KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga avavooru tulemused

Täna alustas nelja avavooru mänguga hooaega Esiliiga. Rakveres tegid kohalik Tarvas ja FC Kuressaare 1:1 viigi, Viljandis võitis Tulevik Pärnu Linnameeskonna 2:0.

Maarjamäel oli Talinna FC Levadia II Vändra JK Vaprusest üle 2:1. Tänases viimases mängus oli Tallinna FC Flora II suurelt 6:0 üle Tallinna FC Puumast.

Avavooru viimane kohtumine Kiviõli FC Irbise ja Nõmme Kalju FC II vahel peetakse alles 18. mail.

Esiliiga I voor 2. märtsil:

2. märtsil kell 13:00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67)
RAKVERE JK TARVAS - FC KURESSAARE  1:1 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 29. Sergei Akimov - 80. Maarek Suursaar
Hoiatused: 83. Elar Tovstik, 89. Jaanus Kaasik - 90.+1. Algis Kelder

JK Tarvas: 30-Susi, 26-E. Tovstik, 16-Kaasik, 4-K. Saar, 69-Gull, 22-Ljaš, 17-A. Tovstik, 18-M. Saar, 19-Rebane, 9-Akimov (87. 45-Küngas), 92-Valk (81. 11-Kiis).
Varus: 91-Hang, 11-Kiis, 32-Laidam, 45-Küngas, 24-Ööpik, 6-Vahero.

FC Kuressaare: 12-Reiman, 25-Viira, 4-Kluge, 3-Kriska, 33-Pajunurm, 8-Kastein (46. 21-Salumaa), 10-Seeman (77. 2-Vinter), 20-Margus Rajaver (58. 11-Koppel), 19-Alt (72. 19-Suursaar), 26-Laht, 5-Reinsalu (67. 29-Kelder).
Varus: 2-Vinter, 21-Salumaa, 29-Kelder, 13-Suursaar, 11-Koppel.

Mänguolud: +1, lumesajune ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 130
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Riivo Stolts, Silver Sepp


2. märtsil kell 13:00 Viljandi kunstmurustaadion (Ranna pst 1)
VILJANDI JK TULEVIK - PÄRNU LINNAMEESKOND  2:0 (2:0)
ametlik protokoll
Väravad: 16. Tiit Tikenberg, 19. Martin Normann
Hoiatused: 57. Martin Normann, 88. Raiko Mutle - 12. Jaak-Peeter Oja, 18. Tõnis Vihmoja, 85. Rasmus Peetson
58. minutil tõrjus Rait Oja Rasmus Peetsoni penalti

JK Tulevik: 12-R. Oja, 6-Saar, 4-Ilves, 13-Henn, 11-Tikenberg (61. 21-Kähr), 2-Mutle, 14-Kübar, 15-Lang (61. 5-K. Paavo), 7-Roman (61. 17-Peips), 25-Normann (70. 10-Teor), 20-Luhakooder (76. 23-Loigo).
Varus: 23-Loigo, 10-Teor, 21-Kähr, 17-Peips, 16-M. Hanson, 5-K. Paavo.

Pärnu LM: 1-Vainu, 3-Mäeots (46. 18-Sarapuu), 4-Kitsel, 5-Aavik, 22-J.-P. Oja, 27-Midenbritt (46. 15-H. Hanson), 11-Kaarlimäe, 9-Pent, 19-Vihmoja, 8-Peetson, 10-Saarts.
Varus: 77-Vabrit, 15-H. Hanson, 16-Lepik, 18-Sarapuu, 23-Põldsaar, 12-Sabiin, 2-Baronov.

Mänguolud: +2, pilves ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 120
Peakohtunik: Danel Udu
Abikohtunikud: Nils Grün, Egerd Pajustik


2. märtsil kell 16:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - VÄNDRA JK VAPRUS  2:1 (2:1)
ametlik protokoll
Väravad: 14. Pavel Marin, 45. Mark Dubinin - 18. Ranet Lepik
Hoiatused: 6., 47. Mark Dubinin, 56. Heiko Tamm - 60. Toomas Eier, 82. Rait Sõrmus
Eemaldamised: 47. Mark Dubinin - 90.+1. Mihhail Kravtšenko

FC Levadia II: 1-Tamme, 19-Läst, 5-Dubinin, 3-Vihmann, 7-Vassiljev, 2-Aallikko, 6-Jegorov, 9-Marin, 16-Tamm, 4-Roosnupp, 11-Tiru (83. 17-Reinvald).
Varus: 30-Tsvetkov, 23-Kannel, 18-Aksiim, 17-Reinvald, 15-Makarov, 20-Mutso, 10-Vainumäe.

JK Vaprus: 45-Naano, 18-Midenbritt, 6-Oja, 16-Eier, 12-Kravtšenko, 5-O. Ojala, 7-Otto, 21-Lukka (57. 15-A. Ojala), 3-Könninge (64. 9-Sõrmus), 17-Mangusson, 27-Lepik.
Varus: 1-Teetsmann, 4-Vaakmann, 9-Sõrmus, 11-Jürgenstein, 15-A. Ojala, 20-Valma.

Mänguolud: +2, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 27
Peakohtunik: Veiko Mõtsnik
Abikohtunikud: Risto Eelmaa, Kristo Värva


2. märtsil kell 19:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II - TALLINNA FC PUUMA  6:0 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 22. Roman Sobtšenko, 56., 58. Martin Kase, 66. Alex Sander Sepp, 80. Karl Ivar Maar, 83. Randin Rande
Hoiatused: 45. Herol Riiberg, 90. Randin Rande - 27., 72. Tauno Mõttus, 84. Randy Padar, 89. Arvydas Pankevitšjus
Eemaldamine: 72. Tauno Mõttus

FC Flora II: 1-Karofeld, 14-Junolainen (60. 31-Hmelnitski), 8-Juhkam, 4-Piir, 2-Mataloja, 13-Kubber (46. 18-Sepp), 6-Paavo, 19-Sobtšenko (74. 15-Lootus), 5-Saliste (65. 11-Rande), 9-Riiberg, 7-Kase (58. 33-Maar).
Varus: 12-Tali, 33-Maar, 11-Rande, 18-Sepp, 31-Hmelnitski, 10-Pärn, 15-Lootus.

FC Puuma: 44-Stepanov, 3-Mamedov, 20-Kisel, 6-Karpõtšev, 14-Sinyavskiy (75. 8-Sander), 17-Vinogradov (73. 2-Romanov), 12-Apalinski (58. 11-Kartau), 24-Mõttus, 21-Padar, 5-Tilga, 10-Berzinš (56. 22-Pankevitšjus).
Varus: 22-Pankevitšjus, 8-Sander, 11-Kartau, 23-Krass, 2-Romanov, 4-Liesment, 7-Helaia.

Mänguolud: +2, pilves udune ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 59
Peakohtunik: Denis Petrov
Abikohtunikud: Artur Telling, Sander Saga

Liiga tabel 2. märtsi seisuga:
1 Tallinna FC Flora II 1 1 0 0 6:0 3
2 Viljandi JK Tulevik 1 1 0 0 2:0 3
3 Tallinna FC Levadia II 1 1 0 0 2:1 3
4 FC Kuressaare 1 0 1 0 1:1 1
5 Rakvere JK Tarvas 1 0 1 0 1:1 1
6 Kiviõli FC Irbis 0 0 0 0 0:0 0
7 Nõmme Kalju FC II 0 0 0 0 0:0 0
8 Vändra JK Vaprus 1 0 0 1 1:2 0
9 Pärnu Linnameeskond 1 0 0 1 0:2 0
10 Tallinna FC Puuma 1 0 0 1 0:6 -3
02.03.2014 13:00








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.