KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Teise liiga esimese turniiri võitis Türi JK Ganvix

Neljapäevase teise turniirina kavas olnud II liiga esimesel turniiril osales 16 meeskonda. Poolfinaalidesse pääsesid nelja alagrupi võitjad.

Esimeses poolfinaalis võitis Türi JK Ganvix penaltiseeria järel FC Maardu Starbunkerit, teises oli Tartu FC Santos 1:0 üle FCF Tallinna Ülikoolist. Ka finaalis löödi penaltiseeria ja jällegi oli võidukas Türi JK Ganvix, teiseks jäi Tartu FC Santos, Kolmandaks tuli pärast Starbunkeri eemaldamist turniirilt FCF Tallinna Ülikool.

Starbunker eemaldati, kuna võistkond kasutas keelatud mängijat Stanislav Tokarev, kes oli mänginud juba III liiga teisel turniiril.

Parimaks mängijaks valiti Kristo Kiik, parimaks väravavahiks Marti Ilves, mõlemad võitjameeskonnast. Parim väravalööja oli Robert Pluum Santosest.

II liiga 1. turniir 26. detsembril

Alagrupid
A: 1. FC Maardu Starbunker 9p, JK Tallinna Kalev II 4p, Saue JK Laagri 2p, Keila JK 1p
B: 1. Tartu FC Santos 9p, Jõgeva SK Noorus 96 4p, FC M.C. Tallinn 3p, FC Nõmme United 1p
C: 1. Türi JK Ganvix 7p, Sörve JK 6p, Tallinna JK Legion II 2p, JK Luunja 1p
D: 1. FCF Tallinna Ülikool 7p, Tallinna FC Infonet II 7p, Rummu Dünamo 3p, Lasnamäe JK Ajax 0p

Alagrupimängud:
15:00 A FC Maardu Starbunker - Keila JK  4:1
Väravad: Ilja Zelentsov (2), Maksim Krivošein, Deniss Kovtun - Marko Mõek
15:15 A JK Tallinna Kalev II - Saue JK Laagri  1:1
Väravad: Ervin Stüf - Kristjan Suurjärv
15:30 B Tartu FC Santos - FC M.C. Tallinn  2:1
Väravad: Robert Pluum (2) - ov. Mihkel Mikheim
15:45 B FC Nõmme United - Jõgeva SK Noorus 96  1:1
Väravad: Kenneth Starkopf - Priit Jõeäär
16:00 A Keila JK - Saue JK Laagri  2:2
Väravad: Priidu Ahven, Meelis Reiss - Siim Suppi, Argo Alaväli
16:15 A FC Maardu Starbunker - JK Tallinna Kalev II  2:0
Väravad: Ilja Zelentsov (2)
16:30 B FC M.C. Tallinn - Jõgeva SK Noorus 96  1:2
Väravad: Vitas Mališauskas - Mario Tikerberi (2)
16:45 B Tartu FC Santos - FC Nõmme United  1:0
Värav: Taavi Vellemaa
17:00 A JK Tallinna Kalev II - Keila JK  2:0
Väravad: Ervin Stüf, Innar Paal
17:15 A Saue JK Laagri - FC Maardu Starbunker  1:2
Väravad: Sander Avingo - Ilja Zelentsov, Valeri Šalabai
17:30 B FC Nõmme United - FC M.C. Tallinn  1:2
Väravad: Kenneth Starkopf - Vitas Mališauskas, Aleksandr Borodinov
17:45 B Jõgeva SK Noorus 96 - Tartu FC Santos  1:4
Väravad: Tauno Anvelt - Tanel Joosep, Kaarel Kallandi, Robert Pluum (2)
18:00 C Sörve JK - Tallinna JK Legion II  1:0
Värav: Sander Seeman
18:15 C Türi JK Ganvix - JK Luunja  1:0
Värav: Andrus Lukjanov
18:30 D Tallinna FC Infonet II - Rummu Dünamo  1:0
Värav: Vassili Kulik
18:45 D FCF Tallinna Ülikool - Lasnamäe JK Ajax  3:1
Väravad: Robert Veskimäe, Rauno Nõmmiko, Roman Minlibajev - Ilja Ljapin
19:00 C Tallinna JK Legion II - JK Luunja  2:2
Väravad: Maksim Kisseljov (2) - Martin Aasmäe, Kristo Pahla
19:15 C Sörve JK - Türi JK Ganvix  0:1
Värav: Kristo Kiik
19:30 D Rummu Dünamo - Lasnamäe JK Ajax  3:0
Väravad: Jevgeni Tšigrinov (2), Agil Halilov
19:45 D Tallinna FC Infonet II - FCF Tallinna Ülikool  2:2
Väravad: Konstantin Televinov, Renats Granovskis - Aivar Annistre, Martin Taska
20:00 C Türi JK Ganvix - Tallinna JK Legion II  1:1
Väravad: Ken-Kaspar Kerner - Mark Tarõkin
20:15 C JK Luunja - Sörve JK  1:4
Väravad: Tristan Koskor - Raido Reinsalu (2), Urmas Rajaver, Margus Rajaver
20:30 D FCF Tallinna Ülikool - Rummu Dünamo  3:0
Väravad: Martin Taska, Antti Arst, Rasmus Munskind
20:45 D Lasnamäe JK Ajax - Tallinna FC Infonet II  0:4
Väravad: Edgar Tur, Konstantin Televinov (2), Vassili Kulik

Kohamängud:
21:00 A1 FC Maardu Starbunker - C1 Türi JK Ganvix  1:1, pen. 2:3
Väravad: Deniss Kovtun - Martin Saar
21:15 B1 Tartu FC Santos - D1 FCF Tallinna Ülikool  1:0
Väravad: Marko Sonn
21:30 III - IV koha mäng FC Maardu Starbunker - FCF Tallinna Ülikool  -:+
Väravad: Andrei Russak, Deniss Kovtun, Klimentii Boldõrev
21:45 FINAAL Türi JK Ganvix - Tartu FC Santos  1:1, pen. 3:1
Väravad: Kristo Kiik - Siim Valtna

I koht - Türi JK Ganvix: Marti Ilves, Kristo Kiik, Andrus Lukjanov, Rauno Kald, Martin Saar, Karlis Seire, Roman Zarovski, Ken-Kaspar Kerner, Hendrik Pihl, Veiko Koks, Timmu Luts.

II koht - Tartu FC Santos: Säesk Siim, Teniste Timo, Kallandi Kaarel, Laas Mikk, Sonn Marko, Joosep Tanel, Pluum Robert, Valtna Siim, Mikheim Mihkel, Vares Erik, Vellemaa Taavi.

III koht - FCF Tallinna Ülikool: Pihor Mairon, Päivil Pelle, Taska Martin, Anton Mait, Minlibajev Roman, Munskind Rasmus, Arst Antti, Pent Martti, Anniste Aivar, Nõmmiko Rauno, Veskimäe Robert.

IV koht - FC Maardu Starbunker: Maksim Mamutov, Andrei Russak, Sergei Zabelo, Klimentii Boldõrev, Andrei Borissov, Andrei Katsimon, Maksim Krivošein, Vladislav Sokolov, Ilja Zelentsov Deniss Kovtun, Aleksei Zelentsov, Aleksandr Matvejev, Ilja Krivošein, Vadim Šalabai, Vladimir Sõtšov, Stanislav Tokarev.


Parim mängija: Kristo Kiik (Türi JK Ganvix)
Parim väravavaht: Marti Ilves (Türi JK Ganvix)
Parim väravalööja: Robert Pluum (Tartu FC Santos) - 4 väravat

Ülejäänud võistkondade koosseisud:

A-alagrupp

JK Tallinna Kalev II: Patrick Peinar, Hans-Kristjan Hansberg, Kris Kuusmaa, Gert Heinala, Innar Paal, Ervin Stüf, Genes-Deivid Pikani, Mart Kaljuste, Marek Kahr, Garry Väiko.

Saue JK Laagri: Sterfeld Ervin, Kotter Kaspar, Jõesaar Mart, Tammela Roland, Koit Jaani, Heinsalu Henri, Liiv Erkki, Alaväli Argo, Liiv Silver, Pajo Janar, Suurjärv Kristjan, Lambin Vincent, Avingo Sander, Oliver Reinumäe, Suppi Siim, Ploompuu Kristjan, Selge Ranno, Toomast Valdis.

Keila JK: Kermo Kiiler, Eric Ntambue Tshibangu, Kaspar Oll, Egon Mõek, Hardi Link, Priit Danelson, Toomas Kelo, Marko Mõek, Jagnar Jakobson, Priidu Ahven, Markko Moisar, Meelis Reiss, Kaspar Kivistik.


B-alagrupp

FC Nõmme United: Dmitri Lipetski, Taavi Martoja, Kennet Starkopf, Marek Mäekala, Sander Lepik, Kaarel Jänes, Marcus Suurväli, Harli Õun, Johan Tõugjas, Andre Saareli, Robert Matthias Mägi.

Jõgeva SK Noorus 96: Mario Tikerberi, Reio Praats, Eduard Lehtmets, Tauno Anvelt, Rauno Pikkver, Vladimir Ingver, Timo Limberg, Priit Jõeäär, Kristjan Kuldmägi, Nikolai Roop, Keio Kanna, Kuldar Lääne.

FC M.C. Tallinn: Malisauskas Vitas, Borodinov Aleksandr, Tolbuzov Viktor, Fjodorov Aleksandr, Murumaa Veiko, Lepist Karl, Wilson Toomas, Voronin Fjodor, Taan Janek, Kookla Eero, Gretšanõi Dmitri, Lill Rainer, Liivanurm Erko, Tarma Johannes, Alekseev Maxim.


C-alagrupp

Sörve JK: Azarov Taavi, Kriska Jaanis, Rajaver Urmas, Rajaver Margus, Kelder Algis, Vinter Reivo, Seeman Sander, Lonn Martin, Reinsalu Raido.

JK Luunja: Rene Sütt, Kristjan Tüür, Erki Mõttus, Martin Gert Pärli, Tristan Koskor, Meelis Meisalu, Kristo Pahla, Martin Aasmäe, Johannes Theodor Kollist, Rainer Klement.

Tallinna JK Legion II: Uvarov Anatoli, Dolinenko Maksim, Kisseljov Maksim, Latõnin Aleksei, Loginov Sergei, Passikuta Viktor, Sadovoi Andrei, Samulin Vadim, Skamnitski Jevgeni, Suhih Jevgeni, Titenok Aleksei, Ussov German, Tarõkin Mark.


D-alagrupp

Tallinna FC Infonet II: Ilja Kassjantšuk, Danilin Denis, Artemjev Savely, Granovskis Renats, Klimovitš Aleksandr, Aksjonov Vadim, Tur Edgar, Vinogradov Erik, Varfolomejev Artjom, Jakunin Aleksei, Spiridonov Jevgeni, Televinov Konstantin, Kostin Andrei, Petrov Pavel, Kulik Vassili, Avilov Viktor, Aksjonov Andrei, Bragin Sergei.

Lasnamäe JK Ajax: Gruzdov Stanislav, Jarjomenko Sergei, Ljapin Ilja, Mussajev Samil, Di Lorenzo Pavel, Starodub Aleksandr, Papichyts Dzmitry, Mürkhain Rain, Struzkin Andrei, Mihasev Vitali, Polišnin Sergei, Šustrov Ilja, Zavoronvjov Konstantin, Arhipov Andrei, Skubi Aleksei.

Rummu Dünamo: Aleksandr Kalinin, Jevgeni Tšigrinov, Stanislav Hmeljov, Deniss Hmeljov, Bogdan Pavlovski, Sergei Komarov, Peeter Gross, Vadim Talama, Šahrijar Abdullajev, Agil Halilov, Sergei Jegorov.

26.12.2013 15:21








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.