KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Saalijalgpalli finaalis kohtuvad Augur ja Anži

Saalijalgpalli meistrivõistluste finaali jõudsid SK Augur Enemat ja Tallinna FC Anži. Anži vajas selleks kolme mängu FC Narva United'iga. Narva võitis kodus 3:1, kuid kahes tasavägises mängus Tallinnas jäi peale Anži tulemustega 7:3 ja 3:1.

Esimene finalist SK Augur Enemat võitis FC Raketat 4:2 ja 4:3 ning pääses edasi juba kahe mängu järel.

Veerandfinaalidest: FC Anži Tallinn ja FC Raketa pääsesid poolfinaali põhiturniiri tulemuste põhjal, Augur aga oli parem Maccabist 10:2 ja 7:4 ning FC Narva United Rummu Dünamost 6:5 ja 8:3.

Rummu Dünamo lõpetas hooaja 5. kohaga, Maccabi jäi kuuendaks. Tallinna FC Ararat TTÜ langes Esiliigasse. Meistriliiga üleminekumängus alistas Nõmme BSC Triobet võõrsil TÜ BestCrediti 2:1 ja kodus 10:6 ning kindlustas endale Meistriliiga koha ka järgmiseks hooajaks.

Teise liiga kolme piirkonna võitjad selgitasid miniturniiril Teise liiga meistri ja ühtlasi ka Esiliigasse pääseja ning üleminekumängudel jätkaja. Esimeses mängus võitis TV6 Sport Molycorp Silmeti 7:4. Seejärel tegid Kiili JK ja TV6 Sport 6:6 viigi. Viimases mängus alistas Molycorp Kiili 10:3.

TV6 Sport kogus 4 punkti ja pääses Esiliigasse, Molycorp Silmet pälvis 3 punktiga õiguse mängida Esiliiga üleminekumänge Rantipoliga, esimene neist võideti 9:8, teine 7:6 ning pääsetigi Esiliigasse. Kiili JK kogus ühe punkti ja jätkab järgmisel hooajal endiselt teises liigas.

08.03.2014
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.