KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Kuup3 Esiliiga B turniiri võitis Tallinna JK Legion

Reedese päeva lõpetas Esiliiga B turniir Kuup3 auhindadele. Osales 10 meeskonda, kes olid jagatud kahte alagruppi, kust poolfinaali pääsesid kaks parimat.

Esimesena kindlustas endale koha nelja parema seas HÜJK Emmaste, kelle vastaseks tuli Pärnu Linnameeskond. Penaltiseeria järel läks finaali Emmaste. Teises poolfinaalis kaotas Tallinna JK Dünamo Tallinna JK Legionile 0:1.

Finaalis võidutses Tallinna JK Legion, teiseks jäi HÜJK Emmaste, kolmandaks tuli Tallinna JK Dünamo. Turniiri parim mängija oli Roman Sirotkin, parim väravavaht Mark Artjuhhov, mõlemad Legionist, edukaim väravalööja oli Norbert Hurt Emmastest.

Kuup3 Esiliiga B turniir 27. detsembril

Alagrupid
A: 1. HÜJK Emmaste 12p, 2. Tallinna JK Dünamo 5p, Tallinna FC Ararat 4p, Nõmme JK Kalju II 4p, Tallinna FC Flora III 3p
B: 1. Tallinna JK Legion 9p, 2. Pärnu Linnameeskond 9p, FC Elva 6p, JK Sillamäe Kalev II 6p, Kohtla-Järve JK Järve 0p

Alagrupimängud:
15:00 A Tallinna FC Ararat - Tallinna JK Dünamo  0:0
Väravad: -
15:20 A HÜJK Emmaste - Tallinna FC Flora III  2:0
Väravad: Priir Raamar, Raido Luhaorg
15:40 B JK Sillamäe Kalev II - Tallinna JK Legion  4:0
Väravad: Aleksandr Volkov (3), Emmanuel Gurtskaia
16:00 B FC Elva - Kohtla-Järve JK Järve  1:0
Värav: Andris Altsaar
16:20 A Tallinna JK Dünamo - Nõmme JK Kalju II  1:1
Väravad: ov. Sten Marten Vahi - Alo Dupikov
16:40 A Tallinna FC Flora III - Tallinna FC Ararat  5:3
Väravad: Juhan Jograf Siim, Silver Kruusalu (2), Freddy Karpov, Gregor Wahl - Andre Järva (2), Hans Kristjan Aasma
17:00 B Tallinna JK Legion - Pärnu Linnameeskond  2:0
Väravad: Roman Sirotkin, Stefan Tšendei
17:20 B Kohtla-Järve JK Järve - JK Sillamäe Kalev II  0:1
Värav: Emmanuel Gurtskaia
17:40 A Tallinna FC Ararat - HÜJK Emmaste  1:2
Väravad: Andre Järva - Ott Ottis, Norbert Hurt
18:00 A Nõmme JK Kalju II - Tallinna FC Flora III  3:1
Väravad: Fabio Sermando, Alo Dupikov, Rasmus Kuber - Silver Kruusalu
18:20 B JK Sillamäe Kalev II - FC Elva  0:1
Värav: Ats Joandi
18:40 B Pärnu Linnameeskond - Kohtla-Järve JK Järve  3:0
Väravad: Rasmus Peetson, Tõnis Vihmoja, Toomas Pent
19:00 A Tallinna FC Flora III - Tallinna JK Dünamo  2:5
Väravad: Juhan Jograf Siim, ov. Aleksandr Gussev - Eduard Kuzmin, Maksim Ivanov, Anton Polotnjanõi, Emil Guseinov, Anatoli Božko
19:20 A HÜJK Emmaste - Nõmme JK Kalju II  3:1
Väravad: Norbert Hurt, Tõnis Kaukvere, Reimo Oja - Fabio Sermando
19:40 B Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna JK Legion  0:1
Värav: Nikita Reintal
20:00 B FC Elva - Pärnu Linnameeskond  0:5
Väravad: Kristen Saarts, Tõnis Vihmoja (2), Toomas Pent, Kaarel Kaarlimäe
20:20 A Tallinna JK Dünamo - HÜJK Emmaste  0:2 
Väravad: Mark Zolotuhhin, Reimo Oja
20:40 A Nõmme JK Kalju II - Tallinna FC Ararat  0:5
Väravad: Egert Tamm, Silvestr Belozjorov, Andre Järva (2), Rasmus Sinivee
21:00 B Pärnu Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev II  3:1
Väravad: Tõnis Vihmoja, Toomas Pent, Markus Sabiin - Aleksandr Volkov
21:20 B Tallinna JK Legion - FC Elva  2:0
Väravad: Artjom Balahnitšjov, Erik Gornostajev

Kohamängud:
21:40 A1 HÜJK Emmaste - B2 Pärnu Linnameeskond  3:3, pen. 3:1
Väravad: Norbert Hurt (3) - Rasmus Peetson (2), Daniel Barinov
22:00 A2 Tallinna JK Dünamo - B1 Tallinna JK Legion  0:1
Värav: Roman Sirotkin
22:20 III-IV koha mäng Pärnu Linnameeskond - Tallinna JK Dünamo  0:1
Värav: Anton Polotnjanõi
22:40 FINAAL HÜJK Emmaste - Tallinna JK Legion  2:4
Väravad: Norbert Hurt, Jaak Prints - Roman Sirotkin (2), Stefan Tšendei, Rauf-Roman Mikailov

I koht - Tallinna JK Legion: 24-Mark Artjuhhov, 17-Sergei Andrejev, 4-Artjom Balahnitšjov, 15-Dmitri Bereitorov, 19-Pavel Dõmov, 11-Sergei Frolov, 2-Erik Gornostajev, 8-Dmitri Koltsov, 10-Rauf-Romanov Mikailov, 3-Nikita Reintal, 9-Gleb Sinitsin, 7-Roman Sirotkin, 12-Nikita Stefutin, 20-Stefan Tšendei, 14-Mark Holodilov, 6-Gleb Šalavin.
Treenerid: Mihhail Artjuhhov, Viktor Passikuta

II koht - HÜJK Emmaste: 35-Jürgen Henn, 9-Norbert Hurt, 30-Tõnis Kaukvere, 16-Joonas Laasberg, 3-Marek Laasik, 5-Anders Levandi, 32-Raido Luhaorg, 4-Vassili Malgin, 29-Magnus Martinson, 21-Ott Ottis, 17-Jaak Prints, 7-Priit Raamat, 11-Ergo Reinvald, 28-Kristjan Saar, 1-Tauri Tursk, 39-Alan Ventsel, 19-Reimo Oja.
Treener: Marko Pärnpuu

III koht - Tallinna JK Dünamo: 1-Mihhail Lissenkov, 31-Aleksei Grigorenko, 2-Sergei Lefanov, 3-Mihhail Andrejev, 4-Aleksandr Bašarin, 5-Eduard Kuzmin, 6-Anton Polotnjanõi, 7-Anatoli Božko, 8-Aleksandr Gussev, 10-Oleg Ivanov-Demidov, 11-Maksim Ivanov, 12-Emil Gusseinov, 13-Jevgeni Gribovski, 15-Denis Skatškov, 20-Mark Zolotuhhin, 21-Ilja Tšistjakov, 18-Oleg Martinets, 19-Valeri Korobtsov.
Treener: Viktor Nescheretnyi

IV koht - Pärnu Linnameeskond: 1-Hendrik Vainu, 22-Joel Vabrit, 18-Taavi Kitsel, 2-Daniel Barinov, 8-Rasmus Peetson, 10-Kristen Saarts, 16-Alder Lepik, 15-Andro Aavik, 3-Joosep Sarapuu, 9-Toomas Pent, 20-Tõnis Vihmoja, 7-Kaarel Kaarlimäe, 5-Jaak-Peeter Oja, 4-Julius Sepp, 17-Ott Midenbritt, 14-Markus Sabiin, 11-Margus Põldsaar.
Treener: Gert Olesk.

Parim mängija: Roman Sirotkin (Tallinna JK Legion)
Parim väravavaht: Mark Artjuhhov (Tallinna JK Legion)
Parim väravalööja: Norbert Hurt (HÜJK Emmaste) - 6 väravat


Ülejäänud võistkondade koosseisud:

A-alagrupp:

Nõmme JK Kalju II: 96 Sten Marten Vahi, 2 Henrik Kummer, 3 Kert Krusel, 21 Kevin Tõkke, 7 Peeter Klein, 20 Rasmus Kuber, 11 Aleksander Ild, 2 Aron Miljan, 13 Alo Dupikov, 24 Norman Vihul, 75 Mark Kodar, 12 Fabio Sermando.
Treener: Zaur Tšilingarašvili

Tallinna FC Ararat: 19 Aleksandr Tkatsuk, 36 Andrei Savotškin, 16 Andrei Antonov, 18 Anton Lahmanov, 21 Egert Tamm, 3 Hans Joosep Tammerik, 77 Hans Kristjan Aasma, 5 Maksim Novikov, 1 Nikolai Pulkkinen, 11 Rainer Põld, 28 Rasmus Sinivee, 9 Silver Alex Kelder, 30 Silvestr Belozjorov, 2 Andre Järva, 20 Kirill Dmitrijev, 14 Vladimir Vassiljev, 10 Vaagn Arutjunjan.
Treener: Ruben Arutjunjan

Tallinna FC Flora III: 21 Mattias Traublum, 3 Silver Grauberg, 18 Brent Pere, 11 Janek Hanson, 17 Azad Alizade, 9 Gregor Wahl, 15 Andreas Holst, 14 Gregor Kreitsberg, 20 Kalev Gustav Keert, 2 Andry-Reilo Kahr, 16 Martin Nurmsaar, 10 Juhan Jograf Siim, 8 Freddy Karpov, 6 Karl-Sander Eensoo, 7 Egert Urva, 19 Silver Kruusalu.
Treenerid: Dmitri Ustritski, Pelle Pohlak


B-alagrupp:

JK Sillamäe Kalev II: 53 Mihhail Kolesnikov, 77 Oleksii Mukhin, 33 Aleksei Lazebnii, 27 Emmanuel Gurtskaia, 17 Aleksandr Volkov, 2 Alexey Cherkasov, Anton Panov, Dmitri Gussev, Oleg Ivanov, 25 Ivan Zahharov, 13 Ilja Bordikov.
Treener: Sergei Ratnikov

FC Elva: 1 Arvo Käkk, 12 Kaido Koppel, 2 Veiko Haan, 5 Rando Kuus, 4 Karl Bussov, 18 Mihkel Kuresoo, 7 Tarmo Kerro, 19 Taavi Aasmäe, 3 Martin Thomson, 9 Ats Joandi, 8 Kaarel Tinn, 10 Silver Kiho, 15 Deniss Samoilov, 11 Andris Altsaar.
Treener: Marek Naaris

Kohtla-Järve JK Järve:16 Victor Gusev, 27 Nikita Apet, 32 Konstantin Sarajev, 42 Aleksei Tihhonov, 33 Aleksandr Hlobõstin, 7 Gleb Stepanov, 18 Aleksey Berdygin, 20 Grigori Tipukin, 30 Viktor Aksjonov, 10 Vjatšeslav Smirnov, 15 Mihhail Kharitanovich.
Treenerid: Andrei Škaleta, Viktor Nesterenko

27.12.2013 15:54








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.