KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
III liiga teise turniiri võitis FC Kose

Neljapäeva lõpetas III liiga teine turniir. Osales 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi, millede võitjad selgitasid kohamängudega turniiri võitja.

Esimese poolfinaalpaari moodustasid FC Kose ja Põlva FC Lootos, teises kohtusid FC Balteco ja Tallinna Maccabi. Esikohamängule pääsesid neist FC Kose ja Tallinna Maccabi.

Finaalis oli FC Kose Tallinna Maccabist üle 2:1. Kolmandaks tuli Põlva FC Lootos. Parimaks mängijaks nimetati Pelle Pohlak ja väravavahiks Erlend Rohtsaar, mõlemad FC Kosest, edukaim väravalööja oli Sergei Balbutski Maccabist.

III liiga teine turniir 19. detsembril:

Alagrupid
A: 1. FC Kose 5p, Suure-Jaani United 5p, Kristiine JK 3p, Keila JK II 2p
B: 1. FC Balteco 6p, Trummi SK 6p, FC Eston Villa 3p, Kiviõli FC Irbis II 3p
C: 1. Põlva FC Lootos 9p, Valga FC Warrior 6p, FC Olympic 3p, FC Hell Hunt 0p
D: 1. Tallinna Maccabi 7p, Märjamaa Kompanii 5p, Lihula JK 4p, FC Lelle 0p

Alagrupimängud:
15:00 A Keila JK II - Suure-Jaani United  0:0
Väravad: -
15:15 A Kristiine JK - FC Kose 0:1
Värav: Pelle Pohlak
15:30 C Põlva FC Lootos - FC Hell Hunt  +:-
Väravad: -
15:45 C FC Olympic - Valga FC Warrior  0:4
Väravad: Siimar Taits, Mark Ivanov, Sergei Thielemann, Dmitri Andreitšuk
16:00 A Suure-Jaani United - FC Kose  1:1
Väravad: Olger Vorobjov - Mario Pruul
16:15 A Keila JK II - Kristiine JK  0:1
Värav: Keit Kivi
16:30 C FC Hell Hunt - Valga FC Warrior  -:+
Väravad: -
16:45 C Põlva FC Lootos - FC Olympic  3:1
Väravad: Priit Rahuelu (2), Oliver Jõgeva - Karl Oskar Toovere
17:00 A Kristiine JK - Suure-Jaani United  0:1
Värav: Kaido Heinsalu
17:15 A FC Kose - Keila JK II  1:1
Väravad: Mario Pruul - Jako Arikainen
17:30 C FC Olympic - FC Hell Hunt  +:-
Väravad: -
17:45 C Valga FC Warrior - Põlva FC Lootos  1:3
Väravad: Roman Raevski - Risto Saarniit (2), Andre Kukk
18:00 B FC Eston Villa - FC Balteco  0:1
Värav: Mattias Oja
18:15 B Kiviõli FC Irbis II - Trummi SK  0:1
Värav: Kristjan Lainjärv
18:30 D Lihula JK - FC Lelle  2:1
Väravad: Rasmus Paulus, Madis Sibul - ov. Janar Smõtskov
18:45 D Tallinna Maccabi - Märjamaa Kompanii  1:1
Väravad: Sergei Balbutski - Raul Laansoo
19:00 B FC Balteco - Trummi SK  1:0
Värav: Kait Hinn
19:15 B FC Eston Villa - Kiviõli FC Irbis II  1:0
Värav: Tanel Väärsoo
19:30 D FC Lelle - Märjamaa Kompanii  0:3
Väravad: Kaupo Kantsik, Tenno Samuel, Karl-Martin Marrandi
19:45 D Lihula JK - Tallinna Maccabi  0:4
Väravad: Sergei Balbutski (3), Igor Voštšilenko
20:00 B Kiviõli FC Irbis II - FC Balteco  3:2
Väravad: Marat Dosžanov, Andrei Moskaljov (2) - Kait Hinn, Teet Tarros
20:15 B Trummi SK - FC Eston Villa  2:0
Väravad: Kristjan Lainjärv (2)
20:30 D Tallinna Maccabi - FC Lelle  4:0
Väravad: Sergei Balbutski (3), Igor Voštšilenko
20:45 D Märjamaa Kompanii - Lihula JK  1:1
Väravad: Raigo Noode - Madis Sibul

Kohamängud:
21:00 A1 FC Kose* - C1 Põlva FC Lootos  1:1, pen. 5:4
Väravad: Lauri Mihkelson - Andre Kukk
21:15 B1 FC Balteco - D1 Tallinna Maccabi*  0:4
Väravad: Igor Voštšilenko, Vladimir Tselnokov (2), Andrei Titov
21:30 III - IV koha mäng Põlva FC Lootos* - FC Balteco  5:0
Väravad: Andre Kukk (3), Priit Rahuelu (2)
21:45 FINAAL FC Kose* - Tallinna Maccabi  2:1
Väravad: Kalle Mihkelson, Mario Pruul - Vladimir Tselnokov

I koht - FC Kose: 5-Lauri Mihkelson, 2-Rene Aljas, 6-Pelle Pohlak, 21-Mario Pruul, 31-Erlend Rohtsaar, 3-Kaspar Hordo, 20-Sander Mõlder, 11-Madis Rosar, 9-Kalle Mihkelson, 14-Karl Mendelman, 99-Martin Bukin.
Treener: Pelle Pohlak

II koht - Tallinna Maccabi: 14-Sergei Balbutski, 19-Igor Voštšilenko, 12-Oleg Laidinen, 5-Ilja Šterenberg, 7-Andrei Titov, 4-Mark Švets, 9-Emanuil Uhal, 20-Stanislav Tokarev, 15-Anatoli Orlov, 11-Vladimir Tšelnokov.
Treener: Revo Sirel

III koht - Põlva FC Lootos: 1-Miko Saarniit, 66-Andre Kukk, 39-Raigo Orti, 24-Janar Kopli, 12-Risto Saarniit, 10-Temari Nuuma, 14-Tauri Kolk, 77-Oliver Jõgeva, 7-Priit Rahuelu.
Treener: Kaido Kukli

IV koht - FC Balteco: 12-Lauri Kunz, 26-Andero Kõllamets, 23-Sven Sarapuu, 10-Kait Hinn, 80-Teet Tarros, 21-Mattias Oja, 9-Lauri Tomp, 1-Simo Protten.
Treener: Lauri Kunz

Parim mängija: Pelle Pohlak (FC Kose)
Parim väravavaht: Erlend Rohtsaar (FC Kose)
Parim väravalööja: Sergei Balbutski (Tallinna Maccabi) - 7 väravat


Ülejäänud võistkondade koosseisud:

A-alagrupp:

Keila JK II: 81 Tõnis Metsson 11 Jako Metsson 15 Jako Arikainen 18 Holger Suvi 2 Egert Pukko 14 Egert Kullerkann 77 Jüri Müürsepp 82 Niilo Saarma 24 Indrek Kelement 74 Peeter Jaanus 22 Oscar William Quirk 20 Riico Sundja 19 Kristo Käver.
Treener: Egon Mõek

Kristiine JK: 1 Viktor Kurušev 11 Hendrik Põldoja 7 Tarmo Randver 18 Tanel Tomson 16 Kaupo Heinma 21 Rauno Hallik 13 Andres Tammsaar 10 Urmas Truusa 14 Tiit Kriiska 22 Keit Kivi 17 Martin Mäepõld 25 Ard Ernits.
Treener: Hendrik Põldoja

Suure-Jaani United: 17 Marko Raidväli 21 Kaido Heinsalu 9 Olger Vorobjov 11 Reiko Rosenberg 1 Allar Joandi 13 Madis Puskar 18 Sergei Teppan 19 Harli Kullasepp 22 Teemo Toomsalu 12 Markel Ustal.
Treener: Sergei Vassiljev


B-alagrupp:

FC Eston Villa: 44 Mattias Läänesaar 52 Mihkel Altmäe 15 Alar Kalamees 34 Kristjan Matt 4 Raivar Vaher 1 Roland Rink 41 Sten Juur 16 Kevin Sooaluste 8 Tanel Väärsoo 28 Bruno Roosnurm 11 Erol Kigaste 9 Sander Reesalu 66 Erko Liivanurm 77 Ricardo De Sousa 5 Gert Reinberg.
Treener: Raivar Vaher

Kiviõli FC Irbis II: 99 Konstantin Rubtsov 15 Ilja Drozdev 21 Aleksandr Makarov 4 Jevgeni Afonin 20 Andrei Moskaljov 14 Igor Vostokov 7 Marat Dosžanov 19 Erik Šteinberg 8 Viktor Fjodorov 9 Konstantin Butajev 10 Aleksei Sidorov.
Treener: Andrei Moskaljov

Trummi SK: 16 Karl Erik Oja 9 Kristjan Lainjärv 11 Heigo Väljas 8 Raivo Seema 15 Raimo Teesaar 77 Kevin Arike 7 Sven Haas 10 Ralf Rogov 1 Toomas Mälberg.
Treener: Raivo Seema


C-alagrupp:

FC Olympic: 7 Lari German 28 Urmo Einard 9 Andri Porila 31 Andree Porila 1 Kristjan Lahe 24 Markko Kudu 5 Veiko Rohtla 6 Marvin Lemba 4 Janno Lamsoo 14 Jaanus Kasevits 23 Kristo Remmelgas 22 Märt Tammisaar 28 Erik Pappel 29 Janek Popell 12 Taavi Kütimaa 2 Karl Oskar Toovere.
Treener: Janek Popell

Valga FC Warrior: 46 Aivo Akkus 13 Sergei Thielemann 10 Artjom Tšernõhh 5 Sergei Luketša 17 Andrei Kangro 3 Imants Grants 23 Roman Raevski 2 Siimar Taits 6 Mark Ivanov 7 Aleksander Kuldkepp 11 Aleksei Kušnarjov 14 Reimo Paidra 8 Jevgeni Botarov 71 Viktor Haljaste 66 Raiko Lepp 12 Dmitri Andreitšuk.
Treenerid: Meelis Kuivits, Margus Kuivits

FC Hell Hunt: ei tulnud kohale


D-alagrupp:

Lihula JK: 6 Argo Mõtt 1 Ivar Nikkel 5 Kaarel Pikkmets 3 Rasmus Paulus 8 Randel Plaas 11 Romel Puda 10 Madis Sibul 4 Ats Ehasalu 13 Uku Ehasalu 7 Janar Smõtskov 19 Horre Kruus 16 Raiko Söötmaa.
Treener: Argo Mõtt

Märjamaa Kompanii: 25 Rene Abel 23 Kaupo Kantsik 30 Kalev Kungla 2 Raul Laansoo 92 Karl-Martin Marrandi 10 Raigo Noode 24 Jesper Puusepp 13 Oliver Raudnagel 1 Gert Remmel 21 Tenno Samuel 16 Alar Siiber 7 Ravel Toome 11 Jesper Vahur 26 Martin Metsaäär 20 Toomas Sassian.

FC Lelle: 6 Roland Kulli 1 Rainer Emberg 29 Elar Jürimäe 14 Kaarel Saaremets 26 Martin Tamm 8 Karl Tamme 17 Eigo Õis 9 Artur Lindegron 35 Karl Lindegron 79 Jaanus Sepp 77 Alar Einamaa 23 Martin Hiir.
Treener: Roland Kulli

 

19.12.2013 15:44








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.