KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliigades toimub kolmapäeval kolm mängu

Kolmapäeval mängitakse Esiliigades järgi kolm avavoorust senini pidamata kohtumist. Kõrgemal tasemel võõrustab Tallinna FC Levadia II Tartu JK Tammeka II-st.

Esiliiga B-s kohtuvad omavahel Tallinna JK Dünamo ja Nõmme JK Kalju II ning HÜJK Emmaste ja Pärnu Linnameeskond.

Kõik kolm mängu algavad kell 19.30.

Esiliiga I vooru mäng


3. aprillil kell 19:30 Maarjamäe kompleksi kunstmurustaadion (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - TARTU JK TAMMEKA II 

Tammeka II peatreener Indrek Koser: "Mäng tuleb raske, kuna eelmine mäng Rakvere vastu kaotasime vigastuste tõttu neli oma põhimängijat, samas see annab teistele mängijatele võimaluse ennast tõestada ja ma loodan, et nad kasutavad selle võimaluse ära ja suudame tabelisse kolm punkti kirjutada."

Mängija Uku Lilleväli: "Suutsime pühapäeval eduseisust kolmest nurgalöögist endale sisse lasta kolme väravat, mis räägivad juba enda eest, ja 1:3 kaotada. Levadial on Puuma mängust veel hea fiiling sees, mistõttu tuleb meist igaühel mängus sees olla, et taolisi rumalusi vältida. Kerge see kindlasti tulema ei saa, aga loodame parimat. Usun, et 3 punkti saame kätte!"

Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Roman Laidinen


Esiliiga B I vooru mängud

3. aprillil kell 19:30 Lasnamäe KJH kunstmurustaadion (Punane tn. 45)
TALLINNA JK DÜNAMO - NÕMME JK KALJU II 

Dünamo peatreener Viktor Neštšeretnõi: "Nõmme JK Kalju on noor ja perspektiivne meeskond. Kooseisus on 5 noorte koondislast."

Mängija Dmitri Židkov: "Sellel nädalal meil on raske mängude kalender. Hea emotsiooniga püüame punktilisa saada."

Peakohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Ain Alev, Taavi Puuorg


3. aprillil kell 19:30 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
HÜJK EMMASTE - PÄRNU LINNAMEESKOND 

HÜJK peatreener Marko Pärnpuu: "Kaks võitu ja üks kaotus Esiliiga B-s käes. Ühtegi kerget mängu pole olnud. Ei saa kerge olema ka Pärnuga. Aga loodame palli käima saada ja lüüa väravaid. Kuigi tundub, et Esiliiga B-s pole see väravate löömine üldse nii lihtne, kui oli eelmisel aastal II liigas."

Mängija Rasmus Armas: "Kolmapäeval on meie selle hooaja teine ametlik kodumäng ja vastaseks Pärnu noor meeskond. Vastasele on see alles teiseks mänguks liigas, meile neljas. Eesmärgiks on väheke suurem varakevadine mängupraktika ja koduväljaku eelis ära kasutada ning võidupunkti endale võtta, kuid kindlasti ei tule mäng lihtne."

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: "Meile alles teine mäng. Loodame, et oleme esimese mängu teatud vigadest õppinud ja loodame punktidele lisa saada."

Peakohtunik: Veiko Mõtsnik
Abikohtunikud: Sergei Ptsjolkin, Oleg Grasman

02.04.2013 16:46
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.