KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga alustab pühapäeval

Esiliiga alustab uut hooaega pühapäeval, 2. märtsil toimuva nelja avavooru mänguga, sest viies kohtumine Kiviõli FC Irbise ja Nõmme Kalju FC II vahel peetakse alles 18. mail.

Esimesed kaks mängu algavad kell 13:00, Rakveres võõrustab kohalik Tarvas FC Kuressaaret ning Viljandis Tulevik Pärnu Linnameeskonda. Kolm tundi hiljem alustavad Talinna FC Levadia II ja Vändra JK Vaprus.

Viimane mäng Sportland Arenal algab kell 19:00 ning Tallinna FC Flora II vastaseks tuleb Tallinna FC Puuma.

Esiliiga I voor 2. märtsil:

2. märtsil kell 13:00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67)
RAKVERE JK TARVAS - FC KURESSAARE 

Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Järjekordne Esiliiga hooaeg on algamas. Oleme mänguks valmis ja ootame sõpru Kuressaarest meile külla. Kõigile teistele soovin edukat ja ilusat hooaega."

Mängija Joonas Ljaš: "Lumi on kadunud ja jalgpallurid tulevad talveunest ning alustavad tuliste lahingutega, mis kütavad loodetavasti ka ilmad soojemaks! Läheme oma esimest kodumängu võitma!"

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak: "Mängus Rakverega on kindlasti intriigi ja oodata on huvitavat kohtumist. Kui suudame realiseerida oma ideed, siis tuleb ka tulemus. Mängu saatuse otsustavad pisiasjad."

Kapten Sander Viira: "Esimene mäng kohe vanade sõprade Rakvere poiste vastu. Tuleb kindlasti võitluslik mäng nagu hooaja alguses ikka. Usun, et määravaks saab füüsiline valmisolek. Rakverel on tugev koduväljaku eelis, meie aga tahame hooaega positiivselt alustada!"

Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Riivo Stolts, Silver Sepp


2. märtsil kell 13:00 Viljandi kunstmurustaadion (Ranna pst 1)
VILJANDI JK TULEVIK - PÄRNU LINNAMEESKOND

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: "Hooaja esimene mäng. Meie jaoks on väga tähtis alustada hooaega positiivse tulemusega. Loodame, et ilm on hea ja plats lubab meil kodupubliku ees mängida ilusat ründavat jalgpalli."

Mängija Raiko Mutle: "Märkamatult ongi kätte jõudnud aeg, mil uus jalgpallihooaeg saab hoo sisse. Ja mis saakski olla meeldivam, kui alustada seda teekonda oma kodukindluses. Poisid on teinud kõva ettevalmistuse ning usun, et võimalust end tõestada ootavad kõik. Kuigi väga oluline on kohe esimesest kohtumisest positiivne tulemus võtta. Arvan siiski, et olulisem on oma masinavärk korralikult tööle saada. Kui suudame distsiplineeritult terve kohtumise mängida ja olla loovad, motiveeritud ning ohtlikud, siis küll tuleb ka soovitud tulemus. Igal juhul ootan põnevusega esimest kohtumist."

Pärnu peatreener Gert Olesk: "Hooaja esimene mäng. Kuigi sai mängitud 5 head treeningmängu, arvan, et tuleb küllaltki rabe mäng, kus põhirõhk läheb võitlusele. Eks võidab see, kes selleks rohkem valmis on. Loodan, et suudame punktiarve avada."

Peakohtunik: Danel Udu
Abikohtunikud: Nils Grün, Egerd Pajustik


2. märtsil kell 16:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - VÄNDRA JK VAPRUS 

FC Levadia II peatreener Argo Arbeiter: "Rõõm on Esiliiga hooajaga alustada. Ilmastik soosib jalgpalli mängimist ja meie meeskond on tõsisteks mängudeks valmis. Ettevalmistus sujus kenasti, meeskond täienes nii meie oma jalgpallikooli kui teiste klubide perspektiivikate noortega, lisaks on eelmisel hooajal meie ridades mänginud poisid kosunud ja kogemusi juurde saanud. Mäletame hästi eelmise sügise viimast mängu Vändra Vaprusega, siis andsime kaheväravalises eduseisus olles võidu käest. Rohkem me selliseid kingitusi ei tee! Mängime ründavat ja loovat jalgpalli ning üritame selle ka ilusateks tulemusteks vormistada. Eelmise hooaja Esiliiga võit näitab, et kui planeerid oma tegevust hoolega ja teed õigeid asju, siis kajastub see ka resultaadis."

Mängija Vladimir Vassiljev: "Ootame põnevusega uue hooaja algust. Meie meeskond on noor ja ambitsioonikas, iga mängija valmis endast maksimumi andma. Üritame mullust Esiliiga tiitlit väärikalt kaitsta ning uut jalgpalliaastat võidukalt alustada."

Vapruse peatreener Ranet Lepik: "Uus hooaeg läheneb hirmuäratava kiirusega. Justkui oli alles viimane mäng ja juba jälle uus. Tore, et unustamatud emotsioonid on kaasa võtta just selle vastase vastu, kuid anname enesele aru, et ees ootab väga raske mäng ja väga keeruline hooaja algus. Isiklikult pean FC Levadia järelkasvu sel hooajal taas peamiseks konkurendiks liigavõidule, kuid see ei tähenda, et me pühapäeval juba enne kohtumist alla anname. Kindel on see, et meie mängijad annavad endast parima ja kui on väheke ka õnne, siis igasugune punktirööv tugevalt vastaselt ei oleks mingisugune üllatus. Edu vastasele ja põnevat uut vutiaastat kõigile väljakule ning selle ümber!"

Mängija Artur Ojala: "Mäng tiitlikaitsjaga siis. Kui ajalukku vaadata, siis peaks kõik ju meile soodne oleme, eelmisel hooajal suutsime liiga võitjad koguni kaks korda alistada. Tänane reaalsus on aga hoopis keerulisem - meie treenime piltilikult öeldes endiselt 16-kastis (loe: väikeses saalis), samal ajal, kui enamus meie konkurentidest naudivad sooja talve ja kaasaegse kunstmuru võlusid. Aga me saame hakkama ja läheme võitlema, kergelt ei anna me rohesärkidele midagi!"

Peakohtunik: Veiko Mõtsnik
Abikohtunikud: Risto Eelmaa, Kristo Värva


2. märtsil kell 19:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II - TALLINNA FC PUUMA

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: "Lõpuks hakkab see hooaeg pihta! Usun, et mängijad on valmis ja nende eraldi motiveerimisega tegelema ei pea, sest nad on ju valmistunud terve talve ja oodanud, millal see esimene mäng kätte jõuab. Eesmärk on jätkata sealt, kus hooajaeelsed mängud pooleli jäid minna iga mänguga ülesmäge. Mängijate jaoks on oluline mingis mõttes n-ö ära unustada, et mäng käib juba punktide peale, sest liigse tormamisega võivad ununeda ülesanded väljakul. Igal juhul soovin kõigile ilusat uut hooaega ja et kiiresti muru peale pääseks!"

Mängija Joseph Saliste: „Hooaja esimene mäng on alati paras pähkel. Võistkonnad on lõpetanud oma ettevalmistusperioodi ja üritavad 100% keskenduda eesolevateks mängudeks. Seda teeme meiegi. Mis puutub Puumasse, siis võib öelda, et nad on väga tugevad vastased. Meie ülesanne on olla kannatlik ja mängida targalt. Meil on vägagi tasemel väravavahid ja kaitseliin, samuti keskväli on korralikult ennast käima saanud ning ründeliin on ka paigas. Nagu Florale omane juba on, siis me lähme alati mängu võitma.“

FC Puuma treener Vitali Kobašov: "Eelkõige tahaks soovida kõikidele meeskondadele ilusat hooaega, häid sportlikke tulemusi ja mis puudutab eelolevat mängu Flora meeskonnaga, siis need mängud alati olnud oodatavad, igas mõttes huvitavad, sportlikud ja kaasakiskuvad. Soovitame mõlemale meeskonnale edukat hooaega ja häid ilusat tulemusi nii selleks mänguks, kui ka terveks hooajaks."

Mängija Kirill Vinogradov: "FC Flora on hea meeskond, aga meil käib samuti praegu korralik ettevalmistus. Tahame alustada hooaega paremini, kui eelmisel aastal. Keskendume võidule."

Peakohtunik: Denis Petrov
Abikohtunikud: Artur Telling, Sander Saga

28.02.2014 19:12
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.