KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
IV liiga turniiri võitis Tartu FC Merkuur

Teise turniirina toimus Aastalõputurniiril IV liiga turniir, kus osales 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi, millede võitjad selgitasid kohamängudes lõppjärjestuse.

Esimeses poolfinaalis kohtusid JK Tallinna Kalev Juunior ja Tartu FC Merkuur. Teises TopSec LiVal Sport ja FC Reaal. Mõlemad mängud lõppesid alles penaltiseeria järel, kus olid edukamad Tartu FC Merkuur ja TopSec LiVal Sport. 

Finaalis purustas Tartu FC Merkuur TopSec LiVal Spordi 5:1. Kolmandaks tuli JK Tallinna Kalev Juunior. Parimaks mängijaks valiti Juss Tamming FC Reaalist, parim väravavaht oli Karl Kangur JK Tallinna Kalev Juuniorist ja parim väravalööja Vladislav Gussev Tartu FC Merkuurist.

IV liiga turniir 17. detsembril

Alagrupid
A: 1. JK Tallinna Kalev Juunior 9p, FC Soccernet 4p, FC Pokkeriprod 4p, FC Tartu II 0p
B: 1. TopSec LiVal Sport 5p, Vändra JK Vaprus II 5p, Tartu JK Tammeka III 3p, TÜ Fauna 2p
C: 1. Tartu FC Merkuur 7p, SK Tapa 6p, Pakri SK Alexela 3p, JK Piraaja II 1p
D: 1. FC Reaal 7p, Saku Sporting 6p, Pirita JK Reliikvia 4p, Kärdla LM Dagöplast 0p

Alagrupimängud:
15:00 A FC Pokkeriprod - FC Tartu II  3:0
Väravad: Kaupo Tenno, Timo Erkki Huttunen, Alvin Kuuskemäe
15:15 A FC Soccernet - JK Tallinna Kalev Juunior  1:2
Väravad: Lauri Kippel - Pärtel Tani, Martin Aru
15:30 C Tartu FC Merkuur - SK Tapa  2:1
Väravad: Deniss Bekker, Vladislav Gussev - Sergei Akimov
15:45 C JK Piraaja II - Pakri SK Alexela  1:3
Väravad: Margus Evart - Taavi Talving, Anton Vassiljev, Anatoli Romanovs
16:00 A FC Tartu II - JK Tallinna Kalev Juunior  0:2
Väravad: Henri Liiver, Pärtel Tani
16:15 A FC Pokkeriprod - FC Soccernet  2:2
Väravad: Timo Erkki Huttunen, Alvin Kuuskemäe - Egert Erm, Even Laanemaa
16:30 C SK Tapa - Pakri SK Alexela  4:1
Väravad: Sergei Akimov (2), Ilja Ivlev, Artur Bõstrov - Anton Vassiljev
16:45 C Tartu FC Merkuur - JK Piraaja II  1:1
Väravad: Artur Pinajev - ov. Jevgeni Voitovitš
17:00 A FC Soccernet - FC Tartu II  4:1
Väravad: Egert Erm, Lauri Kipper (2), Even Laanemaa - Joann-Carl Rätsepp
17:15 A JK Tallinna Kalev Juunior - FC Pokkeriprod  2:1
Väravad: Ander Aaviku, Kenneth Tomingas - Martin Harro
17:30 C JK Piraaja II - SK Tapa  0:1
Väravad: Maksim Rozgonjuk
17:45 C Pakri SK Alexela - Tartu FC Merkuur  1:3
Väravad: Anton Vassiljev - Vladislav Gussev (2), Vladislav Vallades
18:00 B Vändra JK Vaprus II - Tartu JK Tammeka III  1:0
Värav: Chris Anderson
18:15 B TÜ Fauna - TopSec LiVal Sport  0:0
Väravad: -
18:30 D Kärdla LM Dagöplast - FC Reaal  0:3
Väravad: Mikk Tamming, Juss Tamming (2)
18:45 D Saku Sporting - Pirita JK Reliikvia  2:0
Väravad: Indrek Siir (2)
19:00 B Tartu JK Tammeka III - TopSec LiVal Sport  1:2
Väravad: Martin Kaur - Rene Rannamägi, Konstantin Aleksjuhin
19:15 B Vändra JK Vaprus II - TÜ Fauna  0:0 
Väravad: -
19:30 D FC Reaal - Pirita JK Reliikvia  2:2
Väravad: Juss Tamming, Norman Öövel - Remigiusz Klingenberg, Lauri Teelem
19:45 D Kärdla LM Dagöplast - Saku Sporting  1:3
Väravad: Andreas Peetre - Andreas Solom, Rainer Veskimäe (2)
20:00 B TÜ Fauna - Tartu JK Tammeka III  0:3 
Väravad: Anar Saarela, Fred Lobjakas (2)
20:15 B TopSec LiVal Sport - Vändra JK Vaprus II  1:1
Väravad: Rene Rannamägi - Jaanus Jõulu
20:30 D Saku Sporting - FC Reaal  0:3
Väravad: Lennart Komp, Norman Öövel (2)
20:45 D Pirita JK Reliikvia - Kärdla LM Dagöplast  3:1
Väravad: Remigiusz Klingenberg (2), Lauri Teelem - Imre Riik

Kohamängud:
21:00 A1 JK Tallinna Kalev Juunior - C1 Tartu FC Merkuur*  0:0, pen. 4:5
Väravad: -
21:15 B1 TopSec LiVal Sport* - D1 FC Reaal  1:1, pen. 4:3
Väravad: Vitali Kosterev - Juss Tamming
21:30 III-IV koha mäng JK Tallinna Kalev Juunior* - FC Reaal  2:0
Väravad: Martin Aru, Kenneth Tomingas
21:45 FINAAL Tartu FC Merkuur* - TopSec LiVal Sport  5:1
Väravad: Vladislav Gussev (2), Jevgeni Šatalin, Aleksandr Korostjelov, Artur Pinajev - Vitali Kosterev

I koht - Tartu FC Merkuur: 77-Sergei Zadniprjanets, 3-Jevgeni Šatalin, 14-Aleksandr Korostjelov, 86-Deniss Bekker, 87-Ilja Kozõrev, 9-Artur Pinajev, 26-Vladislav Gussev, 1-Jevgeni Voitovitš, 28-Vladislav Vallades.
Treener: Jevgeni Šatalin

II koht - TopSec LiVal Sport: 8-Aleksandr Maksimov, 10-Aleksandr Kuznetsov, 26-Sergei Polishchuk, 13-Vitali Kosterev, 21-Rene Rannamägi, 14-Veiko Meremäe, 15-Anton Tšernoglazov, 3-Sergei Safronov, 20-Ants Kriisa, 19-Sergei Riesenkampf, 6-Roman Razumovski, 11-Kirill Abramov, 1-Eduard Kuiv, 23-Dmitri Meder, 25-Konstantin Aleksjuhin.

III koht - JK Tallinna Kalev Juunior: 1-Karl Kangur, 8-Kaarel Anton, 4-Andri Rohtla, 11-Ander Aaviku, 45-Kevin Metste, 6-Martin Aru, 29-Kerth Aun, 7-Karl Sarap, 9-Pärtel Tani, 15-Henri Liiver, 10-Erik Toomet, 28-Kenneth Tomingas, 2-Mait Johannes Sõerde.
Treener: Daniel Meijel

IV koht - FC Reaal: 12-Kaarel Silmato, 77-Kristjan Lepik, 91-Lennart Komp, 43-Tauri Terasmaa, 18-Andreas Porman, 5-Juko-Mart Kõlar, 24-Juss Tamming, 27-Joel-Rasmus Remmel, 4-Kalle Roos, 23-Mihkel Kannelmäe, 10-Jaan Kekišev, 36-Markus Mägi, 89-Mikk Tamming, 11-Norman Öövel.
Treener: Juss Tamming

Parim mängija: Juss Tamming (FC Reaal)
Parim väravavaht: Karl Kangur (JK Tallinna Kalev Juunior)
Parim väravalööja: Vladislav Gussev (Tartu FC Merkuur) - 5 väravat

Ülejäänud meeskondade koosseisud:

FC Pokkeriprod: 3 Kaupo Tenno 28 Alvin Kuuskmäe 98 Aare Abel Olavi 97 Martin Harro 1 Caspar Janter 99 Timo Erkki Huttunen 21 Tarvo Peterson 8 Georg Pukk 24 Rain Jõearu 19 Lauri Hanstin 4 Madis Müür 7 Gerd Arsi.
Treener: Marek Mäekala

FC Soccernet: 1 Janari Spitsõn 34 Kristjan Kaskla 3 Ken Karjane 25 Lauri Kipper 99 Sven Aarma 6 Heins Vallimägi 30 Alari Heinsoo 8 Martin Laanus 9 Even Laanemaa 18 Egert Erm 11 Egon Kurnim 69 Roger Pärss 15 Kenneth Karjane.
Treenerid: Päärn Volk, Rainer Tokko

FC Tartu II: 8 Veiko Kangur 12 Eduard Krigulson 1 Kermo Kadak 17 Oliver Andrei Fokin 10 Anders Veetamm 20 Leor Veimann 71 Joann-Carl Rätsepp 7 Margus Raudsepp.
Treener: Lauri Rand

JK Piraaja II: 54 Sandor Parvei 27 Allan Lepik 2 Kuldar Hansen 28 Remo Tiigirand 47 Marten Kundla 48 Margus Evart 36 Sander Päeren 31 Mihkel Kuuse 50 Roald Johannson 55 Tarvo Metsavas 37 Andri Adisson 16 Mihkel Keinast.
Treener: Ilmar Põhjala

Pakri SK Alexela: 99 Aleksandr Sirotjuk 12 Anatoli Romanovski 20 Artur Rauk 8 Margus Roosna 18 Evald Saidla 41 Kaimo Tiisler 80 Anton Vassiljev 22 Igor Aleksandrov 11 Taavi Talving 27 Aleksandr Krugljakov 17 Eduard Visbek.
Treener: Igor Aleksandrov

SK Tapa: 17 Aleksei Kronberg 20 Sergei Akimov 3 Michail Ilin 8 Artur Bõstrov 21 Vata Humzin 1 Vitaly Mereminsky 16 Andrei Demidjuk 5 Dmitri Polištšuk 15 Ilja Ivlev 9 Miroslav Poptšenko 10 Maksim Rozgonjuk.
Treener: Aleksei Kronberg

Vändra JK Vaprus II: 13 Rein Kontus 88 Sten Hansen 22 Priit Ilves 6 Indrek Oja 8 Jaanus Jõulu 36 Karmo Pankov 1 Sander Silling 43 Sirmo Ambos 4 Maigo Vaakman 11 Chris Anderson.
Treener: Rein Kontus

TÜ Fauna: 9 Silver Tilk 30 Rene Treier 47 Priit Teresk 1 Vidrik Teder 99 Kaspar Huul 6 Madis Arumäe 40 Gert Voomets 18 Hindrek Teder 16 Andre Priisalu Paul Meerits.
Treener: Madis Arumäe

Tartu JK Tammeka III: 12 Erik Kesa 9 Ken Viidebaum 10 Jan Mihkel Leetsaar 17 Fred Lobjakas 7 Eduard Uljanov 5 Mario Hansi 11 Anar Saarela 4 Kristofer Kaasik 26 Martin Kau.
Treener: Ken Viidebaum

Kärdla LM Dagöplast: 14 Artur Minajev 11 Aivo Jõeleht 30 Imre Riik 22 Andreas Peetre 18 Kasper Elissaar 1 Gustav Kotkas 24 Janno Johanson 25 Mario Degtjov Meelis Nurmsaar.
Treener: Janno Juhanson

Saku Sporting: 1 Anton Noor 5 Alo Rähn 8 Peeter Schmidt 4 Siim Seimoja 9 Silver Sõber 6 Georg Kaseorg 77 Marten Hunt 11 Vaido Velt 23 Jaan-Kristjan Kaalma 10 Jaanus Kaiva 18 Indrek Siir 7 Andreas Soiom 16 Anthony Enden 22 Robert Schmidt 21 Rainer Veskimäe 99 Velory Kais.
Treener: Jan Harend

Pirita JK Reliikvia: 9 Lauri Teelem 88 Remigiusz Klingenberg 16 Aleksei Filjanin 2 Tarmo Jõgi 76 Priit Kaasikmäe 30 Taavi Viik 4 Kardo Kutan 8 Kristjan Kutti 3 Martin Kutti 50 Harry Liimal 55 Andrei Makarov 7 Marek Mets 77 Siim Randviir 13 Henrik Sillaste 60 Jaanus Põllumees 61 Joel Maide 6 Magnus-Valdemar Saar.
Treener: Priit Simson




17.12.2013 15:49








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.