KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
III liiga kolmanda turniiri võitis Taebla JK

Tänase teise võistluspäeva lõpetasid III liiga meeskonnad, et selgitada oma kolmanda (ehk nõrgema) turniiri võitja. 16 osalejat olid jagatud nelja alagruppi, millede parimad selgitasid kohamängudes esineliku lõppkohad.

Esimeses poolfinaalis kohtusid IAFA Estonia ja SK Imavere Forss. Teises Taebla JK ja Võrumaa FC Aspen. Finaali pääsesid SK Imavere Forss ja Taebla JK. Esikohamängus jäi tulemusega 3:2 peale Taebla JK. Kolmandaks tuli IAFA Estonia.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Jürgen Kaur Võrumaa FC Aspenist, parim väravavaht oli Hendrik Siht Taebla JK-st. Resultatiivsema mängija auhinna pälvis Martin Ellram SK Imavere Forssist.

III liiga kolmas turniir 18. detsembril:

Alagrupid

A: 1. IAFA Estonia 6p, FC Twister 6p, JK Welco Elekter II 6p, SJK Leisi 0p
B: 1. Taebla JK 7p, FC Charma mööbel 6p, Võru JK II 4p, JK Jalgpallihaigla 0p
C: 1. SK Imavere Forss 9p, SK Dnipro 4p, JK Suema Cargobus 3p, JK Pärnu-Jaagupi 1p
D: 1. Võrumaa FC Aspen 5p, Nõmme JK Kalju III 5p, FC Haiba 4p, Viimsi FC Igiliikur 1p

Alagrupimängud:
15:00 A SJK Leisi - FC Twister  1:2
Väravad: Joonas Põld - Andres Unt, Sten Kivistik
15:15 A JK Welco Elekter II - IAFA Estonia  0:5
Väravad: Dmitri Raja (2), Aleksandr Nikulin, Juri Gaidajenko, Roman Krõlov
15:30 C SK Imavere Forss - JK Suema Cargobus  2:1
Väravad: Martin Ellram (2) - Karl Karimõisa
15:45 C JK Pärnu-Jaagupi - SK Dnipro  1:1
Väravad: Hevar Aas - Kirill Halin
16:00 A FC Twister - IAFA Estonia  1:0
Värav: Lauri Lilleste
16:15 A SJK Leisi - JK Welco Elekter II  0:2
Väravad: Villem Lõbu, Vallo Lokko
16:30 C JK Suema Cargobus - SK Dnipro  0:2
Väravad: Viktor Korovka, Pavel Hodossov
16:45 C SK Imavere Forss - JK Pärnu-Jaagupi  1:0
Värav: Martin Ellram
17:00 A JK Welco Elekter II - FC Twister  2:0
Väravad: Villem Lõbu, Märt Mägi
17:15 A IAFA Estonia - SJK Leisi  2:0
Väravad: Mihail Glebov (2)
17:30 C JK Pärnu-Jaagupi - JK Suema Cargobus  0:2
Väravad: Mihkel Kesa, Silver Hang
17:45 C SK Dnipro - SK Imavere Forss  0:2
Väravad: Martin Ellram, Siim Imsi
18:00 B JK Jalgpallihaigla - Võru JK II  0:1
Värav: Talvar Henning
18:15 B FC Charma mööbel - Taebla JK  1:2
Väravad: Siim Sorokin - Tarvi Kruuspan, Sander Matto
18:30 D Nõmme JK Kalju III - FC Haiba  0:0
Väravad: -
18:45 D Viimsi FC Igiliikur - Võrumaa FC Aspen  1:1
Väravad: Arli Salm - Jürgen Kaur
19:00 B Võru JK II - Taebla JK  1:1
Väravad: Rain Kooser - Taago Kruuspan
19:15 B JK Jalgpallihaigla - FC Charma mööbel  2:4
Väravad: Artur Mišin, Joel Siniallik - Siim Sorokin (2), Deniss Vassiljev, Risto Tämmo
19:30 D FC Haiba - Võrumaa FC Aspen  2:4
Väravad: Siim Palu, Markko Kivi - Jürgen Kaur (2), Vahur Teppan, Janar Urbanik
19:45 D Nõmme JK Kalju III - Viimsi FC Igiliikur  1:0
Värav: Martin Link
20:00 B FC Charma mööbel - Võru JK II  2:1
Väravad: Oliver Nääs, Rauno Raid - Taavi Sarapuu
20:15 B Taebla JK - JK Jalgpallihaigla  4:0
Väravad: Taago Kruuspan, Taavi Kruuspan, Martin Koppel (2)
20:30 D Viimsi FC Igiliikur - FC Haiba  1:2
Väravad: Rando Randjõe - Jako Känd, Kristen Viikmäe
20:45 D Võrumaa FC Aspen - Nõmme JK Kalju III  2:2
Väravad: Vahur Teppan, Jürgen Kaur - Gert Seegel, Margus Reinaru

Kohamängud:
21:00 A1 IAFA Estonia - C1 SK Imavere Forss*  2:3
Väravad: Roman Krõlov, Sergei Subbotin - Alar Arula, Martin Ellram, Herkki Orro
21:15 B1 Taebla JK* - D1 Võrumaa FC Aspen  1:0
Värav: Kert Lillemets
21:30 III - IV koha mäng IAFA Estonia - Võrumaa FC Aspen  3:0
Väravad: Aleksandr Nikulin, Juri Gaidajenko, Juri Javljanski
21:45 FINAAL SK Imavere Forss - Taebla JK  2:3
Väravad: Alar Arula, Rauno Kiisk - Sander Matto, Tarvi Kruuspan, Kert Lillemets

I koht - Taebla JK: 1-Hendrik Siht, 2-Kristjan Koppel, 22-Martin Koppel, 9-Sander Matto, 16-Kristo Lepmets, 18-Tarvi Kruuspan, 81-Taago Kruuspan, 7-Kert Lillemets, 47-Martin Korpe, 10-Reigo Raba, 32-Karol Tsarnetski, 17-Targo Kruuspan.

II koht - SK Imavere Forss: 9-Alar Arula, 16-Martin Ellram, 1-Kardo Krimm, 8-Tanel Tillemann, 6-Kristjan Kongas, 4-Herkki Orro, 12-Siim Imsi, 2-Tauri Imsi, 7-Rauno Kiisk.
Treener: Alar Arula

III koht - IAFA Estonia: 16-Roman Krõlov, 28-Aleksandr Nikulin, 6-Juri Javljanski, 23-Juri Gaidajenko, 26-Vjatšeslav Pavlenko, 3-Dmitri Raja, 1-Juri Gavriltšenko, 17-Pavel-Artjom Tšekotin, 24-Ivan Tšistjakov, 7-Jevgeni Rodionov, 25-Mihail Glebov, 27-Andrei Petrov, 20-Sergei Suspiti.
Treener: Andrei Petrov

IV koht - Võrumaa FC Aspen: 18-Janar Urbanik, 10-Jürgen Kaur, 25-Jürgen Kuljus, 1-Viljar Kuljus, 7-Robert Kruuda, 11-Erki Alliksoo, 16-Vahur Teppan, 2-Raul Juur, 13-Sander Pild.

Parim mängija: Jürgen Kaur (Võrumaa FC Aspen)
Parim väravavaht: Hendrik Siht (Taebla JK)
Parim väravalööja: Martin Ellram (SK Imavere Forss) - 5 väravat

Ülejäänud meeskondade koosseiud:

SJK Leisi: 1 Tiit Põlluäär 22 Priit Salong 69 Martin Prostang 16 Kert Mandel 5 Joonas Põld 9 Ott Pukk 24 Karl Oskar Villsaar 19 Karel Õitspuu 23 Karel Kruuser 21 Andre Aus 11 Ahto Timm 8 Sander Põlluää.
Treener: Tiit Põlluäär

JK Welco Elekter II: 44 Villem Lõbu 29 Heiko Sallok 52 Kaspar Kants 38 Andres Joosep Jr. 96 Märt Mägi 3 Rasmus Lubi 9 Werko Pihor 11 Mikael Vaikmäe 30 Vallo Lokko 25 Priit Raamat 1 Edgar Pa.
Treener: Siim Valtna

FC Twister: 3 Sten Kivistik 32 Ain Kaljumäe 2 Mikk Vissak 1 Priit Pichen 7 Tarmo Roos 10 Tarmo Kose 77 Elari Moks 5 Andres Unt 69 Oliver Rosar 11 Kristian Kukk 29 Märt Mõistus 24 Raul Viskar.
Treener: Sten Kivistik

JK Jalgpallihaigla: 1 Madis Hallimäe 23 Artur Mišin 12 Joel Siniallik 78 Neeme Rõõs 26 Kauri Lillemäe 30 Rait Männa 3 Jaanus Rannit 29 Aare Kiin 13 Marcus Pruuli 69 Werner Grün 17 Eenok Pajanen 88 Martin Mee 22 Heiki Martinoff 31 Kalju Ait.
Treener: Tarmo Linnamägi

FC Charma mööbel: 13 Pertti Laanemäe 69 Tanel Tammemägi 17 Martin Väster 50 Harri Lelumees 1 Rainer Sutt 24 Rauno Raid 9 Risto Tämmo 10 Oliver Nääs 92 Marek Poom 7 Riho Pill 5 Rene Peekmann 21 Deniss Vassiljev 4 Martti-Sten Merilai 11 Siim Sorokin 22 Ranner Pak 12 Priidu Nurmik 99 Martti Kullang.

Võru JK II: 7 Kert Joakit 6 Taavi Sarapuu 88 Rait Kooser 55 Talvar Henning 22 Rain Kooser 80 Tarvo Piho 23 Mark Laine 2 Mark Saarnik 1 Valeri Dobrovolski 21 Vjatšeslav Vassilenko.

JK Pärnu-Jaagupi: 1 Peeter Laur 7 Hevar Aas 25 Tarmo Voltein 99 Heido Västrik 15 Ülari Tohver 12 Mihkel Marvig 20 Ergo Mätas 69 Raul Toome.
Treener: Peeter Laur

SK Dnipro: 16 Andrej Sintsov 8 Viktor Korovka 11 Anton Volkov 12 Aleksandr Bagdasarjan 3 Andrej Nazarov 15 Pavel Hodossov 6 Artur Lipnikov 13 Vladimir Gorbatov 18 Pavel Gabreljan 7 Aleksander Stanevichus 9 Fedor Uvarov 62 Sergii Ischenko 5 Kirill Halin 60 Mihhail Ljashenko 14 Denis Kudrjašov.
Treener: Ossip Skuchus

JK Suema Cargobus: 1 Kirill Andreev 17 Mattias Lill 33 Marko Alari Lont 18 Silver Hang 24 Andrus Arbeiter 4 Karl Karimõisa 25 Oskar Pedosk 11 Marek Tiido 80 Reber Gruzdev 6 Mihkel Kesa 16 Frank Sumbek 32 Eetu Uusi-Hakimo.
Treener: Märt Vassiljev

Nõmme JK Kalju III: 10 Randy Pius 13 Kaido Hermat 7 Mait Uusmär 19 Getulio Fredo 12 Oliver Süvari 30 Endre Rannaste 4 Karl-Gunnar Arulaid 14 Kristo Rämson 8 Margus Reinaru 54 Gert Seegel 17 Erki Vaheoja 9 Martin Link.
Treener: Endre Rannaste

Viimsi FC Igiliikur: 1 Rene Hani 2 Alik Karajev 3 Kristjan Kontaveit 4 Ilja Mamajev 6 Kristjan Kogermann 23 Eero Kelder 11 Andres Berens 12 Arli Salm 18 Ivar Rõuk 58 Aleksandr Vassiljev 69 Siim Steinberg 9 Märt Mere 83 Rando Randjõe.

FC Haiba: 1 Alar Tõugjas 6 Rene Spitz 5 Priit Zoova 3 Timo Taltsep 20 Markko Kivi 88 Marko Pern 77 Kristen Viikmäe 16 Allan Saarma 44 Silver Palu 4 Siim Palu 82 Jako Känd.
Treener: Alar Tõugjas

18.12.2013 15:57








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.