KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-15 koondis lõpetas treeningkogunemise võiduga U-16 II koondise üle

16.-18. juulini toimus Tallinnas, TNTK väljakul (Kotka 12, Kristiine) Eesti U-15 koondise treeningkogunemine, mille lõpetas eilne sõpruskohtumine Eesti U-16 II koondisega.

Mäng lõppes U-15 koondise 1:0 võiduga, kusjuures Mirko Mardiste lõi nurgalöögi järel võiduvärava mängu viimasel sekundil. Lisatud on ka mängu protokoll (25.juulil).

Koondise peatreener Lars Hopp oli hoolealustega rahul: "Ma komplimenteerisin meeskonda pärast mängu, sest nad tegutsesid distsiplineeritult, kuigi nad olid väsinud pärast kuut treeningut kolme päeva jooksul, mõnel mängijal kaheksas nelja päeval jooksul. Nad proovisid teha asju, mille kallal olime tööd teinud ja need asjad juhtusid mängus, näiteks värav standardolukorrast."

"See on juba kolmas kord, millal see meeskond on löönud otsustava värava mängu viimastel minutitel, 2:2 viigivärav Kuressaare vastu, 3:2 võiduvärav Levadia vastu ja nüüd U-16 II vastu, nii et sellest on saamas meeldiv harjumus," märkis peatreener.

"Psühholoogiliselt näitas see mäng, et sa pead alati töötama, võitlema ja olema distsiplineeritud oma ülesannetes täiesti lõpuni. Ma olen õnnelik, et nad on nüüd sellistel momentidel kogenud, sest ei ole mingit garantiid, et sellised asjad juhtuvad iga kord," lisas Hopp.

"Kui sa ei pinguta iga kord täiesti lõpuni, siis loomulikult selliseid momente lihtsalt ei juhtu. Samas, sellist kvaliteeti noortekoondislastelt me ootamegi," ütles ta lõpetuseks.

Treeningmäng 18. juulil TNTK staadionil
kell 16:00 EESTI U-16 II - EESTI U-15  0:1 (0:0)
Värav: 80.+2. Mirko Mardiste
Hoiatused: -

Eesti U-16 II: Karl Robert Nõmm, Jakob Päll, Hans Kaarel Kivine, Dmitri Kutsarev, Künter Pajumägi, Andrei Sidorov, Christofor Kuusma, Henry Laurson, Alex Meinhard, Ander Vool, Vadim Mihhailov.
Edasi-tagasi vahetustest sekkusid: Maksim Suhhomjatnikov, Laur Tammeorg, Mark Rõõmussaar, Nikolai Martšuk, Nikita Savenkov, Romet Ridamäe, Jevgeni Rabkov.

Eesti U-15: Ingmar Paplavskis (31. Rasmus Kriisa; 60. Jürgen Leppsalu), Siim Tammearu (41. Mirko Mardiste), Marko Lipp (41. Alex Roosalu), Gregory Piiber (41. Igor Mohhov), Uku Õunapuu (41. Heger Olviste), Rasmus Ilves (41. Markus Lokk), Markus Mikko (41. Erik Sorga), Pavel Kljutšankin (41. Markus Vaherna), Vladislav Zanfirov (41. Aleks Savirand), Erko Litvjakov (41. Markus Poom), Creiton Kojalo (41. Vsevolod Zasuhhin).

Pealtvaatajaid: 55
Peakohtunik: Rein Pajunurm

Tutvu koondislastega SIIN.

19.07.2013 15:01
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.