KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XV vooru tulemused
Esiliiga 15. voorus sai liider FC Levadia II viienda järjestikuse võidu, olles 2:0 parem Rakvere FC Florast. Teisena jätkav Kohtla-Järve FC Lootus oli samuti edukas, kui lõpuminutitel murti Valga FC Warriori vastupanu ja võeti 0:1 kaotuseseisust siiski 3:1 võit. Kolmandks tõusis mullune Meistriliiga meeskond Pärnu JK Vaprus. Seekord saadi kindel 3:0 võit Tallinna FC Flora duubli üle. 

Kui eilset Meistriliiga vooru segas vihmasadu, siis täna saadi peaaegu kuivalt hakkama. Ka Viljandi uuel linnastaadionil toimunud avamängus, kui Tulevik II pidi 0:1 alla vanduma Kiviõli Tamme Autole. Viimases mängus viigistasid TJK Legion ja Lasnamäe FC Ajax 1:1. Seejuures Ajaxi viigivärav sündis vigastuspauside tõttu veninud mängu seitsmendal üleminutil penaltist.

XV voor Pühapäev, 14. juuni


kell 17.00 Rakvere linnastaadionil (Kastani pst. 12)
RAKVERE FC FLORA - TALLINNA FC LEVADIA II  0:2 (0:2) 
ametlik protokoll

Väravad: 15. Aleks Mones, 43. Andero Pebre
Hoiatused: 65. Joonas Ljaš, 90.+2. Jaanus Kaasik - 58. Vladimir Gerassimov, 74. Trevor Elhi

Rakvere FC Flora: 1-Sahkur, 16-Kaasik, 17-A. Tovstik (86. 7.Klaasen), 4-Vahero, 25-K. Saar, 21-Polluks (77. 23-Nasimov), 8-M. Saar (65. 2-Aunapuu), 26-E. Tovstik (88. 5-Stamm), 22-Ljaš, 10-Petrovits (56. 15-Rannamäe), 9-Rebane.
Varus: 30-Susi, 5-Stamm, 7-Klaasen, 2-Aunapuu, 18-Traserg, 15-Rannamäe, 23-Nasimov.

FC Levadia II: 12-K. Kütt, 2-Gerassimov (77. 7-Boldõrev), 3-Podholjuzin, 8-Avdeenko (56. 14-Aasmäe), 10-Gurtšioglujants, 11-Pebre (61. 4-Elhi), 15-Dmitriev, 16-Mones, 17-Subbotin (56. 6-Kulinitš), 20-Aristov, 21-Artjunin.
Varus: 30-Kassjantšuk, 4-Elhi, 6-Kulinitš, 7-Boldõrev, 14-Aasmäe.

Mänguolud: +18, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik Mart Martin
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Marger Pormann


kell 17.00 Ahtme kunstmurustaadion (Altserva 6, K-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - VALGA FC WARRIOR   3:1 (0:1)   
ametlik protokoll

Väravad: 65. Sergei Popov, 88. Aleksei Žukov, 90.+3. Vitali Bolšakov - 38. Jaan Leimann
Hoiatused: 19. Aleksandr Zahharenkov - 80. Siim Tukk

FC Lootus: 22-Smelkov, 13-Pozjabin (44. 4-Škaleta), 6-Zahharenkov, 7-V. Gritsjuk (54. 2-Aksjonov), 16-Vaštšenko, 14-Žukov, 17-Demidovitš, 19-Popov, 11-Karin (90. 5-Gluhno), 9-Plotnikov (61. 15-Bolšakov), 10-Semjonov.
Varus: 99-Rjabtšun, 2-Aksjonov, 4-Škaleta, 3-J. Tarassu, 15-Bolšakov, 5-Gluhno, 18-I. Tarassu.

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Gull, 3-Baranov, 4-Rõivassepp, 5-Vald (80. 19-Pent), 6-Lätt (72. 15-Kekišev), 7-Klemmer (61. 16-Tukk), 8-Ottis, 9-Leimann, 10-Junolainen (80. 14-Munskind), 11-Liivamäegi (90. 18-Pley).
Varus: 1-Armas, 14-Munskind, 15-Kekišev, 16-Tukk, 18-Pley, 19-Pent.

Mänguolud: +19, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik Ain Karutoom
Abikohtunikud: Kaupo Õismaa, Heigo Paglant


kell 17.00 Viljandi linnastaadion
VILJANDI JK TULEVIK II - KIVIÕLI TAMME AUTO  0:1 (0:0)   
ametlik protokoll

Värav: 65. Tõnis Starkopf
Hoiatused: 20. Kaido Koppel, 24. Mikk Metsa, 69. Karol Mets
20. lõi Dmitri Šelehhov penalti üle värava

JK Tulevik: 1-Koppel (46. 12-Lipetski), 5-Raid, 4-Mets, 19-Sinilaid, 8-Tölpus, 9-Stepanjan, 13-Reinsoo, 10-Melts, 7-Roman (72. 6-Kiigemägi), 2-Stern (19. 14-Markko Kudu), 15-Metsa.
Varus: 12-Lipetski, 17-Olev, 6-Kiigemägi, 18-Miländer, 14-Kudu, 11-Orav.

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 17-Šelehhov, 4-Kostin, 20-Moskaljov, 3-Kurotškin, 9-Kirilov, 2-Hepner, 5-Russakov (66. 19-Krivošein), 22-Starkopf, 10-Šteinberg, 7-Osmanov.
Varus: 19-Krivošein.

Mänguolud: +18, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; väljak väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 125
Peakohtunik Margus Kotter
Abikohtunikud: Artur Telling, Indrek Bachmann


kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljakul (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - PÄRNU JK VAPRUS  0:3 (0:1)   
ametlik protokoll

Väravad: 17. Ander Paabut, 61., 66. Rauno Alliku
Hoiatused: 36. Janer Gorohhov - 37. Kaarel Kaarlimäe, 75. Ronek Saal

FC Flora II: 12-Meerits, 20-Gorohhov (46. 8-Goldberg), 2-Paavo, 9-Indermitte, 19-Peitre (81. 18-Matsina), 14-Roosimets, 11-Luts (46. 5-Andres), 7-Pallo, 10-Mööl (81. 16-Tanvel), 13-Tamm, 6-Anier (81. 4-Aru).
Varus: 5-Andres, 8-Goldberg, 4-Aru, 16-Tanvel, 17-Tiitsmann, 18-Matsina, 15-Karpov.

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal (86. 2-Voznjuk), 3-Anso, 23-Lepik, 5-Midenbritt (40. 4-Aavik), 7-Sõrmus, 20-Velikopolje, 13-Kaarlimäe (61. 15-Gurejev), 12-Galkin (55. 14-Partsioja), 9-Paabut, 10-Alliku.
Varus: 15-Gurejev, 4-Aavik, 14-Partsioja, 2-Voznjuk, 35-Olesk.

Mänguolud: +17, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; väljak heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik Martin Salong
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Raul Koppelmaa


kell 19.30 Wismari kunstmurustaadion
TALLINNA JK LEGION - LASNAMÄE FC AJAX  1:1 (1:0) 
ametlik protokoll

Väravad: 38. Aleksei Titenok - 90.+7. Šahriar Abdullajev
Hoiatus: 89. Sergei Tasso

TJK Legion: 1-Kirjuhhin, 3-Suvorov, 4-Rubel (80. 28-Tolbuzov), 5-Tkatšuk, 8-Novikov, 9-Dõmov (75. 2-Lipsik), 10-Latõnin, 11-Titenok, 21-Pavlikhin (82. 38-Ovsijenko), 25-Švets, 35-Kostin.
Varus: 2-Lipsik, 22-Savtšenko, 28-Tolbuzov, 38-Ovsijenko.

FC Ajax: 21-Mamutov, 2-D. Kovtun (90.+5. 7-Lagvilava), 19-Borissov, 4-J. Kirpu, 15-Jõgiste, 14-Abdullajev, 3-A. Kirpu, 8-Suvorikov, 6-Iljuhhin (65. 20-Mihhasev), 10-Tasso, 11-Kononov.
Varus: 7-Lagvilava, 20-Mihhasev, 13-Fuksov.

Mänguolud: +15, vahelduva pilvisusega sademeteta ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik Sten Kaldma
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Pille Raadik

Esiliiga tabel peale 15. vooru:
1 Tallinna FC Levadia II 15 9 6 0 51:6 33
2 Kohtla-Järve FC Lootus 15 10 2 3 29:15 32
3 Pärnu JK Vaprus 15 7 3 5 27:23 24
4 Kiviõli Tamme Auto 15 8 2 5 36:28 23
5 Valga FC Warrior 15 7 0 8 23:35 21
6 Tallinna JK Legion 15 5 4 6 32:34 19
7 Viljandi JK Tulevik II 15 5 2 8 24:34 17
8 Lasnamäe FC Ajax 15 3 4 8 20:37 13
9 Tallinna FC Flora II 15 3 3 9 14:28 12
10 Rakvere FC Flora 15 5 0 10 21:37 9

Väravalööjate edetabel peale 15. vooru:
17
 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
15 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
13 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
6 - Indrek Zelinski (FC Levadia II)
- Pavel Iljuhhin (FC Ajax)
6 - Erkki Junolainen (FC Warrior)
6 - Aleks Mones (FC Levadia II)
5 - Maido Pakk (JK Vaprus)
5 - Ranet Lepik (JK Vaprus)
5 - Viktor Plotnikov (FC Lootus)
5 - Vitali Bolšakov (FC Lootus)
5 - Andreas Aru (FC Flora II)
5 - Konstntin Karin (FC Lootus)
5 - Esko Brandt (Rakvere FC Flora)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II (51) -
Yaroslav Dmitriev 17, Indrek Zelinski 6, Aleks Mones 6, Jevgeni Gurtšioglujants 4, Rain Aasmäe 4, Artjom Artjunin 3, Vladimir Vassiljev 2, Andero Pebre 2, Maksim Rõtškov 1, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Markus Holst 1, Marek Mäekala 1, Trevor Elhi 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

Kiviõli Tamme Auto (36) - Tõnis Starkopf 15, Stanislav Russakov 4, Erik Šteinberg 3, Dmitri Kirilov 3, Dmitri Šelehhov 3, Sergei Kostin 2, Ilja Krivošein 1, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1

TJK Legion (32) - Aleksandr Pavlikhin 13, Mark Švets 4, Maksim Kisseljov 3, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Ivanov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Jüri Lipsik 1, Aleksei Titenok 1

K-Järve FC Lootus (29) - Viktor Plotnikov 5, Konstantin Karin 5, Vitali Bolšakov 5, Anton Semjonov 4, Sergei Popov 3, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 1, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1, Aleksei Žukov 1,

Pärnu JK Vaprus (27) - Maido Pakk 5, Ranet Lepik 5, Rauno Alliku 5, Ivan Velikopolje 3, Rait Sõrmus 2, Aleksei Galkin 2, Martin Partsioja 1, Taavi Midenbritt 1, Rait Sõrmus 1, Kaarel Kaarlimäe 1, Ander Paabut 1

Viljandi JK Tulevik II (24) - Raido Roman 4, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Eerik Reinsoo 3, Rasmus Luhakooder 2, Janek Kalda 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Valga FC Warrior (23) - Erkki Junolainen 6, Jaan Leimann 4, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Madis Rajando 1, Jaan Kekišev 1, Nikita Baranov 1, Sander Rõivassepp 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1

Rakvere FC Flora (21) - Esko Brandt 5, Joonas Ljaš 4, Tarmo Rebane 3, Alar Petrovits 3, Elar Tovstik 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Lasnamäe FC Ajax (20) - Pavel Iljuhhin 6, Šahriar Abdullajev 3, Deniss Skobelev 2, Sergei Kononov 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Andrei Borissov 1, Sergei Tasso 1, Deniss Kovtun 1

Tallinna FC Flora II (14) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 3, Sergei Mošnikov 2, Joel Indermitte 2, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1
14.06.2009 19:12








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.