KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XXI vooru eelvaade
Eesti jalgpalli Esiliigas peetakse pühapäeval, 26. juulil kõik 21. vooru kohtumised.

Keskses mängus on vastamisi tabeli teine ja viies meeskond Kohtla-Järve FC Lootus ja Pärnu JK Vaprus. Kahte võistkonda lahutab kaksteist punkti.

Esiliiga XXI voor pühapäeval, 26. juulil:

kell 17.00 Kohtla-Järve spordikeskuse staadion (Spordi 4, Kohtla-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS – PÄRNU JK VAPRUS

Lootuse juhendaja Aleksei Žukov: "Tahame mängida pisut paremini, kui eelmisel korral Pärnus. Arvan, et sellest piisab, et võita."

Idavirulaste mängija Vadim Miller: "Eelnevad mängud Vaprusega näitasid, et nad on eesmärkidele pühendunud meeskond. Meie aga mängime oma mängu ning ei hakka nende taktikaga arvestama."

Pärnakate peatreener Gert Olesk: "Kohtla-Järvega on meil kirjas nii võit kui kaotus, seega loodame et ka sellest mängust tuleb tasavägine heitlus. Kui suudaks oma väravavõimalusi paremini ära kasutada, siis peaks ka punktid natuke lihtsamalt tulema. Vaatame kuidas Taavi Laurits võistkonda sisse sulab. Kuigi Kohtla-Järve asub meist tabelis eespool, läheme mängima ikkagi ainult võidu peale."

Vapruse mängija Ander Paabut: "Pühapäeval tuleb raske mäng ja loodame võiduteele naasta. Meil tuleb oma võimalused ära kasutada."

Väljakukohtunik: Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Marger Pormann


kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – LASNAMÄE FC AJAX

Valga peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Väga tähtis mäng, peame kindlustama oma kolmandat kohta."

Valga meeskonna pallur Siim Tukk: "Ajax on väga raske vastane ja ennast viimasel ajal tõestanud. Kerge see mäng kindlasti olema ei saa. Peame endast maksimumi andma ja kolm punkti võtma."

Ajaxi boss Boriss Dugan: "Meeldiv asi on see, et meeskonnas on praegu kõva konkurents. Kõik tahavad mängida, aga valime need mängijad, kes on hetkel paremad. Loodan, et teeme õige valiku."

Lasnamäelaste pallur Vladimir Gerassimov: "Suure vaheaja järel mängin taas oma meeskonnas, kus mulle väga meeldib sisekliima ning mängupilt, mida meeskond näitab."

Peakohtunik: Aivar Israel
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Raul Koppelmaa


kell 17.00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst. 6, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK II – TALLINNA FC LEVADIA II


Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: "Võidukohustus asub muidugi Levadial, aga kodus tahame neile kindlasti lahingu anda."

Viljandlaste veteran Rain Tölpus: "Pall on ümmargune - üritada tuleb parimat."

Levadia II peatreener Aleksandr Puštov: "Esindusmeeskonna edu eurosarjas tiivustab ka meid. Tahame Viljandis korraliku partii esitada ja kolme punktiga koju tagasi tulla."

Mängija Marek Mäekala: "Eesmärgiks on võit resultatiivse mänguga."

Peakohtunik: Marek Lillmaa
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Heigo Paglant


kell 17.00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst 12, Rakvere)
RAKVERE FC FLORA - KIVIÕLI TAMME AUTO

Rakvere mängija Elar Tovstik: "Kodupubliku ees soovime kindlasti näidata paremat mängupilti kui eelmises omavahelises mängus. Mõlemal meeskonnal on palju mängus, Kiviõli võitleb Meistriliigasse pääsu, meie Esiliigasse püsimajäämise eest."

Kiviõli peatreener Sergei Burov: "Eelmise mänguga ei saa rahule jääda, kindlasti tahame ennast seekord parandada. Üritame lõpuni võidelda, sest eelmises mängus me seda ei teinud ja jäime punktidest ilma.”

Mängija Aleksei Borissenko: "Mäng tuleb ülimalt raske, kuid me peame võitlema lõpuni terve mängu. Kuna tabeli keskel on tihe rebimine, siis vajame hädasti võitu, et oma praegust positsiooni parandada."

Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Toomas Nõmmiste


kell 19.30 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – TALLINNA FC FLORA II


Legioni juhendaja Viktor Passikuta: "Flora vastu lähme teadmisega, et meil tuleb võtta kindlasti võit. Vähemaga ei saa ilmselgelt rahule jääda, kuigi Flora on üllatusteks võimeline."

Leegionär Sergei Dõmov: "Floraga viiki mängimine oleks juba ebaõnnestumine. Kindlasti lähme võitma, et jõuda järele Valga FC Warriorile, sest esimese kolme sekka sooviks me tänavu hooajal jõuda."

Flora II peatreener Urmas Kirs: "Meil käib see mäng nagu nokk kinni, saba lahti. Ehk kui üks viga saab parandatud, lööb kuskil uuesti mingi vana välja. Alati ei pruugi see olla suur apsakas, aga nii mõneski minimaalse kaotusega mängus on see meile saatuslikuks saanud. Kunagi peab ka meil midagi ilusat välja tulema. Peaasi on uskuda oma tegemistesse."

Mängija Gren Zavjalov: "Peame sellest mängust kolm punkti võtma, muud võimalust meil pole."

Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Indrek Bachmann, Denis Petrov

24.07.2009 13:01
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.