KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
22. veebruaril koguneb U-15 koondis

Reedel, 22. veebruaril kell 9:00 kogunevad A. Le Coq Arenal Eesti U-15 koondise kandidaadid. Pärast treeninguid valitakse 47-st kutsutust välja 22 mängijat, kes jätkavad treeningutega järgmisel päeval ja osalevad pühapäeval, 24. veebruaril kell 17:00 Sportland Arenal toimuvas sõpruskohtumises Eesti U-16 II koondisega.

Sõprusmäng lõppes 1:1 viigiga. U-15 koondise värava lõi Markus Poom, vastaste eest oli resultatiivne Robert Lepik.

Eesti U-15 koondise (sünd. 1999) kandidaadid:
1. Karel Kaupmees, FC Elva
2. Markus Lokk, FC Elva
3. Pavel Ivanov, FC Infonet
4. Kirill Leontjev, FC Infonet
5. Ilja Jazev, JK Järve
6. Pavel Kljutšankin, JK Järve
7. Pavel Fedorenko, FC Kotkas
8. Christopher Kehinde, FC Kotkas
9. Markus Mikko, FC Kotkas
10. Jürgen Orumaa, FC Kotkas
11. Gregory Piiber, FC Kotkas
12. Sebastian Raudsepp, FC Kotkas
13. Markus Remmet, FC Kotkas
14. Raiko Ader, FC Nõmme United
15. Rasmus Kriisa, FC Nõmme United
16. Rasmus Kurušev, FC Nõmme United
17. Heger Olviste, FC Nõmme United
18. Markus Poom, FC Nõmme United
19. Ingmar Krister Paplavskis, Martin Reimi JK
20. Uku Õunapuu, Martin Reimi JK
21. Joosep Kool, Martin Reimi JK
22. Aleksandr Altuhhov, Narva JK Trans
23. Pavel Kornyshev, Narva JK Trans
24. Vsevolod Zassuhhin, Narva JK Trans
25. Hendrik Kraav, Paide LM
26. Mart Toom, Põltsamaa JK Sport
27. Kevari Ploompuu, Põlva FC Lootos
28. Igor Mohhov, Pärnu JK
29. Mirko Mardiste, Pärnu JK
30. Kaarel Usta, Pärnu JK
31. Roberto Aavamägi, Pärnu JK Vaprus
32. Rasmus Ilves, Pärnu JK Vaprus
33. Siim Tammearu, Pärnu JK Vaprus
34. Ernest Tšernikov, Tallinna FC Levadia
35. Karl Joonas Kendla, Tallinna FC Levadia
36. Creiton Kojalo, Tallinna FC Levadia
37. Jürgen Leppsalu, Tallinna FC Levadia
38. Alex Roosalu, Tallinna FC Levadia
39. Vladislav Zanfirov, Tallinna FC Levadia
40. Markus Vaherna, Tallinna FC Levadia
41. Erko Litvjakov, Tartu JK Tammeka
42. Rait Läll, Tartu JK Tammeka
43. Rudolf Stenar Saluoks, Tartu JK Tammeka
44. Aleks Savirand, TJK Legion
45. Erik Sorga, TJK Legion
46. Aleksei Tarassov, TJK Legion
47. Marek Žitski, Valga FC Warrior

14.02.2013 22:06








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.