KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
C-1 vanuseklassi turniiri võitis Tallinna FC Levadia

Esmaspäeva hommikul algas turniir C1-klassile, kus osales 16 nelja alagruppi jagatud meeskonda. Alagruppide võitjad pääsesid edasi kohamängudele.

Esimeses poolfinaalis alistas Tallinna FC Levadia Pärnu JK Vapruse 3:1. Teises oli Tallinna JK Legion 1:0 üle Tallinna JK Kotkatest. Finaalis alistas Tallinna FC Levadia Tallinna JK Legioni 2:1. Kolmandale kohale tuli Tallinna JK Kotkad.

Turniiri parim mängija oli Erik Sorga Tallinna JK Legionist. Parim väravavaht Maksim Nesterenko oli samuti Legionist. Parim väravakütt Markus Vaherna Tallinna FC Levadiast.

C1-klassi turniir 23. detsembril

Alagrupid
A: 1. Tallinna FC Levadia 9p, Viimsi FCF MRJK 6p, Raplamaa JK 3p, Keila JK 0p
B: 1. Tallinna JK Kotkad 7p, FC Elva 5p, Tallinna FC Infonet 3p, JK Tallinna Kalev 1p
C: 1. Pärnu JK Vaprus 6p, Pärnu JK 6p, FC Maardu 3p, Läänemaa JK 3p
D: 1. Tallinna JK Legion 9p, Tartu JK Tammeka 6p, JK Tabasalu 1p, Türi JK Ganvix 1p

Alagrupimängud:
8:00 A Tallinna FC Levadia - Viimsi FCF MRJK  5:2
Väravad: Creiton Kojalo, Markus Vaherna (4) - Oskar Tänna (2)
8:15 B Tallinna JK Kotkad - JK Tallinna Kalev  2:0
Väravad: Pavel Fedorenko, Raiko Ader
8:30 C FC Maardu - Pärnu JK  0:4
Väravad: Kevin Saar (2), Kaarel Usta, Tenar Liiv
8:45 D JK Tabasalu - Tallinna JK Legion  0:1
Väravad: Erik Sorga
9:00 A Raplamaa JK - Keila JK  2:0
Väravad: Sander Zahharov, Joonas Soomre
9:15 B JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Infonet  1:2
Väravad: Aron Sile - Kirill Leontjev, Aleksei Šved
9:30 C Pärnu JK Vaprus - Läänemaa JK  1:2
Väravad: Siim Tammearu - Karmo Einmann, Kristo Enn
9:45 D Türi JK Ganvix - JK Tabasalu  1:1
Väravad: Arne Reinberg - Lucas Liiva
10:00 A Keila JK - Tallinna FC Levadia  1:4
Väravad: Tanel Talumaa - Creiton Kojalo (2), Karl Roomet Randvee, Markus Vaherna
10:15 B FC Elva - Tallinna FC Infonet  3:0
Väravad: Markus Lokk, Roland Liinar, Ronet Pastak
10:30 C Pärnu JK - Pärnu JK Vaprus  0:3
Väravad: Aleksander Rebane, Roberto Aavamägi, Johannes Vainula
10:45 D Tallinna JK Legion - Tartu JK Tammeka  2:1
Väravad: Aleksei Tarassov, Devid Press - Karl-Johannes Kõiv
11:00 A Viimsi FCF MRJK - Raplamaa JK  4:0
Väravad: Oskar Tänna (3), Uku Õunapuu
11:15 B Tallinna JK Kotkad - FC Elva  0:0
Väravad: -
11:30 C Läänemaa JK - FC Maardu  1:2
Väravad: Jako Kariste - Danil Lebedev (2)
11:45 D Tartu JK Tammeka - Türi JK Ganvix  5:1
Väravad: Artur Uljanov, Karl-Johannes Kõiv (2) Kristofer Reinberg, Richard Päll - Henri Eichenbaumbr
12:00 A Viimsi FCF MRJK - Keila JK  3:1
Väravad: Oskar Tänna (2), Uku Õunapuu - Karl Markus Veiberg
12:15 B FC Elva - JK Tallinna Kalev  1:1
Väravad: Romek Pastak - Bert Mägi
12:30 C Pärnu JK Vaprus - FC Maardu  2:0
Väravad: Johannes Vainula, Robin Hallmere
12:45 D Tartu JK Tammeka - JK Tabasalu  4:1
Väravad: Karl-Johannes Kõiv, Kristofer Reinberg (2), Richard Päll - Martin Ermann
13:00 A Tallinna FC Levadia - Raplamaa JK  4:1
Väravad: Karl Roomet Randvee, Markus Vaherna, Kert Pärkna, Janis Griezans - Alois Saar
13:15 B Tallinna FC Infonet - Tallinna JK Kotkad  1:3
Väravad: Yevgenii Kulyk - Pavel Fedorenko (3)
13:30 C Pärnu JK - Läänemaa JK  4:1
Väravad: Käner Häidesk, Igor Mohhov, Kaarel Usta (2) - ov. Mirko Mardiste
13:45 D Tallinna JK Legion - Türi JK Ganvix  4:0
Väravad: Devid Press, Erik Sorga (2), Vladislav Kreida

Kohamängud:
14:00 A1 Tallinna FC Levadia - C1 Pärnu JK Vaprus  3:1
Väravad: Fred Ojassoo (3) - Siim Tammearu
14:15 B1 Tallinna JK Kotkad - D1 Tallinna JK Legion  0:1
Värav: Erik Sorga
14:30 III - IV koha mäng Pärnu JK Vaprus - Tallinna JK Kotkad  0:3
Väravad: Raiko Ader, Gregory Siimer, Marcus Murumäe
14:45 FINAAL Tallinna FC Levadia - Tallinna JK Legion  2:1
Väravad: Markus Vaherna, Marko Lipp - Kreida

I koht - Tallinna FC Levadia: 28-Marko Lipp, 22-Martin Nõgu, 77-Karl Roomet Randvee, 21-Creiton Kojalo, 25-Andreas Jass Valdaru, 18-Fred Ojassoo, 9-Vladislav Zanfirov, 10-Kermo Benrot, 11-Kert Pärkna, 16-Janis Griezans, 17-Alex Roosalu, 14-Markus Vaherna.
Treener: Aivar Priidel

II koht - Tallinna JK Legion: 4-Gleb Polianov, 22-Mark Gridnev, 18-Artur Šarnin, 20-Devid Press, 13-Aleksei Tarassov, 5-Aleksei Rusak, 24-Mark Karpov, 11-Andrei Lomov, 17-Vladislav Gultjajev, 6-Dennis Honger, 8-Erik Sorga, 10-Vladislav Kreida, 12-Andrei Antipenko, 19-Aleksandr Goidin, 7-Maksim Nesterenko.
Treenerid: Igor Garmatyuk, Andrei Kreida

III koht - Tallinna JK Kotkad: 1-Johan Pastarus, 4-Markus Remmet, 6-Sebastian Raudsepp, 3-Oskar Pukk, 5-Karl Mihkel Pohga, 9-Gregory Piiber, 7-Pavel Fedorenko, 10-Christopher Kehinde, 17-Markus Mikko, 20-Raiko Ader, 92-Kevin Mätas, 14-Kristo Siimer, 19-Martin Tomker, 8-Jürgen Orumaa, 23-Andreas Hinojosa, 12-Marcus Murumäe.
Treenerid: Heigo Väljas, Tarass Fedorenko

IV koht - Pärnu JK Vaprus: 23-Karl Birnbaum, 9-Raido Ott, 16-Rasmus Nikkel, 31-Oskar Lepik, 7-Eiko Kuningas, 17-Gert Milistver, 56-Siim Tammearu, 8-Karl Mäesep, 10-Rasmus Ilves, 11-Johannes Vainula, 20-Aleksander Rebane, 14-Roberto Aavamägi, 25-Robyn Hallmere, 6-Sander Arusalu, 99-Markus Teesalu.
Treener: Gert Olesk

Parim mängija: Erik Sorga (Tallinna JK Legion)
Parim väravavaht: Maksim Nesterenko (Tallinna JK Legion)
Parim väravalööja: Markus Vaherna (Tallinna FC Levadia) - 7 väravat

Ülejäänud võistkondade koosseisud:

A-alagrupp:

Viimsi FCF MRJK: 1 Ingmar Paplavskis, 15 Oskar Tänna, 21 Rasmus Kala, 6 Robert Vahe, 16 Siim Laasik, 9 Uku Õunapuu, 11 Sten Säde, 17 Markus Meresma, 3 Heinrich Tiik, 5 Theodor Vallikivi, 19 Daniel Minkinen, 18 Randar Kuuskmäe, 7 Hannes Värs, 4 Joosep Kool, 99 Andre Prees, 8 Paul Siht, 27 Henry Gregory.
Treener: Ivo Lehtmets

Keila JK: 31 Ergo Veeremaa, 10 Alex Sander Puhm, 9 Karl Markus Veiberg, 16 Raimond Järvsoo, 5 Kaidar Liiva, 4 Kristjan Jürgenson, 2 Fred Heinoja, 19 Tanel Talumaa.
Treener: Tõnu Metsson

Raplamaa JK: 1 Ralf Elfenbein, 15 Joonas Soomre, 13 Alois Saar, 9 Gabrite Saar, 2 Kaarel Kõuts, 24 Sander Zahharov, 11 Kaarel Pärn, 10 Markus Gross, 22 Hendry Uuemäe, 45 Auris Väli.
Treener: Lauri Mõttus


B-alagrupp:

FC Elva: 11 Markus Lokk, 57 Mait Käos, 2 Hans Hendrik Karro, 1 Erik Vaarmann, 10 Pärt Laas, 4 Roland Liinar, 13 Carl-Robert Kadastik, 15 Romet Pastak.
Treenerid: Jürgen Kuresoo, Gunnar Pastak

Tallinna FC Infonet: 1 Denis Fedoruk, 8 Andrei Grigorjev, 9 Artjom Volkov, 19 Mikhail Belentsov, 11 Artjom Lugovoi, 17 Eduard Kudašev, 6 Aleksandr Kisseljov, 7 Aleksei Šved, 23 Valerij Lazarev, 12 Vladislav Šiljonok, 10 Kirill Leontjev, 14 Tomas Pasnitšenko, 4 Kechek Hambardzum, 24 Dmitrij Šašolin, 18 Nikita Musijev, 16 Yevgenii Kulyk, 20 Daniil Kovtun.
Treener: Dmitrij Sidorov, Andrei Aksojnov

JK Tallinna Kalev: 28 Siim Saar, 69 Gregor Annuk, 30 Bert Mägi, 10 Taavi Vaher, 3 Roomet Lunde, 7 Kristjan Jürisalu, 9 Jürgen Jürisalu, 35 Aron Sile, 15 Kevin Tikenberg.
Treener: Atko Väikmeri


C-alagrupp:

Pärnu JK: 1 Kein Makovei, 14 Mirko Mardiste, 17/12 Uku Kõrre, 4 Igor Mohhov, 20 Kevin Saar, 7/10 Kaarel Usta, 21 Artur Šalda, 3 Tarmo Kovalevski, 18 Maikl Avloi, 8 Tenar Liiv, 23/13 Silver Õismets, 9/5 Käner Häidesk.
Treenerid: Jüri Ivanov, Taavi Usta

FC Maardu: 1 Artjom Jakovlev, 21 Dmitri Volkov, 5 Valeri Knjazev, 3 Denis Kotov, 17 Dmitri Dolmatov, 4 Veniamin Babiy, 2 Ilja Nikandrov, 6 Martin Kronberg, 13 Roman Kotov, 8 Danil Lebedev, 10 Dmitri Vassilenko, 12 Vladislav Taratõnov.
Treener: Aleksandr Kruglov

Läänemaa JK: 1 Erki Pajula, 27 Sten-Mark Alberg, 4 Kerio Nurme, 3 Andre Kaja, 5 Karel Saarkopli, 45 Jako Kariste, 17 Kristo Enn, 9 Artur Matto, 10 Karmo Einmann, 53 Morten Saar, 8 Siim Suitsberg, 32 Joosep Altmets, 7 Vadim Konov.
Treener: Aavo Tomingas


D-alagrupp:

Tartu JK Tammeka: 24 Richard Päll, 20 Karl-Johannes Kõiv, 6 Arko Narits, 7 Rait Läll, 10 Erko Litvjakov, 1 Rudolf Saluoks, 4 Peeter Kollist, 17 Artur Uljanov, 14 Kristofer Reinberg, 9 Markus Herman Tiik, 22 Jakob Mägi.
Treener: Selen Elbe

JK Tabasalu: 21 Freddie Heinmaa, 13 Martin Koiksoon, 8 Kaspar Säär, 7 Lucas Liiva, 9 Carl Hendrik Maidla, 33 Andreas Elštein, 10 Martin Ermann, 5 Rene Rässa, 14 Risto Ilves.
Treener: Riho Pill

Türi JK Ganvix: 4 Henry Eichenbaum, 1/7 Martin Laiv, 8 Aldo Lengert, 5 Joosep Luts, 6 Mart Omann, 25 Arne Reinberg, 21 Georg Martin Siemann, 2 Robin Tarius, 46 Lauri Reinpõld, 33 Keijo Orgvee.
Treener: Kristo Kiik

23.12.2013 08:56








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.