KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Viljandi linn ja maakond tunnustasid JK Tulevik tegevust

Viljandi JK Tulevik senist tööd klubi terviklikul arendamisel ja erinevate ürituste korraldamisel tunnustati maakonna ja linna tasandil erinevate nominatsioonidega.

Viljandimaa “Pärlipeol” ehk maakonna paremate kultuuri- ja sporditegijate austamisõhtul tunnustati Aastapärli tiitliga Viljandi JK Tulevik president Raiko Mutlet.

Elutöö- ja aastapreemia ning teiste tunnustuste kõrval valis Viljandi linnavolikogu spordi- ja kultuurikomisjon 31 nominendi seast üheks spordipreemia vääriliseks jalgpalliklubi Tulevik.

Kultuurkapitali Viljandimaa ekspertgrupp andis välja tunnustused ning stipendiumid noortele ja andekatele maakonna sportlastele. Kümne laureaadi seas oli ka JK Tulevik keskpoolkaitsja Tanel Lang.

Raiko Mutle sõnul on ülimalt meeldiv, et klubi senist tööd ja pingutust tuua Viljandi JK Tulevik tagasi viljandlaste juhtida, on leidnud kohalikku tunnustust. „Oleme loonud jalgpallikooli, et noortetöö veelgi paremale tasemele viia ning otsime erinevaid võimalusi ja loome üritusi, et olla aktiivsed oma kogukonnas,“ rääkis ta.

Mutle hinnangul on tunnustused motivaatoriks klubile ja meeskonnale, kes antud tegevusse panustavad. „Oleme küll ennekõike jalgpalliklubi, mis tegeleb antud ala arendamisega, kuid meie eesmärk on kindlasti laiem,“ selgitas klubi president.

„Läbi jalgpalli on võimalik jõuda väga paljude inimesteni ning meie sihiks on sportlike ja tervislike eluviiside propageerimise kõrval kasvatada piirkonna jalgpallikultuuri kui üht kultuuri sümbolit. Ühesõnaga annab see meile lisaenergiat oma senisesse tegevusse veelgi rohkem panustada.”

Viljandi tunnustuse saajate nimed kantakse linna auraamatusse ja preemia antakse üle 24. veebruaril Eesti Vabariigi 96. aastapäevale pühendatud pidulikul kontsert-aktusel.

06.02.2014 10:10
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.