KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Finaalis mängivad FC Narva United ja FC Anži

Saalijalgpalli Meistriliiga finaalis selgitavad Eesti meistri FC Narva United ja Tallinna FC Anži. Mängitakse kuni kahe võiduni. Avamäng peetakse põhiturniiril madalama koha saavutanud FC Anži koduväljakul ning teine ja vajadusel ka kolmas toimuvad Narvas.

Kolmanda koha mängudes lähevad vastamisi SK Augur Enemat ja FC Raketa. Mängitakse kaks kohtumist. Esimene mäng toimub põhiturniiril madalama koha saavutanud FC Raketa koduväljakul. Pronksmedalid pälvib meeskond, kes lööb kahe mängu kokkuvõttes rohkem väravaid.

Kohamängude kalendri teatame esimesel võimalusel.

Poolfinaalidest: FC Raketa alistas esimeses mängus FC Narva United'i 3:2, kuid kaotas pühapäevase kordusmängu Narvas 1:2. Seega pääses tänu võõrsil löödud enamväravale finaali FC Narva United. Teises poolfinaalis alistas FC Anži SK Augur Enemati 6:1 ja kordusmängus piisas neile lahedalt ka 2:3 kaotusest.

Veerandfinaalides välja langenud FC Ararat TTÜ SK pälvis Meistriliigas kokkuvõttes 5. ja Maccabi 6. koha. Ararati kasuks rääkis parem põhiturniiri koht.

Meistriliiga üleminekumängudes oli edukam Rummu Dünamo, kes alistas Raitwood EMÜ esimeses mängus 8:6 ja tänases kordusmängus suutis 7:7 viigistada. Seega on järgmisel hooajal Meistriliigas lisaks kuuele tänavusele paremale ka Rummu Dünamo ja Esiliiga võitja Nõmme BSC Triobet. Välja langesid aga Raitwood EMÜ ja FC Cade Mainor.

Saalijalgpalli Meistriliiga 1/2-finaalid:

2. märtsil kell 17:30 Viimsi Kooli Spordikompleks
FC Raketa - FC Narva United  3:2 (2:1)
Väravad: 1. Aleksandrs Hudaiberdijevs, 15. Aleksejs Inozemtsevs, 23. Maksim Židkov - 15. Aleksandr Jegorov, 38. Andrei Gornev
Hoiatused: 17. Vladislavs Djomins - 20. Renat Osmanov, 37. Andrei Gornev
Pv: 120

2. märtsil kell 19:30 Viimsi Kooli Spordikompleks
FC Anži - SK Augur Enemat  6:1 (2:1)
Väravad: 4., 25. Jevgeni Merkurjev, 15. Irfan Ametov, 26. Jevgeni Kurjanov, 31., 37. Vladislav Tšurilkin - 14. Indrek Rist
Hoiatused: 24. Rafael Kušniir, 34. Dmitri Kulikov - 18. Magnus Martinson, 34., 37. Roman Minlibajev
Eemaldamine: 37. Roman Minlibajev
Pv: 175

3. märtsil kell 19:30 Narva Spordikeskus
FC Narva United - FC Raketa  2:1 (1:0)
Väravad: 5. Vitali Andrejev, 37. Renat Osmanov - 33. Grigorijs Stepanuks
Hoiatused: 9. Ivan Seleznjov, 37. Renat Osmanov - 34. Andrei Tšurikov
Pv: 255

4. märtsil kell 19:15 Kristiine Spordihallis
SK Augur Enemat - FC Anži  3:2 (1:1)
Väravad: 5. Mait Anton, 29. Rauno Nõmmiko, 32. Antti Arst - 18. Rafael Kušniir, 40. Vladislav Tšurilkin
Hoiatused: 28. Rasmus Munskind, 40. Mait Anton - 19. Vladislav Tšurilkin, 22. Jevgeni Kurjanov
Pv: 130

Reglemendist:
Veerand- ja poolfinaalides mängitakse kaks mängu kodus-võõrsil põhimõttel. Esimene mäng mängitakse põhiturniiril madalama koha saavutanud võistkonna koduväljakul. Edasi pääseb võistkond, kes kahe mängu kokkuvõttes lõi rohkem väravaid. Kui väravate arv on võrdne, siis pääseb edasi võistkond, kes lõi rohkem väravaid võõrsil. Kui ka see on võrdne, siis mängitakse lisaaeg 2x5 minutit. Lisaajal ei kehti võõrsil löödud väravate eelis. Kui ka lisaaeg ei selgita võitjat, siis lüüakse 6m karistuslööke. Mõlemast võistkonnast lööb viis mängijat. Kui ka pärast seda on tulemus viigiline, siis jätkatakse ühekaupa löömist kuni võitja selgumiseni.

5. Poolfinaalide võitjad mängivad finaalis kuni kahe võiduni. Esimene mäng mängitakse põhiturniiril madalama koha saavutanud võistkonna koduväljakul ning teine ja vajadusel ka kolmas mäng mängitakse põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul. Kõikides mängudes selgitatakse välja võitja. Normaalaja viigilise tulemuse korral mängitakse lisaaeg 2x5 minutit. Kui ka lisaaeg ei selgita võitjat, siis lüüakse 6m karistuslööke. Mõlemast võistkonnast lööb viis mängijat. Kui ka pärast seda on tulemus viigiline, siis jätkatakse ühekaupa kuni võitja selgumiseni.

6. Poolfinaalide kaotajad selgitavad 3. koha omaniku kahe mänguga kodus- võõrsil põhimõttel. Esimene mäng mängitakse põhiturniiril madalama koha saavutanud võistkonna koduväljakul. 3. koha võidab võistkond, kes kahe mängu kokkuvõttes lõi rohkem väravaid. Kui väravate arv on võrdne, siis võidab 3. koha võistkond, kes lõi rohkem väravaid võõrsil. Kui ka see on võrdne, siis mängitakse lisaaeg 2x5 minutit. Lisaajal ei kehti võõrsil löödud väravate eelis. Kui ka lisaaeg ei selgita võitjat, siis lüüakse 6m karistuslööke. Mõlemast võistkonnast lööb viis mängijat. Kui ka pärast seda on tulemus viigiline, siis jätkatakse ühekaupa karistuslöökide löömist kuni võitja selgumiseni.

04.03.2013 19:29
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.