KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Eesti neiud kaotasid Ukrainale 0:2

Sotšis algas rahvusvaheline turniir Kuban Spring, millest võtab osa Eesti neidude U-19 koondis. Esimeses mängus kohtuti Ukrainaga ja esimese poolaja 4. ja 12. minuti väravatest võitis mängu Ukraina 2:0.

Kuban Spring mäng:

6. märtsil kell 12:00 Sotšis, Sputniku staadionil
UKRAINA U-19 - EESTI U-19  2:0 (2:0)
ametlik protokoll
Väravad: 4. Tatjana Kozõrenko, 12. pen. Inna Tomilko
Hoiatused: 44. Kelly Rosen, 77. Grete-Lilijane Küppas, 80.+1. Anett Vilipuu

Ukraina: 1-Pozhohireva, 3-Korsun, 6-Himitš (77. 16-Skidan), 7-Mološik, 8-Kozõrenko (80. 4-Ditško), 9-Tomilko, 10-Furmanova, 11-Špak, 18-Demjanjuk (59. 21-Tsibina), 20-Šilova (41. 15-Malahhova), 22-Kravets.

Eesti: 6-Gertrud Alatare, 7-Silja Goroško, 8-Vlada Kubassova (64. 23-Jana Ahven), 9-Anett Vilipuu, 10-Ragne Hindrimäe (51. 18-Laura Paas), 11-Merily Toom, 12-Liis Lepik (61. 17-Grete-Lilijane Küppas), 13-Gerli Israel (41. 19-Ketlin Saar), 14-Kelly Rosen (57. 20-Lisa-Marie Nüüd), 15-Kärt Mere, 16-Saron Läänmäe.
Mängus ei osalenud 22-Getriin Strigin ja 21-Tiina Trutsi.

Kohtunikud: Ksenia Gorjatševa, Elena Haritonova, Alexandria Šubarova (kõik Venemaa)
Pealtvaatajaid: 100

Seoses Hiina koondise loobumisega turniirist muutus oluliselt Eesti alagrupimängude kalender ja avaldame selle allpool uuendatuna.

Eesti alagrupimängud (Eesti aja järgi):
06.03. kell 12:00 Ukraina - Eesti  2:0 (2:0)
08.03. kell 15:30 Eesti - Aserbaidžaan
10:03. kell 15:30 Rumeenia - Eesti

Eesti U-19 koondis Kuban Spring turniiril:
Gertrud ALATARE 21.10.1994, Nõmme JK Kalju
Getriin STRIGIN 7.07.1996, Tartu SK 10 Premium
Silja GOROŠKO 15.07.1994, Tartu JK Tammeka
Grete-Lilijane KÜPPAS 16.06.1994, Tartu JK Tammeka
Liis LEPIK 2.10.1994, Tallinna FC Flora
Merily TOOM 20.08.1994, Tallinna FC Flora
Tiina TRUTSI 19.02.1994, Tallinna FC Flora
Kärt MERE 7.05.1994, Tallinna FC Flora
Laura PAAS 5.12.1994, Viljandi JK Tulevik
Ragne HINDRIMÄE 15.10.1995, Tallinna FC Flora
Gerli ISRAEL 7.02.1995, Nõmme JK Kalju
Vlada KUBASSOVA 23.08.1995, Tallinna FC Levadia
Lisa-Marie NÜÜD 8.05.1995, Tallinna FC Flora
Kelly ROSEN 23.11.1995, Tallinna FC Flora
Jana AHVEN 21.04.1996, FC Ajax Lasnamäe
Saron LÄÄNMÄE 9.05.1996, Tallinna FC Flora
Anett VILIPUU 25.09.1996, Nõmme JK Kalju
Ketlin SAAR 2.05.1997, Pärnu JK

Personal:
Peatreener: Keith Boanas
Treener: Katrin Kaarna
Treener: Maarja Vinkel
Väravavahtide treener: Getter Laar
Füsioterapeut: Kristiina Lind

06.03.2013 11:06








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.