KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Võõrustajad jätsid Türi Ganvix Cupil võidu koju

Türi ühisgümnaasiumis mängitud saalijalgpalli turniiril Türi Ganvix Cup jätsid võõrustajad peaauhinna koju.

Turniiril osales kaheksa meeskonda, kes olid jagatud kahte alagruppi. „See arv on optimaalne, sest kui oleks rohkem meeskondi, siis läheks päev liiga pikaks ja mehed väsiksid liialt ära,“ rääkis turniiri üheksa aastat järjest korraldanud Vitali Gansen portaalile jalgpall.ee.

„Mängumehi jagus Esiliigast kuni rahvaliigani. Tase oli ühtlane ja piisavalt kõrge, sest isegi Väätsa vald mängis head jalgpalli. Järva-Jaani oli noortega ja nemad olid pisut nõrgemad, kuid samas on nad osalenud kõigil turniiridel.“

Esimeses poolfinaalis võitis JK Türi Ganvix Juurikad 3:1, teises poolfinaalis Vändra JK II FC U19 Paide 1:0. Finaalis alistas JK Türi Ganvix Vändra JK II 2:1 ja 3.-4. koha mängus Juurikad FC U19 Paide 3:1.

„Ütleme nii, et meeskond alustas 2014. aastat sealt, kust lõppes 2013. aasta, kui võideti ka kodune turniir,“ rääkis Gansen, lisades, et nüüd hakatakse valmistuma hea tujuga järgmisteks võistlusteks.

Türi Ganvix mängis koosseisus: Ergo Eelmäe, Kristo Kiik, Rauno Kald, Karlis Seire, Martin Saar, Raido Kangur, Roman Zarovski, Robert Tupits ja Veiko Koks, treener Veiko Kurim.
Turniiri parim mängija oli Rauno Kald Türi Ganvixist ja parim väravavaht Hans Naano Vändra JK II-st.

Paremusjärjestus: 1. Türi Ganvix JK, 2. JK Vändra II, 3. Juurikad, 4. FC U19 Paide, 5. JK Vändra I, 6. JK Väätsa Vald, 7. Jk Vasalemma, 8. FCF Järva – Jaani SK.

23.01.2014 12:39
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.