzov
Hoiatused: 28., 66. Ratibor Batuhtin, 48. David Ismailov, 58. Sergei Galušin, 75. Nikita Zujev, 75. Aleksandr Prokoptšenko, 79. Andrei Ornat - 49. Deniss Kulikov, 56. Maksim Krõtšanov, 62. Aleksandr Dubõkin, 70. Eduard Halonen, 80.+1. Aslan Džiojev
Eemaldamine: 66. Ratibor Batuhtin
Trans: Valeri Smelkov, Roman Nesterovski (65. Eduard Halonen; 72. Vitali Kutuzov), Stanislav Kitto, Maksim Krõtšanov, Anton Tupikov, Sergei Kazakov (45. Deniss Kulikov), Irie, Viktor Plotnikov (38. Artjom Škinjov), Aleksandr Dubõkin, Deniss Vnukov, Egor Okorokov (38. Aslan Džiojev).

15.02. kell 9:00 Zeniidi hallis
Trevis i VVK - JK Sillamäe  Kalev  2:0 (0:0)
Väravad: 42. Ilja Uljanenkov, 58. Mihhail Semjonov
Hoiatused: 53. Kirill Podpružnikov - 21. Sergei Vihrov
Sillamäe Kalev: Artjom Levizi, Aleksandr Volodin, Mindaugas Bagužis, Igor Dudarev, Sergei Vihrov, Vladislav Trofimov (46. Deniss Tjapkin), Kirill Novikov, Kassim Aidara, Nikolai Mašitšev (41. David Lortkiphanidze), Alexander Bebikh, Evgeny Kabaev (62. Vladimir Malinin).

14.02. kell 17:30 Vantaa Myyrmäki hallis
PK-35 Vantaa - Tallinna FC Flora  0:2 (0:1)
Väravad: 35. Karl Palatu, 49. Rauno Alliku
FC Flora: 12-Vadim Gurnik (46. 1-Stanislav Pedõk), 3-Märten Pajunurm, 15-Johannes Kukebal, 22-Nikita Baranov, 24-Karl Palatu, 25-Andre Frolov (46. 13-Reio Laabus), 73-Karl-Eerik Luigend (46. 20-Maksim Gussev), 8-Sander Van de Streek (62. 33-Karl Mööl), 11-Rauno Sappinen (62. 99-Albert Prosa), 31-Sander Post (76. 34-Marten Mütt), 9-Rauno Alliku (73. 7-Raido Leokin).
Varus: 1-Stanislav Pedõk, 6-Karol Mets, 16-Markus Jürgenson, 34-Marten Mütt, 7-Raido Leokin, 13-Reio Laabus, 33-Karl Mööl, 99-Albert Prosa, 20-Maksim Gussev.

14.02. kell 17:00 Seinäjoel
Mjällby AIF - Nõmme JK Kalju  1:0 (0:0)
Värav: 50. Andreas Blomqvist
Nõmme JK Kalju: Vitali Teleš, Tihhon Šišov, Alo Bärengrub, Andres Koogas, Ken Kallaste, Tanel Melts (65. Damiano Quintieri), Yankuba Ceesay (46. Eino Puri), Adis Hadžanovic, Allan Kimbaloula (65. Sergei Terehhov), Hidetoshi Wakui (46. Janar Toomet), Tarmo Neemelo (30. Robert Kirss).

13.2. kell 10:45 Zeniidi jalgpallihallis
Pskov 747 (Pihkva) - JK Sillamäe Kalev  2:1 (0:1)
Väravad: 74. Aleksandr Smirnov, 77. Andrei Krupenin - 25. Evgeny Kabaev
Hoiatused: 49. Andrei Krupenin, 69. Andrei Ivanov - 21. Vjatšeslav Zahovaiko, 36. Vladislav Trofimov, 41. Sergei Vihrov, 48. Kassim Aidara, 64. Vladimir Malinin
Sillamäe Kalev: Artjom Levizi, Aleksandr Volodin, Mindaugas Baguzis, Igor Dudarev, Sergei Vihrov (58. Aleksei Barbašov), Vladislav Trofimov (57. Vladimir Malinin), Kirill Novikov, Nikolai Mašitšev (52. Aleksei Reppa), Kassim Aidara (51. Aleksandr Volkov), Vjatšeslav Zahovaiko (41. Alexander Bebikh), Evgeny Kabaev (66. Deniss Tjapkin).

13.2. kell 10:00 Smena hallis
Petrotrest-M - Narva JK Trans  1:1 (1:0)
Väravad: 12. Vladimir Esin - 46. Deniss Vnukov
Hoiatused: 29. Aleksei Kondrašov, 50. Igor Elin, 78. Arkadi Krjukov, 80. Vjatšeslav Bazanov - 22. Egor Okorokov, 27. Stanislav Ingovatov, 27. Aslab Džiojev, 77. Irie, 80. Viktor Plotnikov
Trans: Jevgeni Ponijatovski, Maksim Krõtšanov, Stanislav Ingovatov (38. Artjom Škinjov), Viktor Plotnikov, Roman Nesterovski, Deniss Vnukov, Aleksandr Dubõkin, Aslan Džiojev (62. Irie), Dmitri Ševjakov, Egor Okorokov (68.  Sergei Kazakov), Eduard Halonen (41. Vitali Kutuzov).

12.02. kell 14:00 Männiku hallis
Tallinna FC Levadia - Riia FK Daugava  3:2 (1:0)
Väravad: 35. Artur Rättel. 81. pen. Igor Subbotin, 85. Nikita Koljajev - 67. Tomas Tomašauskas, 90. Valerijs Cistjakovs
Hoiatused: 64. Marek Kaljumäe - 38. Tomas Tomašauskas, 62. Intars Kirhners
FC Levadia: 1-Roman Smiško, 3-Artjom Artjunin, 21-Aleksei Jahhimovitš, 19-Aleksandr Kulinitš (58. 20-Andero Pebre), 17-Maksim Podholjuzin, 22-Artur Pikk (80. 27-Andreas Raudsepp), 6-Ilja Antonov, 23-Marek Kaljumäe, 10-Igor Subbotin, 28-Rimo Hunt, 9-Artur Rättel (63. 25-Nikita Koljajev).
Varus: 30-Priit Pikker, 25-Nikita Koljajev, 20-Andero Pebre, 16-Kaspar Paur, 5-Nikita Koger, 2-Kevin Ingermann, 27-Andreas Raudsepp.
FK Daugava Riga: 1-Arturs Vaiculis, 19-Intars Kirhners (67. 23-Aleksandrs Baturinskis), 25-Laurynas Rimavicius, 27-Pavels Mihaljuks, 8-Deniss Kacanovs, 2-Tomas Tomašauskas (85. 14-Valerijs Cistjakovs), 17-Nikolajs Kozacuks (46. 22-Andrius Lipskis), 9-Glebs Kluškins (18. 20-Vitalijs Recickis; 58. 3-Konstantins Macions), 7-Mantas Savenas, 10-Ernestas Veliulis (58. 26-Georgi Diakvnishvili), 13-Vitalijs Zils (58. 12-Kristaps Grebis).
Varus: 86-Vitalijs Artjomenko, 23-Aleksandrs Baturinskis, 26-Georgi Diakvnishvili, 11-Edgars Karklins, 14-Valerijs Cistjakovs, 22-Andrius Lipskis, 20-Vitalijs Recickis, 3-Konstantins Macions, 12-Kristaps Grebis, 21-Artis Novickis.
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Tomi Rahula
Pv: 25

12.02. kell 11:00 Peterburgi Smena hallis
Russ-M (S-Pet.) - JK Sillamäe Kalev  0:1 (0:1)
Värav: 21. pen. Evgeny Kabaev
Hoiatused: 21. Pavel Ponomarjov, 63. Vitali Brovtšuk, 73. Anton Sablin - 8. Nikolai Mašitšev, 46. Kassim Aidara 
JK Sillamäe Kalev: Artjom Levizi, Aleksandr Volodin, Mindaugas Bagužis, Igor Dudarev, Sergei Vihrov, Kassim Aidara, Nikolai Mašitšev (63. Kirill Novikov), Linas Savastas (79. Aleksei Reppa), Alexander Bebikh, Vjatšeslav Zahovaiko, Evgeny Kabaev (74. Aleksandr Volkov).

12.02. kell 12:15 Zeniidi hallis
Trevis i VVK (s-Pet.) - Narva JK Trans  2:0 (1:0)
Väravad: 7. Aleksandr Novitski, 65. Igor Kaminski
Hoiatused: 57. Aleksandr Novitski - 7. Aleksandr Dubõkin, 23. Irie, 40. Deniss Kulikov, 71. Maksim Krõtšanov
Trans: Valeri Smelkov, Maksim Krõtšanov, Roman Nesterovski, Stanislav Ingovatov, Dmitri Ševjakov (66. Vladislav Tšurilkin), Irie, Jan Ollive (31. Deniss Kulikov), Viktor Plotnikov (72. Vitali Kutuzov), Aleksandr Dubõkin, Soslan Tžiojev (58. Deniss Vnukov), Isa Drbojev (41. Egor Ogorokov).

11.02. kell 20.30 Männiku hallis
Tallinna FC Levadia II - FC Puuma  3:3 (0:1)
Väravad: Henry Rohtla (2), Vladislav Iljin - 6. Dmitri Parpauts, 74. Kirill Vinogradov, 84. Nikolai Lõsanov
62. Rameš Mamedov ei realiseerinud penaltit
Levadia II: Kristjan Tamme, Rain Aasmäe (Oliver Heliste), Madis Vihmann, Liivo Leetma, Mauri Levandi (Marko Kabel), Rando Leokin (Vladislav Iljin), Robert Sadovski (Roman Agruzov), Kaspar Paur, Dmitri Jegorov (Alger Dzumadil), Nikita Koger (Hohannes Aule), Henri Rohtla (Gregor Aru).
Puuma: 1-Aleksandr Boldõrev, 14-Anatoli Lõsanov, 3-Rameš Mamedov, 24-Valeri Kurlõtškin, 21-Deniss Kabanov, 9-Jaroslav Dmitriev, 19-Mark Dubinin, 12-Pavel Apalinski, 7-Deniss Suvorikov, 9-Nikolai Lõsanov, 20-Dmitri Parpauts, 11-Aleksei Filimonov, 17-Kirill Vinogradov, 10-Vsevolods Berzinš, 18-Šalva Helaja, 4-Robert Matso, 25-Maksim Mališ, 40-Nikita Stepanov.

11.2. kell 14:15 Zeniidi jalgpallihallis
Karelia Petrozavodsk - Narva JK Trans  2:0 (2:0)
Väravad: 21. ov. Stanislav Engovatov, 34. Ilja Bannov
Hoiatused: 37. Ivan Markelov, 61. Aleksandr Petuhhov - 76. Sergei Kazakov
Trans: Jevgeni Ponjatkovski, Vladislav Tšurilkin (54. Roman Nesterovski), Maksim Krõtšanov, Dmitri Ševjakov, Stanislav Ingovatov, Deniss Vnukov (41. Sergei Kazakov), Irie, Aleksandr Dubõkin (63. Eduard Halonen), Soslan Tžiojev, Viktor Plotnikov (53. Isa Drbojev), Egor Okorokov (76. Artjom Škinjov).

11.2. kell 12:30 Zeniidi jalgpallihallis
Ruan Tosno (Len. oblast) - JK Sillamäe Kalev  2:1 (2:0)
Väravad: 1., 36. Anton Rõntšag - 53. Vjatseslav Zahovaiko
Hoiatused: 4., 5. Sergei Mironov, 65. Aleksandr Nikulin
Eemaldamised: 5. Sergei Mironov - 22. Marijus Tsinikas
JK Sillamäe Kalev: Mihhail Starodubtsev, Marijus Tsinikas, Mindaugas Bagužis, Igor Dudarev (56. Aleksei Barbašov), Aleksandr Volodin, Nikolai Mašitšev (59. Sergei Vihrov), Vladimir Malinin (78. Vladislav Trofimov), Linas Savastas, Alexander Bebikh, Vjatšeslav Zahovaiko, Evgeny Kabaev (50. Kassim Aidara).

10.2. kell 20:30 Männiku hallis
FC Pokkeriprod - FC Charma Mööbel  2:3 (1:1)
Väravad: 31. Tõnis Koppel, 78. Anders Klaasen - 18. Timo Krumm, 58. Kent-Erik Schwede, 60. Kersten Lõppe
Kohtunik: Rein Väin
Pv: 1

10.2. kell 19:15 Riia jalgpallihallis
FK Jelgava - FC Infonet  4:0 (1:0)
Väravad: 19., 69. Danilovs, 79. Fridolins, 89. pen. ?
FC Infonet: Kassantšjuk (46. Igonen), Aristov, Kalimullin, Vladimir Avilov, Kovtunovitš (40. Lehtonen), Nahk, Harlanov, Martõnov (70. Granovskis), Harin (78. Tarasov), Ogorodnik (46. Kulatšenko), Manucho.

10.2. kell 17:15 Riia jalgpallihallis
FS Metta/LU - JK Tallinna Kalev  3:1 (1:0)
Väravad: 14. Kalnins, 70. Pavlucenko, 72. Svalbe - 74. Risto Kägo
JK Tallinna Kalev: Gary Hogan, Mikk Sillaste, Nikiforov, Koca, Elvis Liivamägi, Yapici, Maksim Paponov, Evuy, Cosgun, Martin Tšegodajev, Sisic.
Vahetusest sekkusid: Edwin Stüf, Alen Stepanjan, Aleksei Savitski, Stoykov, Rasmus Tomson, Ilja Monakov.

10.2. kell 16:00 Sportland Arenal
Tallinna FC Flora III - Kohtla-Järve JK Järve  1:3 (1:1)
Väravad: 38. Freddy Karpov - 11. Kevin Kaivoja, 66. Vjatšeslav Smirnov, 75. pen. Andrei Škaleta
Hoiatus: 37. Oleg Nikolajev
FC Flora III: 1-Mattias Tranblum, 2-Kalev-Gustav Keert, 4-Dan Tõnus, 18-Andre Arus, 15-Silver Sõrmus, 10-Freddy Karpov, 14-Andrei-Genrih Antonenko, 7-Gregor Wahl, 11-Maikel Astur, 20-Gert Reinberg, 8-Martin Nurmsaar.
Vahetusest sekkusid: 12-Kristofer Tali, 57-Andreas Holst, 9-Azad Alizade, Karl-Sander Eensoo, 6-Samuel Vard, 3-Silver Grauberg, 13-Kristjan Jürgenson.
JK Järve: 1-Viktor Gusev, 2-Andrei Škaleta, 3-Vadim Gritsjuk, 4-Deniss Komšin, 5-Aleksandr Hlobõstin, 6-Kevin Kaivoja, 7-Oleg Nikolajev, 8-Grigori Tipukin, 9-Vjatšeslav Smirnov, 10-Oleg Sarantšin, 11-Aleksandr Budejev.
Vahetusest sekkusid: 12-Roman Zotikov, 13-Deniss Duda, 14-Konstantin Sarajev, 15-Roman Zotikov, 16-Nikita Bedrit, 17-Vladislav Sidorov.
Kohtunikud: Roland Meritee, Anton Biktimirov, Nikita Aleksjuhhin

10.2. kell 14:00 Sportland Arenal
Jõhvi FC Lokomotiv - Tartu SK 10  1:1 (0:1)
Väravad: 54. Sergei Bazjukin - 45. Aleksei Mamontov
Lokomotiv: 1-Aleksei Matrossov, 2-Dmitri Smirnov, 3-Andrei Jõgi, 4-Vladislav Smolin, 5-Jegor Rudomin, 6-Maksim Babjak, 7-Sergei Bazjukin, 8-Maksim Bazjukin, 9-Aleksandr Tarassenkov, 10-Vassili Kulik, 11-Nikolai Khvalov.
Vahetusest sekkusid: 12-Aleksandr Marašov, 13-Nikita Volkov.
SK 10: 34-Sergei Serdjuk, 32-Mihail Gutak (56. 90-Sergei Mitin), 15-Vladislav Vallades (56. 91-Vitali Gussev), 19-Andrei Borissov, 17-Eero Eessaar, 4-Sergei Starovoitov, 24-Tarvo Laurson, 23-Andrei Tjunin, 5-Ergo Eessaar (56. 6-Karl Koppel), 10-Aleksei Mamontov, 8-Aleksandr Pruttšenko.
Kohtunikud: Juri Frischer, Neeme Neemlaid, Lennart Komp

9.2. kell 20:50 Riia jalgpallihallis
Riia Skonto - Tallinna FC Flora  1:0 (0:0)
Värav: 86.
FC Flora: Stanislav Pedõk, Markus Jürgenson, Karl Palatu, Karol Mets, Nikita Baranov, Karl-Eerik Luigend, Brent Lepistu (46. Reio Laabus), Andre Frolov, Rauno Alliku, Albert Prosa (70. Marten Mütt), Martin Kase (46. Rauno Sappinen).

9.2. kell 18:00 Sportland Arenal
Paide LM - Nõmme JK Kalju II  9:0
Väravad: 4., 51. Tiit Tikenberg, 6., 45. Lauri Varendi, 24., 35. Andrei Veis, 47. Tambet Anso, 61. Jaan Leimann, 90. Sander Rõivassepp
Paide LM: 1-Mihhail Lavrentjev, 13-Andre Mägi, Tambet Anso, 27-Tõnis Vanna, 17-Lauri Varendi, 25-Eerik Reinsoo, 18-Martin Ustaal, 29-Andrei Veis, 14-Sander Rõivassepp (46. 7-Lauri Ellram), 10-Tiit Tikenberg, 28-Jaan Leimann.
Kalju II: Silver Saluste, Andry Liiva, Rasmus Kuber, Mihkel Ainsalu, Martin Mägi, Kalle Lepp, Sören Kaldma, Tanel Tammemägi, Henrik Pürg, Märten Kuusk, Rauno Raid, Marek Poom, Greeg Jakobson, Albert Anissimov, Marek Mäekala, Mirza Gassimov.
Peakohtunik: Dmitri Skiperski
Pv: 25

9.2. kell 16:00 Sportland Arenal
FC Kuressaare - Narva JK Trans 2:2 (0:1)
Väravad: 77. Mairo Tikerberi, 90. Pelle Pohlak - 13., 79. Egor Okorokov
29. minutil lõi Sander Laht penalti üle
FC Kuressaare: 12-Riido Reiman (46. 1-Rait Hansen), 25-Sander Viira, 21-Joel Indermitte (64. 22-Taavi Azarov), 17-Edgars Butlers, 29-Andro Aavik (46. 6-Pelle Pohlak), 19-Ott Reinike (46. 3-Sander Sinilaid), 23-Amor Luup (46. 11-Mikk Metsa), 13-Raiko Karpov (46. 15-Urmas Rajaver), 18-Sander Laht (64. 2-Juri Gavrilov), 10-Andre Ilves, 7-Mairo Tikerberi.
Varus: Rait Hansen, Taavi Azarov, Pelle Pohlak, Mikk Metsa, Sander Sinilaid, Juri Gavrilov, Urmas Rajaver.
Trans: J. Ponyatovskii, Stas Ingovatov, Vladislav Tšurilkin, Maksim Krõtšanov, Roman Nesterovski, Deniss Vnukov, Irie, Ilja Šesterkov, Aleksandr Dubõkin, O. Fomenko, Egor Okorokov.
Vahetuses: Valeri Smelkov, Sergei Kazakov, Vitaly Kutuzov, Artjom Škinjov, Dmitri Ševyahov, Viktor Plotnikov, Isa Drboev, Anton Chuikov, Aleksei Larin.
Kohtunikud: Kristo Tohver, Silver Kõiv, Andres Jahimaa

9.2. kell 14:00 Sportland Arenal
Tallinna FC Flora II - Keila JK 7:0 (3:0)
Väravad
: 7., 28., 29., 52. Sander Lepik, 61. Joseph Saliste, 69. Karl Ivar Maar, 85. Eric Pärn
FC Flora II: Magnus Karofeld, Kevin Aloe (46. Joosep Juha), Sten Sinisalu, Ragnar Piir, Kewin Mataloja, Tõnis Vihmoja (46. Joseph Saliste), Erik Vent (46. Raido Leokin), Eric Pärn, Tõnu Paavo (46. Karl Ivar Maar), Herol Riiberg, Sander Lepik.
Keila JK: Kermo Kiiler (46. Eric Ntambue Tshibangu), Kauri Ääremann, Egon Mõek, Priit Danelson, Jagnar Jakobson, Toomas Kelo, Kaspar Kivistik, Hardi Link, Marko Mõek, Tanel Oeselg, Riico Sundja.
Edasi-tagasi vahetusest: Kaspar Oll, Egert Pukko.
Peakohtunik Aivar Israel

8.2. kell 12:45 Soomes
Turu Inter - Nõmme JK Kalju  2:1 (0:0)
Väravad: 66. Kalle Parviainen, 90.+3. Demba Camara - 47. Tanel Melts
Inter: Bahne, Hämäläinen, Gruborovics, Nyman, Bouwman (62. Paajanen), Gnabouyou, Duah (62. Camara), Nikkari, Turunen (62. Parviainen), Lehtonen, Ozegbe.
Kalju: Vitali Teleš, Tihhon Šišov, Marco Bianchi, Andres Koogas, Ken Kallaste, Sergei Terehhov (46. Allan Kimbaloula), Adis Hadźanovic (Robert Kirss), Yankuba Ceesay, Tanel Melts (70. Damiano Quintieri), Hidetoshi Wakui, Tarmo Neemelo.
Varus: Silver Saluste, Jorge Rodrigues, Damiano Quintieri, Allan Kimbaloula ja  Robert Kirss.

7.2. kell 12:30 Riias
Daugavpilsi FC Daugava - Tallinna FC Levadia  2:0 (0:0)
Väravad: 61., 71.
FC Levadia: Roman Smiško (77. Priit Pikker), Aleksandr Kulinitš (67. Andreas Raudsepp), Artjom Artjunin (80. Kevin Ingermann), Aleksei Jahhimovitš, Artur Pikk, Andero Pebre (46. Maksim Podholjuzin), Marek Kaljumäe, Ilja Antonov, Igor Subbotin, Rimo Hunt, Nikita Koger (49. Erkki Junolainen; 62. Kaspar Paur).

6.2 kell 15:00 Sportland Arenal
Tallinna FC Flora - Riia FK Daugava  1:3 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad
: 87. Rauno Alliku - 45. Pavels Mihaljuks, 57. Ernestas Veliulis, 76. Vitalijs Zils
Hoiatused: 55. Karl Palatu - 11. Maksims Rafalskis, 42. Intars Kirhners
FC Flora: 12-Vadim Gurnik, 15-Johannes Kukebal, 24-Karl Palatu (73. 14-Martin Kase), 22-Nikita Baranov (63. 6-Karol Mets), 3-Märten Pajunurm, 13-Reio Laabus (63. 10-Brent Lepistu), 25-Andre Frolov, 73-Karl-Eerik Luigend (46. 16-Markus Jürgenson), 11-Rauno Sappinen (73. 34-Marten Mütt), 9-Rauno Alliku, 99-Albert Prosa (73. 17-Kaarel Torop).
Varus: 1-Siim-Sten Palm, 6-Karol Mets, 17-Kaarel Torop, 16-Markus Jürgenson, 10-Brent Lepistu, 14-Martin Kase, 34-Marten Mütt.
FK Daugava: 1-Arturs Vaiculis (79. 16-Vitalijs Artjomenko), 27-Pavels Mihaljuks (46. 25-Laurynas Rimavicius), 19-Intars Kirhners (72. 23-Aleksandrs Baturinskis), 2-Linas Klimavicius, 8-Deniss Kacanovs, 3-Maksims Rafalskis (79. 21-Artis Novickis), 17-Nikolajs Kozacuks (72. 11-Edgars Karklins), 20-Vitalijs Recickis (46. 10-Ernestas Veliulis), 7-Mantas Savenas, 22-Andrius Lipskis, 14-Valerijs Cistjakovs (46. 13-Vitalijs Zils).
Varus: 16-Vitalijs Artjomenko, 25-Laurynas Rimavicius, 11-Edgars Karklins, 13-Vitalijs Zils, 9-Glebs Kluškins, 23-Aleksandrs Baturinskis, 10-Ernestas Veliulis, 21-Artis Novickis.
Kohtunikud: Eiko Saar
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Jaanus Mutli
Pealtvaatajaid: 17

6.2. kell 13:00 Sillamäe kunstmurul
JK Sillamäe Kalev - Taurage Tauras  6:0
Väravad:
JK Sillamäe Kalev:

4.2. kell 20:30 Männiku hallis
Tallinna FC Levadia II - Tartu JK Tammeka  3:2 (0:0)
Väravad: 65. Rando Leokin, 70. Nikita Koger, 76. Dmitri Jegorov - 58. pen. Kristjan Tiirik, 73. Georgi Ivanov
Hoiatus: 15. Rando Leokin
Levadia II: Kristjan Tamme, Harles Läst, Silver Lätt, Madis Vihmann, Mauri Levandi, Erkki Junolainen, Robert Sadovski, Kaspar Paur, Rando Leokin, Nikita Koger, Henry Rohtla.
Vahetusest sekkusid: Vladislav Iljin, Gregor Aru, Roman Agruzov, Dmitri Jegorov, Johannes Aule, Marko Tuhas, Maxim Mesheryakov.
Tammeka: 33-Andrus Lukjanov, 16-Martin Naggel, 43-Mbongou, 17-Ando Hausenberg, 92-Simo Tenno, 32-Heiko Tamm, 8-Tauno Tekko, 7-Siim Tenno, 13-Jürgen Lorenz, 23-Kristjan Tiirik, 18-Burkan Yilmaz.
Vahetusest sekkusid: 1-Kaido Koppel, 88-Ander Paabut, 113-Silvio Philips, 11-Marek Naal, 3-Marvin Prempeh, 9-Mikk Valtna, 118-Andre Paju, 14-Georgi Ivanov.
Kohtunikud: Veiko Mõtsnik, Roman Laidinen, Andres Jahimaa
Pv: 21

3.2. kell 18:00 Sportland Arena
JK Visadus - RGR Airon  3:5 (1:2)
Väravad: 37. pen. Marion Adusoo, 88. Martin Kaarjärv, 90.+1. Kaspar Sillamaa - 10. Aleksei Berdjugin, 41., 81., 90.+3. Vjatšeslav Smirnov, 65. Aleksandr Nikolaiev
Hoiatused: 76. Mart Pajula, 90. Rauno Otsasoo - 36. Oleg Sarantšin, 51. Oleg Nikolajev, 74. Grigori Tipukin, 76. Konstantin Sarajev
JK Visadus: 1-Urmas Kangur, 17-Roman Karcha, 20-Ivan Špol, 4-Raimo Leosk, 2-Rauno Otsasoo, 13-Marion Adusoo, 11-Ants Jaakson, 10-Sten Somelar, 28-Rasmus Värk, 26-Hendrik Vellamaa, 15-Kristo Kanarbik.
Vahetusest sekkusid: 7-Mart Pajula, 16-Kaspar Sillamaa, 5-Martin Kaarjärv, 24-Kevin Sooaluste.
RGR Airon: 1-Victor Gussev, 2-Andrei Škaleta, 3-Aleksandr Bardakov, 4-Oleg Nikolajev, 5-Konstantin Sarajev, 6-Aleksandr Hlobõstin, 7-Oleg Sarantšin, 8-Viktor Aksjonov, 9-Grigori Tipukin, 10-Vjatšeslav Smirnov, 11-Aleksei Berdjugin.
Vahetusest sekkusid: 12-Kristjan Kergand, 13-Vladislav Sidorov, 14-Roman Zotikov, 15-Nikita Bedrit.
Peakohtunik Margo Noode
Pv: 10

3.2. kell 12:00 Tamme staadioni kunstmurul
Tartu JK Tammeka II - FC Elva  4:3
Väravad: Rasmus Tauts 2, Hans Christian Maasikmäe, ov. Martin Thomson - Raido Kuus 2, Tarmo Kerro
Tammeka II I poolajal: Rene Sütt, Siim Rinken, Taavi Haljak, Robin Saluoks, Uku Lilleväli, Bas Van Oss, Rainer Klement, Hans Christian Maasikmäe, Rasmus Tauts, Pearu Praakle, Tristan Koskor.
II poolajal: Karl Johan Pechter, Martin Gert Pärli, Bas Van Oss, Kenn Laas, Hardy Suits, Erki Mõttus, Markus Jõgi, Siim Kask, Tarvin Kaldvee, Kristo Pahla (67. Tristan Koskor), Rasmus Tauts.
FC Elva: Arvo Käkk, Veiko Kütt, Veiko Haan, Oliver Käkk, Rando Kuus, Jürgen Kuresoo, Henry Eichelmann, Kaarel Tinn, Mihkel Kuresoo, Tarmo Kerro, Andris Altsaar, Ats Joandi, Raido Kuus, Henri Sammul (FC Tarvastust), Martin Thomson.
Peakohtunik: Rauno Tutk

2.2. kell 18:00 Sportland Arenal
Paide LM - FC Infonet  0:1 (0:1)
Värav: 35. Jevgeni Harin
Paide LM: Mihhail Lavrentjev, Andre Mägi, Carl Tubarik, Tambet Anso, Lauri Varendi, Karel Voolaid, Tõnis Vanna, Jaan Leimann (Rauno Kald), Tengiz Eteria, Rauno Kööp (Rene Puhke), Sander Rõivassepp (Tiit Tikenberg).
FC Infonet: Ilja Kassjantsuk (46. Matvei Igonen), Dmitri Kovtunovitš (46. Oskari Lehtonen), Andrei Kalimullin, Vladimir Avilov, Anton Aristov, Konstantin Nahk, Vladislav Ogorodnik, Jevgeni Gurtšioglujants (37. Eduard Golovljov), Jevgeni Harin, Vladislav Smirnov, Aleksandr Kulatšenko (76. Ilja Tarassov).

2.2. kell 16:00 Sportland Arenal
FC Kuressaare - Rakvere JK Tarvas  1:2 (0:0)
Väravad: 88. Margus Rajaver - 49. Alari Aunapuu, 77. Mihkel Saar
Hoiatused: 24. Edgars Butlers - 69. Sander Susi
FC Kuressaare: 1-Vadim Gurnik, 15-Urmas Rajaver, 25-Sander Viira, 17-Edgars Butlers, 23-Amor Luup, 6-Pelle Pohlak, 19-Ott Reinike, 11-Mikk Metsa, 10-Andre Ilves, 3-Greger Könninge, 26-Sander Laht.
Vahetusest sekkusid: 12-Riido Reiman, 22-Taavi Azarov, 39-Elari Valmas, 20-Margus Rajaver, 21-Andro Aavik, 2-Indrek Ilves, 29-Algis Kelder.
Tarvas: 1-Jüris Sahkur, 15-Siim Rannamäe, 4-Kaarel Saar, 36-Mehis Vahero, 16-Jaanus Kaasik, 14-Alari Tovstik, 26-Elar Tovstik, 2-Alari Aunapuu, 18-Mihkel Saar, 91-Henri Hang,32- Reijo Kuusik.
Vahetusest sekkusid: 30-Sander Susi, 12-Esko Brandt, 11-Toomas Kiis, 21-Mihkel Lõhe, 35-Rauno Valk.
Kohtunikud: Miko Pupart, Risto Eelmaa, Kristjan Vardja
Pv: 15

2.2. kell 14:00 Sportland Arenal
Tallinna FC Flora II - Viljandi JK Tulevik 2:1 (1:0)
Väravad
: 44. Tõnis Vihmoja, 80. Joseph Saliste - 52. Hendrik Nälk
Hoiatus: 16. Tanel Lang
FC Flora II: Maksim Kuznetsov (46. Magnus Karofeld), Martin-Verner Murd, Sander Lootus, Sten Sinisalu, Andre Arus (46. Kewin Mataloja), Tõnu Paavo (66. Gregor Wahl), Herol Riiberg, Eric Pärn (46. Rauno Sappinen), Gregor Wahl (46. Erik Vent), Tõnis Vihmoja (46. Joseph Saliste), Sander Lepik.
Tulevik: 1-Aiko Orgla, 5-Janar Õunap, 18-Kaarel Henn, 3-Gerdo Juhkam, 17-Tanel Olev, 15-Tanel Lang, 26-Ants Stern, 14-Karel Kübar, 29-Rasmus Luhakooder, 7-Raido Roman, 9-Martin Normann.
Vahetusest sekkusid: 23-Hendrik Nälk, 25-Siim Saar, 13-Sander Loigo, 4-Maario Laansoo, 11-Jorma Kiigemägi, 21-Robert Taar, 16-Oskar Berggren.
Peakohtunik: Rain Tölpus
Pv: 20

2.2. kell 12:00 Sportland Arenal
Eesti U-21 II - Narva JK Trans  1:2 (0:0)
Väravad: 89. Mairo Tikerberi - 56. Eduard Simonjan, 82. Isa Drbojev
Hoiatused: 9. Jan Ollive, 33. Ilja Shesterkov, 75. Edik Simonin
U-21: 1-Karli Kütt (46. 12-Ermo Ojaste), 2-Trevor Elhi, 3-Tanel Tamberg (46. 15-Marten Mütt), 4-Martin Kase, 5-Märten Pajunurm, 6-Karl Ivar Maar, 7-Rando Leokin, 8-Martin Ustaal, 9-Georgi Ivanov, 10-Pavel Dõmov (46. 13-Mairo Tikerberi), 11-Juri Gavrilov (46. 16-Kaarel Torop).
Trans: Valeri Smelkov, Stas Ingovatov, Sergei Kazakov, Denis Kulikov, Denis Vnukov (German-Guri Lvov), Jan Ollive (Denis Kabanov), Ilja Shesterkov (Isa Drboev), Eduard Simonjan, Viktor Plotnikov (Eduard Halonen), Aleksandr Dubõkin (Artison Kavaliou), Dmitri Ševyahov.
Kohtunikud: Jaan Roos, Kaur Lillipuu, Artur Telling
Pv: 20

2.2. kell 11:00 Tamme kunstmurul
Tartu JK Tammeka - Tartu SK 10  2:3 (1:0)
Väravad: 33. Kristjan Tiirik, 47. Burkan Ylmas - 46. Aleksei Mamontov, 56. Aleksandr Pruttšenko, 78. Sergei Starovoitov
Tammeka: Kaido Koppel (46. Andrus Lukjanov), Simo Tenno (60. Andre Paju), Marvin Prempeh, Ando Hausenberg, Martin Naggel (60. Tanel Vanaveski), Jürgen Lorenz (46. Marek Naal), Siim Tenno (60. Tauno Tekko), Mboungou, Kristjan Tiirik, Mikk Valtna (60. Silvio Philips), Ander Paabut (46. Burkan Yilmaz).
SK 10: 34-Sergei Serdjuk, 23-Andrei Tjunin, 15-Vladislav Vallades, 6-Karl Koppel, 10-Aleksei Mamontov, 24-Tarvo Laurson, 8-Aleksandr Pruttšenko, 14-Sergei Starovoitov, 5-Ergo Eessaar, 17-Eero Eessaar, 5-Rameš Mamedov.
Vahetusest sekkus: 32-Mihail Gutak.
Peakohtunik: Egerd Pajustik
Pv: 40

1.2. kell 15:30 Ruonalan Urheiluhalli
FC KooTeePee - JK Tallinna Kalev  0:1 (0:1)
Värav: 25. Ats Sillaste
JK Tallinna Kalev: Siim-Sten Palm, Daniel Evuy, Mikk Sillaste, Yasar Koca, Elvis Liivamägi, Ats Sillaste, Maksim Paponov, Risto Kägo (65. Janek Remmelgas), Martin Tšegodajev (75. Aleksei Savitski), Tarik Cosgun, Rasmus Tomson (70. Edwin Stüf).

1.2. kell 14:00 Männiku hallis
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev  3:3 (3:0)
Väravad: 2. Rimo Hunt, 6. ov. Marius Tšinikas, 19. Igor Subbotin - 46. ov. Aleksei Jahhimovitš, 62. Vjatšeslav Zahovaiko, 89. Linas Savastas
FC Levadia: 1-Roman Smiško (60. 30-Priit Pikker), 17-Maksim Podholjuzin (68. 7-Kaspar Paur), 3-Artjom Artjunin (46. 25-Kevin Ingermann), 4-Aleksei Jahhimovitš, 19-Aleksandr Kulinitš (46. 18-Erkki Junolainen), 22-Artur Pikk, 6-Ilja Antonov, 23-Marek Kaljumäe (60. 27-Andreas Raudsepp), 10-Igor Subbotin (70. 20-Andero Pebre), 28-Rimo Hunt, 9-Artur Rättel (78. 5-Nikita Koger).
JK Sillamäe Kalev: 1-Mihhail Starodubtsev, 2-Linas Savastas, 3-Igor Dudarev, 5-Mindaugas Bagužis, 13-Kassim Aidara, 11-Alexander Bebikh, 12-Denis Tjapkin, 10-Vjatšeslav Zahovaiko, 7-Aleksandr Volodin, 18-Vladimir Malinin, 8-Marius Tšinikas.
Vahetusest sekkusid: 17-Sergei Vihrov, 21-Denis Vnukov, 9-Nikolai Mašitšev, 14-Kirill Novikov, 27-Pavel Aleksejev, 33-Vladislav Trofimov, 35-Artjom Levizi.
Kohtunikud: Mart Martin, Andres Jahimaa, Reelika Turi
Pv: 45

1.2. kell 12:30 Tali hallis
FC Atlantis - Nõmme JK Kalju  0:0
Väravad: -
Kalju: Vitali Teleš (Richard Aland), Tihhon Šišov, Jorge Rodrigues (46. Marco Bianchi), Andres Koogas, Ken Kallaste, Yankuba Ceesay (46. Robert Kirss), Adis Hadźanovic, Tanel Melts (46. Sergei Terehhov), Hidetoshi Wakui, Allan Kimbaloula, Tarmo Neemelo.
Varus: Richard Aland, Marco Bianchi, Sergei Terehhov, Robert Kirss, Maehara Hiroki.

Jaanuaris toimunud sõprusmängude ülevaade on SIIN



23.02.2013 12:32








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.