KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-15 koondise vaateväljas ligi 80 noort

Läheneval hooajal osaleb Eesti U-15 koondis U-17 Eliitliigas ning peab mõned sõpruskohtumised. Koondise vaateväljas on ligi 80 noort, esimesele kogunemisele on kutsutud 36, lisatud nimekiri.

„Mängijate nimekiri on koostatud läinud aasta talenditreeningute põhjal. Esimesele kogunemisele kutsume 36 mängijat ning teeme valiku sõpruskohtumiseks U-16 II koondise vastu,“ sõnas noortekoondise peatreener Karel Voolaid.

Voolaid rõhutab, et selles vanuses on väga oluline, et keegi teenimatult joone alla ei jää. „Mängijate arv on väga suur ja füüsiline areng võib olla mängijatel erinevas faasis,“ rääkis treener.

U-17 Eliitliigas on palju mänge ning kandidaatide ringi proovib Voolaid hoida kogu aasta vältelt võimalikult suure. „Peamine sõnum on mängijatele võimaluste andmine ning noortekoondiste mängufilosoofia tutvustamine,“ ütles Voolaid.

Koondise aastaplaan:
14.02 Treening
08.03 Treening
09.03 Eesti U-15 - Eesti U-16 II
24.03 U-15 II treening Viljandis
31.03 U-15 II treening Tallinnas
07.04 U-15 II mäng (omavahel)
13.04 Treening
18.07 U-15 II treening
19.07 Treening
20.07 Eesti U-15 - Eesti U-16 II
01.11 U-15 II treening
02.11 Treening
Lisaks osaleb koondis U-17 Eliitliigas

14. veebruaril on kutsutud:
1. Roland Liinar, FC Elva
2. Nikita Vaštšenko, FC Infonet
3. Garel Muul, FC Kuressaare
4. Rasmus Saar, FC Kuressaare
5. Rasmus Kala, Martin Reimi JK
6. Mihhail Pavlov, Narva JK Trans
7. Sander Etverk, Nõmme JK Kalju
8. Edvin Kin, Nõmme JK Kalju
9. Daaniel Maanas, Nõmme JK Kalju
10. Artur Šalda, Pärnu JK
11. Joonas Soomre, Raplamaa JK
12. Raimond Eino, Saku Sporting
13. Mark Anders Lepik, Saku Sporting
14. Rio Rando Kallaste, Tallinna FC Flora
15. Tanel Neubauer, Tallinna FC Flora
16. Oliver Rass, Tallinna FC Flora
17. Taavi Christopher Tuisk, Tallinna FC Flora
18. Gregor Mändma, Tallinna FC Levadia
19. Kaarel Rumberg, Tallinna FC Levadia
20. Maksim Valujev, Tallinna FC Levadia
21. Markus Soomets, Tartu FC Santos
22. Vadim Avramenko, Tartu JK Merkuur-Juunior
23. Rasmus Enno, Tartu JK Tammeka
24. Sander Künnapuu, Tartu JK Tammeka
25. Marcus Saksing, Tartu JK Tammeka
26. Nikita Janovitš, TJK Legion
27. Leonid Jeršov, TJK Legion
28. Nikita Kajalin, TJK Legion
29. Nikita Komissarov, TJK Legion
30. Dmitri Paranin, TJK Legion
31. Aleksander Petrotšenkov, TJK Legion
32. Artur Šarnin, TJK Legion
33. Juri Ude, TJK Legion
34. Kenert Anniste, Türi JK Ganvix
35. Gunnar-Laur Sindi, Viljandi JK Tulevik
36. Alexander Tšulkovski, Viljandi JK Tulevik

Foto: EJL

10.02.2014 15:10








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.