KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliigas seisavad ees X vooru mängud

Esiliigas tehakse algust teise ringi mängudega. Vastamisi lähevad samad meeskonnad, kes kohtusid ka eelmises voorus, vahetuvad vaid mängupaigad.

Kolm esimest mängu toimuvad laupäeval, kui Tamme staadionil kohtuvad kell 17:00 Tartu JK Tammeka II ja Tallinna FC Puuma. Kell 19:30 lähevad vastakuti Rakvere JK Tarvas ja Jõhvi FC Lokomotiv ning Vändra JK Vaprus ja Tallinna FC Levadia II.

Kaks mängu toimuvad pühapäeval, kell 14:00 võõrustab Tallinna FC Flora II Kiviõli FC Irbist ja kell 19:30 tabelijuht Viljandi JK Tulevik Tartu SK 10-t.

Foto: Edgar Kriisk

Esiliiga X vooru mängud 4. ja 5. mail

4. mail kell 17:00 Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA II - TALLINNA FC PUUMA

Tammeka II peatreener Indrek Koser: "Kindlasti ei kavatse me vastast alahinnata ja läheme mängule 100% motiveeritult, et revanš teenida."

Mängija Ander Paabut: "Kuigi Puumal on tabelis kõigest 3 punkti ei saa me neid alahinnata, sest nad mängivad väga tehnilist ja atraktiivset jalgpalli. Siiski jääb endiselt eesmärgiks ainult võit."

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: "Lõpuks ometi lõpetasime kaotusteseeria ja see andis meekonnale kõvasti indu juurde. Loodan, et tulevikus toob see tulemust. Jätkame sama tempoga. Viimases mängus mängis suurt rooli mängis ka meie publik."

Mängija Aleksandr Boldõrev: "Võit eelmises mängus andis vaimustust juurde ning hea tuju klubi presidendile Vitali Kobašovile. Tahaks tänada meie poolehoidjaid, kes tulid mängule ja toetasid meid. Loodame, et järgmistes mängudes jätkame samas vaimus."

Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Timo Teniste


4. mail kell 19:30 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67)
RAKVERE JK TARVAS - JÕHVI FC LOKOMOTIV 

Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Viimane mäng Jõhviga ebaõnnestus täielikult. Analüüsime tehtud vigu ja proovime kodus näidata meie tõelist sisu!."

Mängija Elar Tovstik: "Selleks, et tabeli tipus püsida peame hakkama võitma ja punkte teenima. Valmistume mänguks täie tõsidusega, et Rakveres kodupubliku toel võitude teele naasta!"

FC Lokomotivi peatreener Viktor Nesterenko: "Rakvere on tugev ja emotsionaalne võistkond, mäng nendega on hea kogemus meile. Loodame, et saame jälle sellega hakkama!"

Mängija Maxim Bazjukin: "Mäng Tarvasega tuleb väga raske ja närviline aga läheme igaljuhul lahingut andma ja 3 punkte ära võtma!"

Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Kaido Lasberg, Kalmer Klettenberg


4. mail kell 19:30 Vändra staadion (Kalda 6, Vändra)
VÄNDRA JK VAPRUS - TALLINNA FC LEVADIA II 

Vapruse peatreener Ranet Lepik: "Laupäeval saabub kätte ajalooline hetk, kui Vändra inimesed näevad esmakordselt Eesti Esiliigat omas kodus. Nagu kolmapäevalgi eeldada võis, tahtsid Levadia suurklubi pallurid pisikese alevi poisse kohe algusest peale mutta trampida, kuid oma ilmselge ülekaal suudeti realiseerida alles 88. minuti õnnetust väravast. Seekord kodus püüame esineda paremini, sest meid toeatab kindlasti suurepärane kodupublik ja ega ometi me ei taha omade ees häbisse jääda. Kui kolmapäevasest jooksutrennist poistega kenasti taastuda suudame, siis laupäeval läheme teisele katsele veel näljasemalt, kui seda Tallinnas tegime. Edu vastasele!"

Mängija Karel Otto: "Eelmises kohtumises suutsime kaitses hästi mängida, kuid ründetegevus oli puudulik. Laupäevases mängus proovime seda parandada ja loodame vastasele ka värava lüüa, et kohalikule publikule headmeelt teha!"

FC Levadia II peatreener Argo Arbeiter: : "Kolmapäeval saime Vapruse üle lõpuminutite väravast 1:0 võidu. Seekord üritame asjad varem selgeks teha."

Mängija Vladimir Vassiljev: "Tuleb põnev ja võitluslik mäng, proovime Vändrast kolm punkti koju tuua."

Peakohtunik: Ago Kärtmann
Abikohtunikud: Triinu Laos, Reigo Teearu


5. mail kell 14:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - KIVIÕLI FC IRBIS 

FC Flora II peatreener Norbert Hurt: "Mäng Kiviõlis oli väga võitluslik ja rasketes tingimustes. Kordusmängus on oodata samasugust andmist. Kõigepealt peame korralikult ära taastuma. Teatud mänguülesanded tuleb veel üle korrata, et mängupäevaks saada hea häälestus. Mängijad on meil tugevad ja lähevad kindlasti eesmärgiga võita see mäng."

Mängija Rando Leokin: "Esimene vägagi emotsionaalne mäng Kiviõliga on mängitud ning pühapäeval kohtume nendega koduväljakul. Kui suudame kodus samamoodi ohtralt võimalusi tekitada ja näitame väljakul üles tugevat tahet ja võitlusvaimu, siis peaksime suutma oma edu korrata."

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Flora II koduväljakul võita ei õnnestunud, eks me püüa seda teha siis võõral väljakul. Meie mängu võti peitub ikka vanades asjades - kaitses ja kokkumängus. Aga usun, et peagi hakkavad ka punktid tulema."

Mängija Dmitri Kirilov: "Proovime siis selles mängus esimesed punktid võtta. Kodumängudes oleme punktidele juba üsna lähedale jõudnud. Arvan, et üsna pea saab meeskond mängu käima ja miks mitte ei võiks see juhtuda juba kohtumises Flora II-ga".

Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Karl-Ander Reismann, Risto Eelmaa


5. mail kell 19:30 Viljandi kunstmurustaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK - TARTU SK 10

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: "Kerge see mäng kindlasti ei tule, sest vastane juba teab meid. Samas loodame siiski ära kasutada koduväljaku eelise ja kodupubliku toetuse."

Mängija Raiko Mutle: "Pühapäeval ootab meid sama vastane, kuid eeldatavasti veidi teine mängupilt. Peame oma koduväljakul palli korralikult käima saama ning tunduvalt erksamad olema. Eelmise kohtumise liigne uimasus oleks meile peaagu punkte maksma läinud. Pühapäeva õhtuks oleme värskemad ja energilisemad ning meid on ka tunduvalt rohkem, sest appi tuleb toetav kodupublik!"

SK 10 esindaja Eero Eessaar: "Esimeses omavahelises kohtumises pidime vastaste nappi paremust tunnistama. Ülioluline on sellest mängust võtta positiivne tulemus ja kaotatud mäng tasa teha."

Mängija Sergei Serdjuk: "Tuleb väga tasavägine ja põnev mäng!"

Peakohtunik: Maikel Mikson
Abikohtunikud: Silver Sepp, Henri Parkja

03.05.2013 12:41
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.