KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga turniiri juhib esimese päeva järel FC Flora

Triobeti Aastalõputurniiri Premium liiga turniiri juhib avapäeva järel täisedu, 15 punktiga Tallinna FC Flora, Tallinna FC Levadia kaotab kahe punktiga. Mängu vähem pidanud JK Sillamäe Kalev mängis samuti täiseduga, kogudes neljast mängust 12 punkti.

Narva JK Transi arvel on 7, Nõmme JK Kaljul ja Tallinna FC Infonetil 6 punkti, Paide Linnameeskond, JK Tallinna Kalev ja Tartu JK Tammeka kogusid 3 punkti, FC Kuressaare jättis punktiarve avamise teisele võistluspäevale.

Parimaks väravakütiks oli Zakaria Beglarišvili FC Florast 5 väravaga. Kolm väravat lõid Daniil Ratnikov, Vladislav Ivanov, Rasmus Tomson ja Rauno Sappinen.

Teine võistluspäev algab esmaspäeval kell 15:00 mänguga JK Sillamäe Kalevi ja Tallinna FC Infoneti vahel.

Premium liiga turniiri avapäev 29. detsembril

Osalejad: Tallinna FC Levadia, Nõmme JK Kalju, JK Sillamäe Kalev, Tallinna FC Flora, Paide Linnameeskond, Tallinna FC Infonet, Narva JK Trans, JK Tallinna Kalev, Tartu JK Tammeka, FC Kuressaare.

I voor
15:00 JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare  1:0
Värav: 6. Lauri Välja
15:20 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet  5:1
Väravad: 4. Kevin Aloe, 7., 16. Zakaria Beglarišvili, 13. German Šlein, 15. Rauno Sappinen - 8. Vladimir Malinin
15:40 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev  2:3
Väravad: 15. Rasmus Tomson, 16. Mikk Valtna - 6. Aleksandr Dubõkin, 11., 12. Daniil Ratnikov
16:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond  0:1
Värav: 11. Sander Rõivassepp
16:20 Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia  2:2
Väravad: 1., 9. Vladislav Ivanov - 4. Igor Subbotin, 15. Nikita Andreev
Turniiritabel pärast I vooru: Flora 3p, Sillamäe 3p, T.Kalev 3p, Paide 3p, Trans 1p, Levadia 1p, Tammeka 0p, Kuressaare 0p, Kalju 0p, Infonet 0p

II voor:
16:40 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora  0:4
Väravad: 2. Rauno Alliku, 3. Zakaria Beglarišvili, 5. Rauno Sappinen, 9. Maksim Gussev
17:00 JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev  2:1
Väravad: 11. Deniss Vnukov, 15. Maksim Paponov - 13. Ragnar Rump
17:20 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka  0:1
Värav: 8. Tauno Tekko
17:40 Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia  1:2
Väravad: 10. Nikita Martõnov - 2. Pavel Marin, 11. Kaspar Paur
18:00 Narva JK Trans - Nõmme JK Kalju  1:0
Värav: 12. Vladislav Ivanov
Turniiritabel pärast II vooru: Flora 6p, Sillamäe 6p, Levadia 4p, Trans 4p, Tammeka 3p, T.Kalev 3p, Paide 3p, Kalju 0p, Infonet 0p, Kuressaare 0p

III voor:
18:20 Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev  2:0
Väravad: 3. Karl-Eerik Luigend, 8. Kevin Aloe
18:40 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev  0:3
Väravad: 5. Daniil Ratnikov, 8. Maksim Paponov, 12. Aleksandr Volodin
19:00 Tallinna FC Infonet - Narva JK Trans  2:1
Väravad: 8., 17. Maksim Lipin - 14. Tanel Tamberg
19:20 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond  1:0
Värav: 6. Oleksandr Volchkov
19:40 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju  2:6
Väravad: 17. Tauno Tekko, 17. Rasmus Tomson - 2. Damiano Quintieri, 7. Karl Mööl, 7. Allan-Axel Kimbaloula, 11., 12. Fabio Prates, 16. Mihkel Ainsalu
Turniiritabel pärast III vooru: Flora 9p, Sillamäe 9p, Levadia 7p, Trans 4p, Kalju 3p, Paide 3p, T.Kalev 3p, Tammeka 3p, Infonet 3p, Kuressaare 0p

IV voor:
20:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Infonet  2:3
Väravad: 1. ov. Maksim Zelentsov, 12. Bert Klemmer - 6., 7. Svjatoslav Jakovlev, 17. Vladimir Malinin
20:20 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev  0:2
Väravad: 3. Kirill Novikov, 11. pen. Aleksandr Dubõkin
20:40 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora  0:1
Värav: 17. pen. Zakaria Beglarišvili
21:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka  3:0
Väravad: 3. Artur Rättel, 16. Ilja Antonov, 17. Aleksandr Vassiljev
21:20 Nõmme JK Kalju - JK Tallinna Kalev  5:1
Väravad: 1. Janar Toomet, 7. Damiano Quintieri, 7., 9. Robert Kirss, 17. Allan-Axel Kimbaloula - 10. Albert Anissimov
Turniiritabel pärast IV vooru: Flora 12p, Sillamäe 12p, Levadia 10p, Kalju 6p, Infonet 6p, Trans 4p, Paide 3p, T.Kalev 3p, Tammeka 3p, Kuressaare 0p

V vooru kolm mängu:
21:40 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans  0:2
Väravad: 5. Artjom Škinjov, 10. German-Guri Lvov
22:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora  1:2
Väravad: 17. Rasmus Tomson - 14. Zakaria Beglarišvili, 15. Rauno Sappinen
22:20 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia  0:2
Väravad: 17. Pavel Marin, 17. Nikita Andreev
Turniiritabel avapäeva lõpu seisuga: Flora 15p, Levadia 13p, Sillamäe 12p, Trans 7p, Kalju 6p, Infonet 6p, Paide 3p, T.Kalev 3p, Tammeka 3p, Kuressaare 0p

Osalevate võistkondade koosseisud:

Tallinna FC Levadia: 30 Priit Pikker, 1 Kristjan Tamme, 5 Nikita Andreev, 20 Pavel Marin, 10 Igor Subbotin, 6 Ilja Antonov, 23 Marek Kaljumäe, 9 Artur Rättel, 17 Maksim Podholjuzin, 16 Kaspar Paur, 21 Aleksei Jahhimovitš, 4 Kaspar Kaldoja, 3 Artjom Artjunin, 2 Oleksandr Volchkov, 19 Aleksandr Vassiljev, 7 Jere Aalliko, 22 Heiko Tamm.
Treenerid: Marko Kristal, Indrek Zelinski, Ain Tammus

Nõmme JK Kalju: 1 Vitali Teleš, 69 Richard Aland, 14 Ken Kallaste, 15 Märten Kuusk, 9 Damiano Quintieri, 17 Robert Kirss, 13 Fabio Prates, 3 Martin Mägi, 14 Hendrik Pürg, 8 Mihkel Ainsalu, 7 Karl Mööl, 75 Hiroki Maehara, 23 Sören Kaldma, 13 Hindrek Ojamaa, 12 Allan Axel Kimbaloula, 19 Janar Toomet, 2 Mali Alidor Reginald, Tarmo Neemelo.
Treener: Igor Prins

JK Sillamäe Kalev: 1 Mihhail Starodubtsev, 3 Igor Dudarev, 7 Aleksandr Volodin, 8 Deniss Vnukov, 22 Maksim Paponov, 10 Daniil Ratnikov, 35 Artem Levizi, 11 Darius Jankauskas, 14 Kirill Novikov, 33 Aleksandr Dubõkin, 2 Julius Meistihinkas, 94 Kiril Nesterov, 6 Sadid Hamid.
Treenerid: Sergei Ratnikov, Vadim Dobiža

Tallinna FC Flora: 12 Mait Toom, 15 Joseph Saliste, 4 Kevin Aloe, 3 Markus Jürgenson, 6 Karol Mets, 23 German Šlein, 10 Brent Lepistu, 25 Andre Frolov, 73 Karl-Eerik Luigend, 19 Herol Riiberg, 7 Zakaria Beglarišvili, 20 Maksim Gussev, 9 Rauno Alliku, 11 Rauno Sappinen, 17 Lamin Suma, 14 Martin Kase, 5 Janar Õunap.
Treenerid: Norbert Hurt, Jürgen Henn, Aiko Orgla

Paide Linnameeskond: 12 Mihhail Lavrentjev, 16 Elari Valmas, 25 Eerik Reinsoo, 13 Andre Mägi, 14 Sander Rõivassepp, 27 Joel Indermitte, 21 Rauno Uusküla, 9 Lauri Ellram, 6 Rene Puhke, 29 Andrei Veis, 3 Carl Tubarik, 15 Tambet Anso, 19/30 Rauno Tutk, 11 Kennet Kukk, 7 Jasper Uwaegbulam, 26 Liivo Leetma.
Treener: Meelis Rooba

Tallinna FC Infonet: 25 Maksim Zelentsov, 87 Edvard Gnedoj, 4 Vladimir Avilov, 16 Aleks Mones, 22 Trevor Elhi, 10 Jevgeni Gurtšioglujants, 14 Nikita Martõnov, 20 Maksim Lipin, 9 Jevgeni Harin, 17 Oleg Valov, 77 Vladimir Malinin, 11 Kouakou Fabrice Elysee Kouadio, 6 Tanel Melts, 8 Taavi Laurits, 19 Svjatoslav Jakovlev, 2 Marten Saarlas, 24 Maksim Babjak, 5 Anton Aristo.
Treenerid: Aleksandr Puštov, Sergei Bragin, Oleg Andrejev.

Narva JK Trans: 1 Sergei Lepmets, 33 Nikita Tokaitšuk, 3 Roman Nesterovski, 4 Pavel Avdeev, 5 Vladen Vollasoo, 22 Tanel Tamberg, 14 Dmitri Ševjakov, 7 Viktor Plotnikov, 9 German-Gurii Lvov, 20 Artjom Škinjov, 11 Aliaksandr Mrynski, 10 Vladislav Ivanov, 13 Artem Domrachev, 12 Nikita Savenkov, 21 Vadim Mihhailov, 8 Vladislav Fjodorov, 19 Irie.
Treener Valeri Bondarenko.

JK Tallinna Kalev: 17 Oliver Heliste, 13 Lauri Välja, 20 Egert Heintare, 14 Nikita Tšernei, 4 Aleksei Savitski, 15 Raiko Karpov, 28 Alen Stepanjan, 12 Rejal Alijev, 2 Anton Issakov, 11 Johannes Kukebal, 89/34 Aleksei Naariste, 23 Albert Anissimov, 5 Ragnar Rump, Ian-Erik Valge, 33 Grigori Ošomkov, 1 Mart-Mattis Niinepuu.
Treenerid: Tarmo Rüütli, Daniel Meijel

Tartu JK Tammeka: 98 Karli Kütt, 31 Ats Kutter, 41 Kevin Anderson, 16 Martin Naggel, 13 Jürgen Lorenz, 18 Andre Paju, 6 Tauno Tekko, 92 Simo Tenno, 11 Rasmus Tomson, 9 Mikk Valtna, 14 Georgi Ivanov, 8 Gerth Kaas, 22 Valeri Šabanov.
Treener: Ats Kutter.

FC Kuressaare: 1 Enri Nurmik, 2 Juri Gavrilov, 3 Greger Könninge, 5 Sander Laur, 7 Arli Saar, 9 Martti Pukk, 11 Elton Brauer, 19 Danel Tiirats, 21 Aleksei Larin, 22 Karl Johan Kastein, 23 Amor Luup, 25 Sander Viira, 29 Bert Klemmer, 33 Märten Pajunurm.
Treener: Sergei Zamogilnõi


30. detsembri mängud:

V vooru viimased mängud:

15:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet
Väravad:
15:20 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare
Väravad:

VI voor:
15:40 JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka
Väravad:
16:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond
Väravad:
16:20 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans
Väravad:
16:40 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare
Väravad:
17:00 Tallinna FC Infonet - Nõmme JK Kalju
Väravad:

VII voor:
17:20 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka
Väravad:
17:40 FC Kuressaare - Paide Linnameeskond
Väravad:
18:00 Tallinna FC Infonet - JK Tallinna Kalev
Väravad:
18:20 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora
Väravad:
18:40 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev
Väravad:

VIII voor:
19:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare
Väravad:
19:20 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet
Väravad:
19:40 Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev
Väravad:
20:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia
Väravad:
20:20 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju
Väravad:

IX voor:
20:40 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare
Väravad:
21:00 JK Tallinna Kalev - Narva JK Trans
Väravad:
21:20 Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond
Väravad:
21:40 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora
Väravad:
22:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju
Väravad:

29.12.2013 14:45








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.