KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Võrumaa meistriks saalijalgpallis krooniti Parksa

Iseseisvuspäeval peeti Võru spordikeskuses tänavused Võrumaa meistrivõistlused saalijalgpallis, mille võitis Parksa meeskond.

Kaheaastase vaheaja järel Võrumaa meistriks tulnud Parksa võitis turniiri esikohamängus tänu Priit Bahmatšovi väravale Rantipoli 1:0. Kolmanda koha saavutas Navi Vutiselts, kes alistas Baumaxi samuti 1:0.

Eelmisel kahel aastal kuldmedali võitnud Rauameister jäi tänavu alagrupis neljandaks ja medalimängudele ei pääsenud. Kokku osales turniiril 12 meeskonda.

Meistrivõistluste korraldaja Reijo Künnapuu ütles portaalile jalgpall.ee, et 12 meeskonda on optimaalne arv. „Kõik mängijad peavad olema Võrumaaga seotud ja seepärast rohkem mehi ka eriti ei ole,“ lausus ta. „Samas, kui tuleks mõni meeskond juurde, siis ei jõuaks me turniiri ühe päevaga ära mängida ja see poleks hea variant.“

Neljale paremale järgnesid: 5.-6. Kuperjanovi ÜJP ja Rõuge, 7.-8. Võru 94 ja Rauameister, 9.-10. Vastseliina ja Võru Võrkpalliklubi, 11.-12. FC Wertykal ja Magaziin.

Künnapuu ütles, et meistrivõistluste tase oli korralik, sest neli-viis esimest meeskonda võiks isegi Eesti meistrivõistluste II ja Esiliigas mängida, kus ei oldaks kindlasti peksupoisid. Võitjameeskonnas oli paar meest isegi Soome II liigast.

„Kuigi võideti ka skooriga 10:0, oli mänge, mis lõppesid viigi või üheväravalise paremusega,“ rääkis Künnapuu. „Väga häid mänge oli palju. Näiteks kaotas Parksa Rantipolile alagrupis 1:3, kuid finaalis sai revanši. Meie paremad mehed olid erinevate meeskondade vahel ära jagatud ja tase oli suhteliselt võrdne. See võistlus on mängijate poolt väga hästi vastu võetud ja kõik meie mehed tahavad kindlasti osaleda. Ja ka publikut on lemmikuid toetamas päris palju.“

Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Jüri Artemkin Parksast. Parima väravavahi auhinna sai Ville Tüve ja suurim väravakütt oli kümne tabamusega Lauri Pilv (mõlemad Rantipol).

Koosseisud: 1. Parksa (Reijo Künnapuu, Henri Pilt, Jüri Artemkin, Priit Bahmatšov, Endrik Jäger, Kait Hinn, Liivo Juul, Teet Tarros), 2. Rantipol (Ville Tüve, Siim Lepp, Lauri Pilv, Lauri Kunz, Karel Osi, Andrei Kiš, Vjatšeslav Vassilenko, Valeri Dobrovolski, Siim Salandu, Oliver Ossipov), 3. Navi Vutiselts (Kaspar Leies, Eleri Jürisaar, Kristjan Kurrikoff, Marek Ansberg, Margus Mõttus, Tamriko Õkva, Tauri Maidla, Gris Kallas, Allan Nääme, Karl Martin Saar).

Foto: Priit Lööper

26.02.2014 11:49
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.