KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XXV vooru eelvaated

Esiliiga 25. vooru avamängus kohtuvad reedel kell 18:45 Vändras kohalik Vaprus ja Viljandi Tulevik, kus võitu vajab eelkõige Vändra, et suurendada lootusi üleminekumängude tsoonist pääsemiseks.

Laupäeval kell 17:00 toimub kolm kohtumist, Tallinna FC Flora II võõrustab Rakvere JK Tarvast, Kiviõli FC Irbis Tallinna FC Puumat ja Tartu JK Tammeka II Tartu SK 10-t.

Pühapäeval lähevad Jõhvis vastamisi liidrid, kohalik FC Lokomotiv ja Tallinna FC Levadia II. Mäng algab kell 17:00.

Esiliiga XXV vooru mängud:

23. augustil kell 18:45 Vändra staadion (Kalda 6, Vändra)
VÄNDRA JK VAPRUS - VILJANDI JK TULEVIK

Vapruse peatreener Ranet Lepik: “Üliraske nädal saab lõpu reedese kodumänguga Tuleviku vastu. Kuue päevaga pidada kolm kohtumist on Vändra jaoks liig mis liig, seda enam, et seekordne vastane sai puhata pikka aega. Õnneks on meil palju mängijaid, kes tahavad väljakule pääseda ja seal ennast kehtestada. Mängimisruumi jagub ja see on meie trump kindlasti. Mõlemad võstkonnad said eelmises voorus tunda võidurõõmu, mis maitses hästi, kuid võistkonnad pidid selle nimel valama erineval hulgal higi. Tean, et meeskond tahab Viljandit võita ja annab selleks endast kõik, kuid kerge ei saa olema kummalgi satsil. Me ei soovi sõpradele halba, kuid sellest kohtumisest rahuldab kodumeeskonda ainult võit. Kui mängijad jäävad väljakul pisut hätta, siis aitab meid kindlasti kisakoor trübüünilt, kellel on senini olnud väga kandev roll Vapruse kogutud punktide juures. Kohtume reedel Vändras ja vaatame kõik üheskoos, mis Tulevik meile endaga kaasa toob!”

Mängija Indrek Oja: “Viljandi JK Tulevikuga on meil alati väga tasavägised ja võitluslikud mängud olnud. Teisipäeval Tartust raske võiduga oma kodupubliku ette on hea minna. Mulgid ei ole viimastes mängudes oma masinat käima saanud ning loodan, et Vändra mehed tulevad mängule suure tahtega ja võidumõtetega ning suudame näidata oma publikule ilusat jalgpalli ja kolm punkti koju jätta.”

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: "Eelmised mängud Vändraga on olnud väga rasked. Kindlasti ei saa ka seekord kerge olema. Katsume siiski Vändra karukoopast auga tagasi tulla."

Mängija Hendrik Nälk: "Selge see, et kolmas voor on olnud meie poolt katastroofiline tulemusi mõeldes ja nüüd on viimane aeg punkte napsama hakata. Meil pole taganeda kuhugi, on vaja jalad kõhu alt välja võtta ja platsil tegusid teha! Vändra on kõva vastane, mängivad hingega ja annavad platsil endast kõik, eelmised omavahelised mängud näitasid seda selgelt. Oleme mänguks valmis ja loodetavasti toome oma kohustuslikud kolm võidupunkti koju!"

Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Ago Kärtmann, Reigo Teearu


24. augustil kell 17:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - RAKVERE JK TARVAS

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: "Laupäeval ootab meid Rakvere Tarvas, kes on teada füüsiliselt tugeva võistkonnana. Sellegipoolest usun, et oleme hetkel piisavalt tugevad, et palliga peaksime domineerima meie. Loodame jätta vastastele võimalikult vähe võimalusi meie nõrkusi leida."

Mängija Karl Ivar Maar: "Rakvere Tarvase mäng tuleb meil kolmas raske mäng sel nädalal. Mängijatel hakkab väsimus tasapisi küll jalgadesse tulema, kuid mängud Tarvase vastu on alati olnud lisaväärtusega ning Flora poisid lähevad seda mängu iga hinna eest võitma."

Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Suutsime eelmises mängus näidata korralikku ründavat jalgpalli. Kui suudame sama liini jätkata ka võõrsilmängus, siis võib mäng kujuneda meile edukaks. Samas peame eelmise mängu unustama ja eelseisvat mängu võtma ülima tõsidusega. Meil on endiselt vaja võite, et esikolmikule järgi jõuda."

Mängija Taavi Trasberg:"Tabeliseisu vaadates on ees ootamas väga tähtis mäng ja 3 punkti peab sellest kübarast kindlasti välja võluma, et liidritele järele jõuda ning augustikuu tipus lõpetada."

Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Maaren Olander-Doyle


24. augustil kell 17:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI FC IRBIS - TALLINNA FC PUUMA

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Tulemas oluline mäng. Hetkel on meil Tallinna Puumaga vahe kuus punkti. Üritame kodustaadionil siiski võita, et nendega vahet vähendada. Esiliiga turniiri lõpuni pole enam kuigi palju mänge jäänud. Viimastes voorudes oleme saanud suured kaotused, püüame need unustada ning kaitses tõsiselt mängida. Eks siis ka punktid tulevad."

Mängija Janek Hepner: "Kodus tahame ikka võita. Kaotuse korral läheb meil vahe ka eelviimasega väga suureks. Nii et loodame üle pika aja kodupublikut väravate ja punktidega rõõmustada".

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: "Pärast Levadia sauna valmistume tõsiselt, sest eelseisnevas kuues mängus peame võtma maksimumpunktid. Mängijad ja treenerid saavad sellest hästi aru. Teeme kõike meist sõltuvat selleks."

Mängija Valeri Kurlõtškin: Viimastes mängudes andsid Levadia ja Flora noored meile hea õppetundi, sellega peame tõsiselt mõtlema, mis meile tähendab jalgpall. Kui meie eesmärgiks on koht Esiliigas, siis peame ümber vaatama suhtumist jalgpallile. Tuleb huvitav aeg, kus me mängime nendega, kes on keskel ja allpool turniiri tabelist. Peama andma kõik, et eelseisvas seerias võtta 101% punktidest. Kahjuks sain punane viimases mängus ja ei saa aidata meeskonda."

Peakohtunik: Roman Laidinen
Abikohtunikud: Marger Pormann, Andres Jahimaa


24. augustil kell 17:00 Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA II - TARTU SK 10

Tammeka II peatreener Indrek Koser: "Peale hävitavat kaotust Rakverele soovime kindlasti oma maine taastada ja kodus SK 10 vastu mitte kaotada."

Mängija Karli Kütt: "Kogu meeskond ja mina peame unustama eelmise mängu Rakveres ja korralikult häälestuma raskeks mänguks heas hoos SK 10 vastu. Kui suudame vältida lihtsaid vigu, siis on kõik võimalik."

SK 10 esindaja Eero Eessaar: "Proovime oma võitude seeriat linnarivaali vastu uuesti alustada. Tuleb kindlasti tasavägine ja põnev mäng."

Mängija Mihail Gutak: "Kuigi teisipäevases mängus ei suutnud me kodus üle olla Vaprusest, tean, et oleme meestega võimelised jätma laupäeval Tammeka duubel ilma punktilisast."

Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Jaanus Allas, Kaido Lasberg


25. augustil kell 17:00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI FC LOKOMOTIV - TALLINNA FC LEVADIA II

FC Lokomotivi peatreener Viktor Nesterenko: "Meid ootab  keeruline mäng Levadiaga, kuid ega see ka neile lihtne mäng pole. Kuna jalgpall on ehitatud vigadele, siis õnnestub mäng sellel, kes teeb vähem vigu. Selle mängu tulemus avaldab hooaja edasisele kulgemisele suurt mõju. Kohtumine Levadiaga peaks fännidele väga huvitav olema ning see mäng on mõeldud täisstaadionile."

Mängija Maksim Babjak: "Arvan, et kohtumine kujuneb pigem kinniseks ega paku palju väravaid ning ärevaid hetki mõlemas väljaku otsas. Võidu pandiks on distsiplineeritud kaitsemäng ja väravavõimaluste realiseerimise oskus. Ootame suurele mängule rohkem publikut ja omalt poolt lubame nauditavat jalgpalli!"

FC Levadia II peatreener Argo Arbeiter: "Kätte jõuab Esiliiga liidrite mäng. Meil läks viimastes voorudes väga hästi ja süües teadagi kasvab isu. Kui suudame pühapäeva õhtul võõral väljakul Jõhvi Lokomotivi üle mängida, siis läheme neist tabelis mööda ja hõivame liidrikoha. Lihtne ülesanne see muidugi pole, sest tegemist on väga tugeva vastasega, kelle koosseisu kuuluvad kogenud mängijad. Nendega kohtumine on meie noortele mängijatele hea proovikivi. Meeskonna motivatsioon on väga kõrgel."

Poolkaitsja Svjatoslav Jakovlev: "Ees ootab väga huvitav ja põhimõtteline kohtumine. Vajame võitu, et Lokomotivist tabelis mööda minna. Kõik on meie endi kätes. Usun, et näitame kõrget meeskonnavaimu, head mängu ja saame loodetud tulemuse."

Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Kaido Lasberg, Kalmer Klettenberg

22.08.2013 18:00
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.