KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga III vooru avavad laupäeval FC Flora II ja Kalju FC II

Esiliiga III vooru avamäng on laupäeval kell 19:00 Sportland Arenal, kus Tallinna FC Flora II vastaseks on Nõmme Kalju FC II.

Kolm mängu toimuvad pühapäeval kell 13:00, kui Pärnu Linnameeskond võõrustab Tallinna FC Puumat, Tallinna FC Levadia II FC Kuressaaret ja Viljandi JK Tulevik Rakvere JK Tarvast. Vändra JK Vapruse ja Kiviõli FC Irbise vaheline mäng toimub 7. mail.

Esiliiga III vooru mängud 15. ja 16. märtsil:

15. märtsil kell 19:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II - NÕMME KALJU FC II 

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: "Halliturniir näitas, et Nõmme Kalju II mängib päris huvitavat ja loovat jalgpalli. Meil on mänguliselt oluline keskenduda mitte tulemusele vaid maksimaalselt oma mängule ja ülesannetele. Eelmises mängus ei olnud mängijatele midagi ette heita, seega see kaotus on unustatud. Vastupidi, kui suudame sama võitluslikult häälestuda siis tuleb huvitav lahing. "

Mängija Alex Sander Sepp: „Nõmme Kalju II on Esiliigas esimene hooaeg, seega usun, et nad on väga motiveeritud. Neil on noor ja perspektiivikas meeskond ja kindlasti tuleb huvitav mäng. Pärast eelmist mängu on meie võidutahe veelgi suurem ning anname endast kõik, et seee mäng kindlast võita.“

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Esiliiga hooaeg algas meie jaoks hästi ning nüüd ootame mängu Flora duubli vastu, kes on raske vastane, kuid me tahame endast anda kõik, et pakkuda ilusa mängu ning väravaid."

Mängija Andry Liiva: "Esimene mäng oli meie jaoks edukas, kuid nüüd mõtleme järgmisele mängule ning kindlasti pingutame Flora II vastu, et võita. Põhimõtteline vastasseis."

Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Sander Saga, Marto Kiisk


16. märtsil kell 13:00 Pärnu kunstmurustaadion (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - TALLINNA FC PUUMA 

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: "Kuigi FC Puuma on esimesed 2 mängu kaotanud ja meie viimati võitsime suurelt, hakkab mäng ikkagi seisult 0:0. Mängijatele tuleb mõista anda, et keegi ei võta asja nüüd kergemalt. Lihtsalt ei tule midagi, alati tuleb pingutada kuni kõlab kohtuniku lõpuvile."

Mängija Toomas Pent: Eelmisest mängust Rakverega suutsime võtta suureskoorilise võidu, mis andis kindlasti tervele meeskonnale enesekindlust juurde. Esimeses kodumängus ootab meid FC Puuma kes on meie jaoks täiesti tundmatu vastane, seega peame olema kõigeks valmis ja vältima lihtvigu. Kindel eesmärk on kodupubliku rõõmuks näidata ilusat jalgpalli ja võtta ühes ka kolm punkti.

FC Puuma peatreener Aivar Tiidus: "Pärnu LM oli viimastes voorudes aktiivne ründefaasis, see annab neile kindlust. Meil on võistkonna mänguline taktika eeldatavalt kaitsest lähtuvalt kuna 7 väravat Pärnu poolt oli küllaltki hea tulemus ründefaasis. Loomulikult ei lähe me kaitsesse istuma, üritame oma poolt huvitavad ründelahendusi pakkuda Pärnule. Nii et sõidame hea tujuga ja loodame pealtvaatajatele huvitavat mängu."

Mängija Vitas Mališauskas: "Hooaega alustasime mitte eriti hästi ja proovime seda parandada."

Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Riivo Stolts, Jagnar Jakobson


16. märtsil kell 13:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - FC KURESSAARE 

FC Levadia II peatreener Vladimir Vassiljev: "Pärast võitu FC Flora II üle ja kuute punkti tabelis on meeskonna enesetunne väga hea. Pühapäeval kohtume FC Kuressaarega, kellel on klubina kõrgliigast palju kogemusi, ent samas toimus ka nende ridades verevahetus ja nii ootab meid vastasseis võrdlemisi noore meeskonnaga. Kohtusime saarlastega ka talvise halliturniiri ajal, tegime sellest mängust omad järeldused ja pühapäeval läheme välja võidu peale."

Mängija Dmitri Jegorov: "Oleme kogunud kahest mängust kaks võitu ja üritame ka nüüd kolm punkti kätte saada. Vastane on väga nimekas ja kindlasti üks pretendente tänavusele Esiliiga üldvõidule, kuid me üritame nendega hakkama saada."

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak: "Levadia II on pidevalt olnud Esiliiga parim meeskond, nad mängisid hästi ka meie vastu halliturniiril. Ootame väga rasket mängu, kus peame tegutsema meeskondlikult, et saavutada positiivne resultaat."

Ründaja Margus Rajaver: "Pühapäeval ootab meid kindlasti ees väga raske mäng. Maarjamäe plats ei hiilga just kõige parema kunstmuruga ja seega tõotab tulla palju võitlust. Väga tähtis on omad võimalused realiseerida ja sellest mängust kolm punkti võtta. Loodan, et staadionile tuleb ka rohkelt Kure fänne meid toetama!"

Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Artur Telling, Ain Alev


16. märtsil kell 13:00 Viljandi kunstmurustaadion (Ranna pst 1)
VILJANDI JK TULEVIK - RAKVERE JK TARVAS

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: "Rakvere tuleb kindlasti oma eelmises voorus saadud suurt kaotust heastama ja meie peame selleks valmis olema. Eesmärk on oma värav puutumatuna hoida ja vähemalt viik välja võidelda."

Mängija Siim Saar: "Mäng Rakverega tuleb kindlasti väga võitluslik ja põnev. Tulemus sõltub sellest, kui distsiplineeritult me mängime. Peame kohe algusest mängus täielikult sees olema ja vajalikud kolm punkti koju jätma."

Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Peame eelmise mängu unustama ja keskenduma uuele sooritusele. Usun meestesse ja loodan, et kõik soovivad tõestada, et viimane mäng oli juhus, mida keegi ka halvimas unenäos ette ei osanud näha!"

Mängija Mihkel Gull: "Ees on tähtis mäng ja mis oleks parem sünnipäevakink nii mulle kui Siimule, kui Tarva võit! Tuleb endas üles leida see Tarva vaim ja seda väljakul näidata ning tõestada kõigile, et mäng Pärnuga on unustatud ja sellest on tehtud õiged järeldused!"

Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Silver Sepp, Egerd Pajustik

13.03.2014 21:46
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.