KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga teine voor algab reedel

Esiliiga teise vooru avavad reedel kell 19:00 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul Tallinna FC Puuma ja FC Kuressaare.

Ülejäänud neli mängu toimuvad pühapäeval, kell 13:00 võõrustab Rakvere JK Tarvas Pärnu Linnameeskonda, Nõmme Kalju FC II Vändra JK Vaprust ja Viljandi JK Tulevik Kiviõli FC Irbist.

Viimane mäng algab pühapäeval kell 16:00, kui Maarjamäe kunstmurul mängivad Tallinna FC Levadia ja Tallinna FC Flora duubelkoosseisud.

Esiliiga II vooru mängud 7. ja 9. märtsil:

7. märtsil kell 19:00 Lasnamäe SPK kunstmurustaadion (Peterburi 15, Tallinn)
TALLINNA FC PUUMA - FC KURESSAARE 

FC Puuma treener Aivar Tiidus: "Esimene kodumäng. Meeskond valmistub, eesmärk on ainult üks - võtta kolm punkti."

Mängija Sergei Belinski: "Kodus peame näitama iseloomu ja võtma 3 punkti."

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak: "Puuma on esimese vooru suure kaotusega vihaseks aetud. Nüüd tahavad nad kindlasti näidata, et nad oskavad hästi mängida. Meie peame mängima väga distsiplineeritult ja keskenduma oma eesmärkidele."

Keskkaitsja Jaanis Kriska: "Hooaja esimene mäng on seljataga ja punkt on käes. Kindlasti ei ole me tulemusega rahul ja pingutame alati parima nimel. Samuti ei alustanud kõige paremini meie järgmine vastane ning seetõttu arvan, et mõlemal meeskonnal on reedel väljakul palju tõestamist. Võidab see, kes rohkem tahab!"

Peakohtunik: Rauno Kald
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Marek Lillmaa


9. märtsil kell 13:00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67)
RAKVERE JK TARVAS - PÄRNU LINNAMEESKOND 

Tarva peatreener Reijo Kuusik: " Jällegi saame mängida kodupubliku ees. Soovime publikut rõõmustada ja mängida oma parimat jalgpalli. Kui suudame kaitses vigu vältida ja ründes olla edukad, siis on võimalus punktid koju jätta."

Mängija Alari Tovstik:"Tahame fännidele ilusat mängu näidata ja kolm punkti koju jätta!!!"

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: "Esimese mängu kaotasime rumalate eksimuste tõttu, loodame neid vältida ja võidelda kogu 90 minutit nagu tegime seda Tuleviku vastu."

Mängija Taavi Kitsel: "Ees on mäng võõrsil Rakverega. Esimeses voorus, mis paljude jaoks oli üldse esimeseks mänguks Esiliigas, lasime Viljandis omale kaks lihtsat väravat lüüa. Nüüd peavad kõik endast maksimumi välja pigistama ja vältima lihtsaid vigu, mis võivad mängu saatuse otsustada. Tuleb kindlasti kõva võitlus mõlema võistkonna poolt, aga üritame oma mangu peale suruda ja esimesed 3 punkti koju tuua."

Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Tiit Pruuli, Jaanus Allas


9. märtsil kell 13:00 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)
NÕMME KALJU FC II - VÄNDRA JK VAPRUS 

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Meie hooaja esimene mäng ning kindlasti ei saa ükski mäng kerge olema, kuid tahame pakkuda Hiiu publikule mõnusa pühapäeva - tulge meid toetama!"

Mängija Sten-Marten Vahi: "Kuna on hooaja esimene mäng, on pinged meeskonnas natuke kõrgemad, kuid loodame, et meeskonnatöö sujub plaanipäraselt, lööme rohkelt väravaid ning proovime oma puuri puhtana hoida."

Vapruse peatreener Ranet Lepik: Hooaja esimene kohtumine eelmise aasta Esilliga võitjaga läks napilt. Vastane oli selgelt parem, kuid arvan, et ületasime ennast igas elemendis. Napilt jäi puudu, et napsata viigipunkt ja see motiveerib poisse veel enam eelseisvas kohtumises pingutama. Nõmme Kalju FC II on aga Esiliiga B eelmise hooaja võitja, mis tähendab, et poisid mängida mõistavad. Vastane on uus ja meie jaoks täiesti tume maa, kuid eeldan, et noortel poistel on kiired ja osavad jalad, mida paneb oskuslikult liikuma tark treener. Meie aga kogume endiselt hoogu ja kasutame maksimaalselt ära iga suurel väljakul veedetud minuti, et oma mängu paremaks saada. Seega - midagi kerget oodata ei ole, aga tahame sellest mängust selle aasta esimesi punkte.

Mängija Karel Otto: Kalju II näol on tegemist väga noore, kuid kindlasti ka osava meeskonnaga. Vändra võidu võtmeks võiks olla nooruse uljuse alistamine pisut suurema kogemustepagasiga.

Peakohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Roman Laidinen, Taavi Puuorg


9. märtsil kell 13:00 Viljandi kunstmurustaadion (Ranna pst 1)
VILJANDI JK TULEVIK - KIVIÕLI FC IRBIS 

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: "Esimesest mängust saime oma vajalikud 3 punkti kätte. Nüüd on vaja hoog säilitada ja taaskord kodupubliku ees võit võtta."

Mängija Karel Kübar: Tsiteeriksin kurikuulsa Mikk Metsa ütluse: "Ma arvan, et kui me lööme ühe värava ning nemad ei löö, siis meil on päris hea võimalus mäng võita." Igal juhul läheme mängu võitma!

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Hea meel on Esiliigas jätkata. Meeskonnas on üksjagu uusi mängijaid, seepärast lähevad esimesed mängud eelkõige kokkumängu harjutamiseks. Kontrollmänge enne hooaja algust oli ka vähevõitu. Aga loodetavasti lisab teadmine, et mängime taas Esiliigas, meeskonnale jaksu ja tahet sel aastal tabelis taas ettepoole tõusta. Viljandi Tulevik on tugev vastane, aga loodame head mängu näidata ja õnnestumise korral ka punkte saada".

Mängija Tõnis Starkopf: "Alati on hea hooaega edukalt alustada, seepärast tahame võita. Seda enam, et eelmisel hooajal mängisime Viljandiga üsna edukalt. Loodame küll, et erinevalt eelmisest hooajast, oleme sel aastal edukamad ja võitleme pigem Esiliiga tabelis keskmiste kohtade pärast."

Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Triinu Laos, Reigo Teearu


9. märtsil kell 16:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - TALLINNA FC FLORA II 

FC Levadia II treener VLADIMIR VASSILJEV: "Kohtume oma suurima rivaaliga, meeskonnad on võrdsed nii mängijate vanuse kui kogemuste poolest. Mängud FC Levadia ja FC Flora vahel on igas sarjas väga põhimõttelised. Pühapäeval võidab see, kes vähem vigu teeb."

Mängija VLADISLAV TSVETKOV: "Meie eesmärgiks on kohtumine võita ja Esiliigas täiseduga jätkata. Kohtumine kujuneb kindlasti väga võitluslikuks."

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: "Eelmine mäng oli hooaja algusele kohaselt natuke närviline ja rabe. Levadiaga on meil traditsiooniliselt kõvad andmised, nii et üritame nende  tugevuste vastu käike leida, sest väravaid nad lüüa oskavad. Õnneks oskame meie ka ja seetõttu peaks tulema huvitav mäng."

Mängija Anton Hmelnitski: „Levadia II-ga on alati äärmiselt ebameeldivad mängud, nad mängivad väga plaanipäraselt ning nende mängijad tulevad alati suure motivatsiooniga meie vastu mängima. Meie meeskond on valmis tugevaks kohtumiseks, kuna oleme saanud väga hea ettevalmistuse tulevaseks hooajaks. Tahame pühapäeval oma ideed ellu viia ning kolme punktiga Maarjamäelt naasta!“

Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Lennart Komp

06.03.2014 18:21
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.