KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Jõhvi FC Lokomotiv kindlustas endale Premium liiga koha!

Jõhvi FC Lokomotiiv alistas 33. vooru avamängus Tallinna FC Puuma 1:0 ja kuna Tartu SK 10 oli 2:1 üle Rakvere JK Tarvast, on Lokomotivi edasipääs tippliigasse nüüd lõplikult vormistatud. 

Tartu SK 10 lükkas saadud võiduga edasi Tarva pääsu Premium liiga üleminekumängudele, ka kindlustati oma tagalat seoses võimaliku langemisega hoopis Esiliiga üleminekumängudele!

Vändra JK Vaprus ei suutnud parandada oma tabeliseisu, sest kaotas kodus Kiviõli FC Irbisele 1:3. Viljandi JK Tulevik ja Tartu JK Tammeka II tegid 2:2 viigi.

Tallinna FC Levadia II ja Tallinna FC Flora II mäng lõppes samuti 2:2 viigiga. Levadia järelkasv langes selle järel tabelis teisele kohale, Flora aga tõusis kolmandaks.

Foto: Edgar Kriisk

Esiliiga XXXIII vooru mängud:

20. oktoobril kell 11:00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI FC LOKOMOTIV - TALLINNA FC PUUMA  1:0 (0:0)
ametlik protokoll
Värav: 51. Aleksei Mamontov
Hoiatused: 40. Jegor Rudomin - 37. Yaroslav Dmitriev, 57. Nikolai Lõsanov

FC Lokomotiv: 28-Smelkov, 25-Gritsjuk, 3-Smirnov, 20-Rudomin, 8-Paltsev, 14-M. Bazjukin, 2-Kulikov, 7-Vnukov, 23-Tjunin (74. 19-Šatov), 10-Mamontov, 22-Zahharenkov.
Varus: 9-S. Bazjukin, 15-Babjak, 19-Šatov, 27-Kutuzov.

FC Puuma: 71-Boldõrev, 2-Romanov, 18-Dmitriev, 4-Kurlõtškin, 3-Mamedov (46. 22-Pankevitšjus), 20-Kisel, 7-Vinogradov, 12-Apalinski, 10-N. Lõsanov (86. 9-Velichko), 15-A. Lõsanov (73. 25-Sinyavskiy), 28-Filimonov.
Varus: 9-Velichko, 41-Stepanov, 25-Sinyavskiy, 22-Pankevitšjus, 27-Birjukov, 17-Fadejev.

Mänguolud: -1, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 43
Peakohtunik: Raul Kaivoja
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Dmitri Vinogradov


20. oktoobril kell 11:00 Vändra staadion (Kalda 6, Vändra)
VÄNDRA JK VAPRUS - KIVIÕLI FC IRBIS  1:3 (0:2)
ametlik protokoll
Väravad: 75. Ranet Lepik - 15. pen., 66. Tõnis Starkopf, 24. Stanislav Russakov
Hoiatused: 30. Anton Smetanin, 61. Aleksandr Makarov, 75. Irfan Ametov
Eemaldamine: 13. Hans Naano

JK Vaprus: 45-Naano, 16-Eier, 5-O. Ojala (73. 21-Lukka), 6-Oja, 4-Vaakmann (46. 12-Kravtšenko), 7-Otto, 27-Lepik, 2-Anderson, 9-Sõrmus, 77-Kaas (63. 15-A. Ojala), 17-Mangusson (14. 35-Põldemaa).
Varus: 35-Põldemaa, 10-Paabut, 12-Kravtšenko, 15-A. Ojala, 21-Lukka.

FC Irbis: 1-Mamutov, 15-Moskaljov, 14-Makarov, 9-Kirilov, 19-Ametov, 11-Starkopf, 8-Suvorikov, 17-Smetanin, 5-Russakov, 27-Matvejev (63. 24-T. Gurbanov), 18-Meshcheryakov.
Varus: 24-T. Gurbanov.

Mänguolud: -2, kergelt pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 107
Peakohtunik: Maikel Mikson
Abikohtunikud: Margo Noode, Kristjan Kärt


20. oktoobril kell 14:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - TALLINNA FC FLORA II  2:2 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad: 24. Nikita Koliaev, 76. Henry Rohtla - 6. Sander Lootus, 87. Karl Ivar Maar
Hoiatus: 86. Erkki Junolainen

FC Levadia II: 1-Tamme, 7-Aru, 5-K. Kaldoja, 22-Vihmann, 17-Vassiljev, 9-Marin, 18-Pebre, 10-Rohtla, 20-Koliaev (73. 2-Reinvald), 15-Junolainen, 11-Paur.
Varus: 30-Tsvetkov, 2-Reinvald, 23-Jegorov, 4-Sadovski, 3-B. Kaldoja, 21-Makarov.

FC Flora II: 12-Toom, 6-Juha, 3-Lootus, 4-Õunap, 19-Aloe, 17-Laabus, 11-Paavo (62. 14-Sepp), 13-Maar, 7-Kase (46. 5-Rande), 16-Suma (82. 18-Arus), 8-Saliste (46. 10-Pärn).
Varus: 1-Nurmik, 15-Piir, 14-Sepp, 5-Rande, 10-Pärn, 18-Arus.

Mänguolud: +5, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 39
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Artur Telling, Kaur Lillipuu


20. oktoobril kell 14:00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK - TARTU JK TAMMEKA II  2:2 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 81., 89. Karel Kübar - 77. Mikk Valtna, 84. Marek Naal
Hoiatused: 45. Indrek Ilves, 52. Tanel Lang, 83. Mikk Metsa - 87. Lehar Savikink

JK Tulevik: 1-Vessenberg, 16-Saar, 69-Raave, 10-Ilves (57. 13-Henn), 4-Laansoo, 17-Peips (79. 31-Teor), 14-Kübar, 15-Lang, 7-Roman (84. 11-Kiigemägi), 23-Normann (46. 18-Metsa), 21-Kähr.
Varus: 42-Nõmm, 31-Teor, 18-Metsa, 13-Henn, 11-Kiigemägi.

JK Tammeka II: 1-Pechter (46. 98-Kütt), 6-Tekko (46. 9-Valtna), 34-Kask, 28-Vanaveski, 15-Savikink, 24-Suurpere (72. 50-Peedo), 16-Verst, 17-Philips, 14-Ivanov (46. 97-Naal), 96-Tiru, 12-Tauts.
Varus: 98-Kütt, 50-Peedo, 97-Naal, 9-Valtna.

Mänguolud: +5, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Martin Lember, Andres Jahimaa


20. oktoobril kell 17:00 Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU SK 10 - RAKVERE JK TARVAS  2:1 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 24. ov. Mehis Vahero, 71. Ergo Eessaar - 85. Tarmo Rebane
Hoiatused: 69. Mihail Gutak - 33. Mihkel Saar

SK 10: 1-Ojaste, 5-Vilismäe, 15-Vallades, 32-Gutak, 6-Koppel, 22-Ott, 2-Avasoo (46. 17-Eero Eessaar), 8-Pruttšenko, 12-Ergo Eessaar, 24-Uuk (57. 14-Derjabins), 19-Usmanov (79. 13-Pilvet).
Varus: 14-Derjabins, 17-Eero Eessaar, 13-Pilvet, 34-Serdjuk.

JK Tarvas: 1-Sahkur, 26-E. Tovstik, 4-K. Saar, 6-Vahero, 2-Aunapuu, 22-Ljaš, 17-A. Tovstik, 18-M. Saar, 92-Valk (71. 7-Võsaste), 19-Rebane, 32-Kuusik.
Varus: 24-Ööpik, 30-Susi, 7-Võsaste.

Mänguolud: +2, vahelduv pilvisus; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 27
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Tiit Pruuli, Jaanus Allas

Liiga tabel 20. oktoobri seisuga:
1 Jõhvi FC Lokomotiv 33 19 8 6 77:36 65
2 Tallinna FC Levadia II 33 18 10 5 82:35 64
3 Tallinna FC Flora II 33 16 5 12 49:47 53
4 Rakvere JK Tarvas 33 15 8 10 63:49 53
5 Tartu SK 10 33 15 2 16 51:62 47
6 Tartu JK Tammeka II 33 13 7 13 52:54 46
7 Viljandi JK Tulevik 33 11 9 13 40:50 42
8 Vändra JK Vaprus 33 11 8 14 57:52 41
9 Tallinna FC Puuma 33 8 5 20 37:75 29
10 Kiviõli FC Irbis 33 6 4 23 51:99 22
20.10.2013 13:11








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.