KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-15 koondis lõpetab kogunemise mänguga Levadia vastu
6. veebruaril kogunes Sportland Arenal esmakordselt Eesti kuni 15-aastaste noormeeste jalgpallikoondis, kuhu on kutsutud parimad 1995. aastal ja hiljem sündinud mängijad. Kogu eelmise aasta jooksul korraldas Eesti Jalgpalli Liit erinevates kohtades üle riigi eliittreeninguid, mille põhjal saadi hea ülevaade selle vanuseklassi palluritest ning tehti valik koondise kogunemiseks.

U-15 koondise peatreener on norralane Lars Hopp, abitreener Erkki Viisma ning väravavahtide treener Oleg Andrejev. „U-15 mängijad saavad meie poolt professionaalse kohtlemise osaliseks,“ lausus koondise juhendaja Lars Hopp. „Selle hulka kuulub treeninglaager koos ööbimisega hotellis, füsioterapeut, väravavahtide treener jms.“

6. veebruaril alanud treeninglaagrise oli kutsutud ligi 40 mängijat, kellest valitakse välja 22. Nendega jätkatakse tööd ja valmistutakse 8. veebruaril kell 17.00 Kalevi kunstmurul peetavaks sõprusmänguks FC Levadia 1994. aastal sündinud noormeeste võistkonnaga.
Aasta jooksul koguneb U-15 koondis veel mitmel korral.

U-15 treeningkogunemisele kutsutute nimekiri:
1. Kevin Aloe Tallinna FC Flora
2. Sander Lootus Tallinna FC Flora
3. Martin Nurmsaar Tallinna FC Flora
4. Joseph Saliste Tallinna FC Flora
5. Marko Kabel FC Levadia
6. Joonas Laurits FC Levadia
7. Sander Leigri FC Levadia
8. Hindrek Ojamaa FC Levadia
9. Kristjan Tamme FC Levadia
10. Lauri Välja FC Levadia
11. Erik Listmann Põlva FC Lootos
12. Vladimir Avilov FC Maardu
13. Nikita Brõlin FC Maardu
14. Vladislav Ogorodnik FC Maardu
15. Daniil Sauðkin FC Maardu
16. Maksim Zelentsov FC Maardu
17. Valeri Ðabanov FC Tartu Olümpia
18. Sander Kadastik FC Tartu Olümpia
19. Kaspar Paur FC Tartu Olümpia
20. Bogdan Vaðtðjuk SC Bercy
21. Kristjan Kergand Kohtla-Järve JK Alko
22. Mike Kõiv JK Tallinna Kalev
23. Martin Jõgi JK Tammeka
24. Priit Peedo JK Tammeka
25. Karl Kera JK Tammeka
26. Raul Rinken JK Tammeka
27. Aron Kristjan Kovru Viljandi JK Tulevik
28. Tauno Mõttus Operi JK
29. Henri Hanson Pärnu JK
30. Siim Mäeots Pärnu JK
31. Kevin Kauber SC Real
32. Pavel Marin SC Real
33. Karl Johann Reitalu SC Real
34. Marten Rimmel SC Real
35. Marten Saarlas SC Real
36. Aleksandr Zakarljuka Smena St.Petersburg
37. Vladislav Andrejev TJK Legion

NB: Palume mängijatel reedel kaasa võtta oma treeningvarustus, EJL varustab mängijad vaid treeningvestiga!!!
07.02.2009 13:30








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.