KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga II vooru tulemused

Esiliigas toimus täna teise vooru neli mängu, mis oli ka hooaja avalöögiks. Esimesena liigas suutis värava lüüa küll FC Puuma, kuid uustulnukad Vändra Vaprusest võtsid sellest hoolimata siiski 2:1 võidu.

Edukas oli ka teine debütant Viljandi JK Tulevik, kes oli 1:0 parem Tallinna FC Flora teisest.

Tartu SK 10 ja Tallinna FC Levadia tegid väravateta viigi, 2:2 viigiga lõpetasid Tartu JK Tammeka II ja Jõhvi FC Lokomotiiv. Sellest mängust on ka foto, mis jäädvustas ühe meeskonna rõõmu ja teise pettumuse tulemuse üle. Kiviõli FC Irbise ja Rakvere JK Tarva mäng toimub alles 5. juunil.

Foto Edgar Kriisk (Soccernet.ee)

Esiliiga II vooru mängud 10. märtsil:

10. märtsil kell 12.00 Sportland Arena (Asula 4c)
TALLINNA FC PUUMA - VÄNDRA JK VAPRUS  1:2 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad: 22. Anatoli Lõsanov - 36. Gerth Kaas, 59. Kaarel Kaarlimäe
Hoiatused: 56. Vladimir Ljahhovetski - 56., 68. Gerth Kaas
Eemaldamine: 68. Gerth Kaas

FC Puuma: 71-Boldõrev, 2-Romanov, 3-Mamedov, 15-A. Lõsanov, 4-Kurlõtškin, 12-Apalinski (71. 18-Agruzov), 7-Marin, 21-Ljahhovetski, 20-Kisel (46. 8-Filimonov), 19-Dubinin, 14-Parpauts (68. 10-Berzinš).
Varus: 44-Stepanov, 8-Filimonov, 18-Agruzov, 6-Matso, 10-Berzinš.

JK Vaprus: 45-Naano, 15-A. Ojala, 5-O. Ojala, 6-Oja, 16-Eier, 77-Kaas, 17-Mangusson, 7-Otto, 27-Lepik (60. 12-Kravtšenko), 9-Sõrmus (49. 21-Pikkor), 80-Kaarlimäe (90. 20-Valma).
Varus: 29-Sults, 12-Kravtšenko, 33-Lukka, 20-Valma, 1-Teetsmann, 35-Põldemaa, 21-Pikkor.

Mänguolud: -7, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 94
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Lauri Salei, Marto Kiisk


10. märtsil kell 12:00 Tartu Annelinna kunstmurustaadion (Annemõisa 6, Tartu)
TARTU SK 10 - TALLINNA FC LEVADIA II  0:0 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 31. Kevin Ingermann, 50. Kaspar Paur

SK 10: 34-Serdjuk (46. 1-Ojaste), 19-Usmanov (58. 20-Ott), 17-Eero Eessaar, 15-Vallades, 32-Gutak, 24-Laurson, 6-Koppel, 14-Derjabins, 23-Tjunin, 8-Pruttšenko, 4-Vilismäe.
Varus: 20-Ott, 1-Ojaste.

FC Levadia II: 30-Pikker, 17-Vassiljev, 19-Levandi, 4-Ingermann, 2-Laurits, 18-Iljin (62. 10-Jegorov), 20-Aru, 7-Paur, 11-Sadovski (77. 15-Aasmäe), 22-Junolainen, 9-Koger.
Varus: 1-Tamme, 10-Jegorov, 15-Aasmäe, 23-Vihmann, 5-Džumadil, 16-Aule.

Mänguolud: -9, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Selen Elbe


10. märtsil kell 14.00 Viljandi kunstmurustaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK - TALLINNA FC FLORA II  1:0 (1:0)
ametlik protokoll
Värav: 5. Kristen Kähr
Hoiatused: 21. Ants Stern - 41. Raido Leokin

JK Tulevik: 1-Vessenberg, 17-Olev (74. 30-Berggren), 13-Henn, 5-Õunap, 10-Ilves, 2-Raiko Mutle, 14-Kübar, 9-Stern (46. 23-Normann), 32-Nälk (74. 11-Kiigemägi), 7-Roman, 21-Kähr.
Varus: 8-Tölpus, 30-Berggren, 12-Nõmm, 11-Kiigemägi, 23-Normann, 80-Loigo.

FC Flora II: 1-Gurnik, 33-Pajunurm, 3-Sinisalu, 15-Lootus (66. 19-Vihmoja), 2-Mataloja, 8-Reitalu, 7-Riiberg, 6-Paavo, 10-Saliste, 13-Raido Leokin (58. 5-Vent), 9-Lepik.
Varus: 12-Kaznetsov, 14-Juha, 5-Vent, 19-Vihmoja, 11-Pärn.

Mänguolud: -8, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 106
Peakohtunik: Maikel Mikson
Abikohtunikud: Tiit Pruuli, Egerd Pajustik


10. märtsil kell 15.00 Tartu Annelinna kunstmurustaadion (Annemõisa 6, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA II - JÕHVI FC LOKOMOTIV  2:2 (0:2)
ametlik protokoll
Väravad: 79. Rasmus Tauts, 86. Ander Paabut - 27., 35. Maksim Bazjukin
Hoiatused: 49. Andre Paju, 73. Rasmus Tauts, 88. Tanel Vanaveski - 64. Stanislav Kitto, 90.+1. Andrei Jõgi

JK Tammeka II: 98-Kütt, 15-Savikink, 3-Sillaots, 29-Saluoks, 28-Vanaveski, 41-K. Anderson (56. 96-Markus Jõgi), 18-Paju, 97-Naal (46. 24-Suurpere), 25-Meisalu (61. 11-Tauts), 13-Lorenz, 88-Paabut.
Varus: 1-Sütt, 2-Laas, 11-Tauts, 14-Kask, 24-Suurpere, 9-Pärli, 96-Markus Jõgi.

FC Lokomotiv: 1-Smelkov, 14-M. Bazjukin, 25-Gritsjuk, 16-A. Jõgi (90.+2. 15-Babjak), 7-Khvalov, 11-Kulik (83. 6-Volkov), 24-Nesterovski, 8-Paltsev, 3-Smirnov, 22-Zahharenkov, 12-Kitto.
Varus: 21-Matrossov, 20-Rudomin, 4-Smolin, 6-Volkov, 2-Stratiitšuk, 5-Malahhov, 15-Babjak.

Mänguolud: -8, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 69
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Marger Pormann, Riivo Stolts

Liiga tabel 10 märtsi seisuga:
1 Vändra JK Vaprus 1 1 0 0 2:1 3
2 Viljandi JK Tulevik 1 1 0 0 1:0 3
3 Tartu JK Tammeka II 1 0 1 0 2:2 1
4 Jõhvi FC Lokomotiv 1 0 1 0 2:2 1
5 Tartu SK 10 1 0 1 0 0:0 1
6 Tallinna FC Levadia II 1 0 1 0 0:0 1
7 Rakvere JK Tarvas 0 0 0 0 0:0 0
8 Kiviõli FC Irbis 0 0 0 0 0:0 0
9 Tallinna FC Puuma 1 0 0 1 1:2 0
10 Tallinna FC Flora II 1 0 0 1 0:1 0


 

10.03.2013 12:00








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.