KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Läänemaal jätkatakse Palivere juhtimisel

Laupäeval Taebla gümnaasiumi võimlas mängitud Läänemaa saalijalgpalli meistrivõistluste kolmandal etapil oli taaskord võitja täiseduga jätkav Palivere SK.

Hoolimata kahe võtmemängija Rasmus Munskindi ja Hendrik Sihti puudumisest, suudeti alistada kõik viis vastast.

Palivere SK alistas Lihula 3:1, Taebla 5:1, Läänemaa JK I 3:1, Läänemaa JK II 4:3 ja Risti 2:1. Palivere SK edukaim väravakütt oli Marek Korpe viie väravaga.

Palivere SK juhatuse esimees Väino Munskind ütles portaalile jalgpall.ee, et lisaks kahe võtmemängija puudusele pidi ka üks kaitsja mängima väravas, kuid sellele vaatamata mängiti kindlalt ja võidutahteliselt.

„Poistel on siht silmade ees ja tahame meistrivõistlused ära võita,“ rääkis Munskind. „Risti vastu katsetasime ka uut taktikat. Proovisime kõrgelt peale käia, kaitses võeti kindlalt meest ja me ei lasknud vastastel oma mängu üles võtta.“

Taeblas tuli teiseks Lihula, kes kaotas vaid Palivere SK-le ja mängis 2:2 viiki Läänemaa JK I meeskonnaga.

Kolmanda koha sai Risti, kelle edukaim väravakütt ja ühtlasi ka etapi parim oli Taago Kruuspan 8 väravaga. Neljandale ja viiendale kohale tulid vastavalt Läänemaa JK I ja II meeskond. Kuuenda kohaga pidi leppima Taebla.

Pärast kolme etappi on liider Palivere SK 18 punktiga. Järgnevad: 2. Lihula 14, 3. Risti 12, 4. Läänemaa I 10, 5. Läänemaa II 6, 6. Taebla 3 punktiga.

Väravalööjate edetabelis juhib nüüd veelgi suurema eduga Mark Kolosov (Läänemaa JK I), kes on vastaste võrku sahistanud 26 korda. Teisel kohal on Martin Koppel (Palivere SK) 17 väravaga.

Mängida on jäänud veel kaks etappi Ristil ja Haapsalus.

Kert Lillemets FC Ristit etapi viimases mängus Palivere SK vastu 1:0 juhtima viimas. Kohtumine lõppes Palivere SK 2:1 võiduga.
Foto: Bert Rotberg

12.02.2014 13:31
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.