KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Vändra JK Vapruse mehed saadab mängule AC/DC

Vändra JK Vapruse poolt väljakuulutatud konkursile klubi tunnusloo leidmiseks laekus 15 lugu, millest valiti välja AC/DC hitt Thunderstruck.

Kui Vändra JK Vaprus otsis endale algul klubi hümni ja selleks said kõik huvilised teha enda poolsed pakkumised, siis nüüd otsustas klubi juhtkond, et välja pakutud lugude jaoks ei ole sõna "hümn" kasutamine kõige parem. Seega valiti lihtsalt Vändra Vapruse tunnuslugu, mis kõiki pallureid ja fänne enne mängu käima tõmbab.

„Kuigi algul plaanisime seda asja pisut teistmoodi, siis oma eesmärgi ta ikkagi täitis, sest rahvas sai kaasa lüüa ja lugu mis peaks kõigile meeldima sai valitud,“ rääkis portaalile jalgpall.ee klubijuht Ranet Lepik.

Välja pakuti kokku 15 lugu, lõplikku valikusse jõudsid Macklemore & Ryan Lewis – Can’t hold us feat Ray Dalton, AC/DC – Thunderstruck, Fort Minor – Remember The Name ja ettevõtmise raames kirjutatud lugu Ketlin Sulli & Homeboy - Uus Algus.

Tunnusloo hääletusel sai kõige rohkem poolehoidu AC/DC - Thunderstruck. Loo pakkus välja Erik Plado ja tema sai klubi poolt auhinnaks kodumängude hooajapileti.

Lepik ei osanud öelda, miks valiti just AC/DC ja hitt Thunderstruck. „Ju see lugu on rahva arvates siis kõige sobilikum, mis nii mängijad kui pealtvaatajad mängule kaasa tõmbab,“ rääkis Lepik.

Tunnuslugu hakatakse mängima kodumängudel alati enne mängu.

10.03.2014 14:17
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.