KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK Vaprus valiti Vändra aasta meeskonnaks

Vändra alev tunnustas JK Vapruse nais- ja meeskonda heade sportlike saavutuste eest tänukirjadega ning JK Vapruse meeskond valiti lisaks veel aasta meeskonnaks.

Vändra alevivanem Toomas Sonts ütles portaalile jalgpall.ee, et kuna Vaprus mängis eelmisel aastal edukalt jalgpallimeistrivõistluste Esiliigas, siis oli ta alevi parim võistkond, kuna teised mängivad madalamal tasemel.

„Samas on tänu Vaprusele jalgpalli kandepind piirkonnas päris suur,“ rääkis Toomas Sonts. „Treeninggruppides käib kakssada inimest ja see näitab, et tegemist on tõsise tegijaga.“

Vändra JK Vapruse eestvedaja Ranet Lepik ütles, et üllatuseks oli sellise tunnustuse taastamine, mitte niivõrd tunnustus ise. „Ega meil alevis neid võistkondi palju pole ja kui meid juba kutsuti, siis võis arvata, et ju midagi ikka pihku ka antakse,“ lausus ta.

Lepiku sõnul on selline tunnustus klubile innustuseks oma tegemistega veelgi paremini edasi minna. „On ju hea, kui oma inimesed meie toimetamisi positiivselt tähele panevad,“ märkis klubijuht.

Ranet Lepiku hinnangul võib 2013. aasta Vändra JK Vapruse jaoks kordaläinuks lugeda, sest esindusmeeskond tegi oma tulemuse ära, taastati naiste jalgpall ja ka noored olid tublid.

27.01.2014 14:24
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.