KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tüdrukute C-vanuseklassi turniiri võitis TJK Legion

Kolmapäeva hommikul toimunud tüdrukute C-klassi turniiril osales 7 naiskonda, kes olid jagatud kahte alagruppi, kust kohamängudele pääsesid kaks paremat.

Esimeses poolfinaalis alistas Tartu SK 10 Premium Saku Sportingu 1:0. Teises jäi pärast 1:1 viiki Tallinna JK Legioni ja Suure-Jaani Unitedi vahel penaltidega peale Legion.

Finaalmängus oli Tallinna JK Legion Tartu SK 10 Premiumist üle 2:0. Kolmandaks tuli Saku Sporting. Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Renita Roopalu ja parimaks väravavahiks Anastasia Otrutskaya, mõlemad Tartu SK 10 Premiumist. Parim väravalööja oli Evelin Šilina (Tallinna JK Legion).


Tüdrukute C-vanuseklassi turniir 18. detsembril

Alagrupid

A: 1. Tartu SK 10 Premium 7p, 2. Suure-Jaani United 5p, Tallinna FC Flora 2p, Tallinna FC Levadia 1p
B: 1. Tallinna JK Legion 6p, 2. Saku Sporting 1p, Nõmme JK Kalju 1p

Alagrupimängud:
8:15 B Saku Sporting - Nõmme JK Kalju  1:1
Väravad: Hanna-Liisa Kuslap - Killu Raja
8:28 A Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora  0:0
Väravad: -
8:41 A Suure-Jaani United - Tartu SK 10 Premium  0:0
Väravad: -
8:54 B Tallinna JK Legion - Saku Sporting  3:0
Väravad: Evelin Šilina (2), Laada Tereštšenkova
9:07 A Tartu SK 10 Premium - Tallinna FC Levadia  3:0
Väravad: Marilin Tammeorg (2), Renita Roopalu
9:20 A Tallinna FC Flora - Suure-Jaani United  1:1
Väravad: Dona-Ly Sinimeri - Mari-Liis Lillemäe
9:33 B Nõmme JK Kalju - Tallinna JK Legion  0:4
Väravad: Kristina Rim, Alika Malešina, Evelin Šilina, Anželika Bõkova
9:46 A Suure-Jaani United - Tallinna FC Levadia  2:0
Väravad: Mari-Liis Lillemäe, Kertu Reinup
9:59 A Tartu SK 10 Premium - Tallinna FC Flora  1:0
Värav: Renita Roopalu

Kohamängud:
10:12 A1 Tartu SK 10 Premium - B2 Saku Sporting  1:0
Väravad: Diana Belolipetskaja
10:25 B1 Tallinna JK Legion - A2 Suure-Jaani United  1:1, pen. 3:1
Väravad: Evelin Šilina - Merit Vaidem
10:38 III-IV koha mäng Saku Sporting - Suure-Jaani United  2:1
Väravad: Grete Taut, Hanna-Liisa Kuslap - Taisi Toomsalu
10:51 FINAAL Tartu SK 10 Premium - Tallinna JK Legion  0:2
Väravad: Evelin Šilina, Laada Tereštšenkova


I koht - Tallinna JK Legion: 4-Jelizaveta Stjoba, 10-Diana Stjjoba, 19-Laada Tereštšenkova, 13-Kristina Rim, 8-Diana Migalenja, 23-Anželika Bõkova, 17-Karina Saveljeva, 55-Anna Tolmatšjova, 3-Evelin Šilina, 44-Anita Karatšintseva, 12-Anabel Sarv, 5-Alika Malesina, 6-Kristiine Pajussaar.

II koht - Tartu SK 10 Premium: 99-Anastasia Otrutskaya, 32-Veronika Anušova, 65-Marilin Tammeorg, 22-Kristina Iljina, 8-Diana Belolipetskaja, 55-Renita Roopalu, 10-Valeria Kovaltšuk, 20-Helis Suviste, 44-Valeria Grishakova, 23-Sofia Nestertšuk, 40-Sirli Pikker.

III koht - Saku Sporting: 27-Greete Kelli Aava, 1-Linda Liis Arpo, 4-Grete Daut, 11-Gerda Koidumäe, 12-Marlene Kaljumäe, 9-Eva-Maria Kriisa, 23-Hanna-Lisa Kuslap, 6-Eliisabet Pedak, 3-Anna Suzdalev, 7-Liisa-Lii Tamme, 2-Iti Miina Ulmas, 18-Katariina Vardja.

IV koht - Suure-Jaani United: 25-Triin Küttmann, 9-Andrea Laos, 6-Mari-Liis Lillemäe, 21-Kertu Reinup, 23-Reti Talts, 7-Taisi Toomsalu, 14-Merit Vaidem, 10-Sigrid Paas, 11-Stella Sarikas.

Parim mängija: Renita Roopalu (Tartu SK 10 Premium)
Parim väravavaht: Anastasia Otrutskaya (Tartu SK 10 Premium)
Parim väravalööja: Evelin Šilina (Tallinna JK Legion) -


Ülejäänud naiskondade koosseisud:

Tallinna FC Flora: 38-Dona-Ly Sinimeri, 15-Maarja Maasikmets, 5-Annaliisa Mäletjärv, 23-Carmel Kuusik, 9-Inger Fridolin, 13-Cristina Land, 73-Marie Talts, 4-Gloria Rannu, 10-Elina Meier, 17-Victoria Villig, 6-Johanna Kesküla, 24-Evelin Orehhova.

Tallinna FC Levadia: 1-Anne Možaeva 4-Alina Terebunskaja 30-Valeria Andrejeva 15-Marcell Pajo 23-Diana Demidova 11-Daniella Gaitšuk 7-Czeslava Kurjanovitš 3-Darja Kurjanovitš 5-Polina Grinjova 18-Diana Konstantinova 9-Amina Sakarias 16-Ksenija Lahe.

Nõmme JK Kalju: 11-Samantha Aleksandra Žurkin 12-Silvia Säinast 8-Frederika Frey 9-Nele-Rita Põldma 20-Killu Raja 1-Sanna Kruusmaa 28-Pille-Riin Konrad 22-Carmen Kaidi Jõeleht 13-Adela Kurvits 6 -Marjonella Kurvits 10-Nora Anete Müller 15-Katariina Marleen Niineväli 4-Eleriin Pärjasaar.

.

18.12.2013 09:46








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.