KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga IV voor jõuab lõpule pühapäeval

Neljapäevases IV vooru avamängus alistas Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Puuma 4:1 ja tõusis hetkeliidriks 10 punktiga.

Ülejäänud 4 mängu on kavas pühapäeval, kui kell 13.00 alustavad Rakvere JK Tarvas ja Kiviõli FC Irbis, Tallinna FC Flora II ja Vändra JK Vaprus ning Tallinna FC Levadia II ja Pärnu Linnameeskond.

Vooru lõpetuseks kohtuvad kell 16:00 Nõmme Kalju FC II ja FC Kuressaare.

Foto: Edgar Kriisk

Esiliiga IV vooru pühapäevased mängud:

23. märtsil kell 13:00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67)
RAKVERE JK TARVAS - KIVIÕLI FC IRBIS

Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Me pole kolm vooru suutnud võidurõõmu maitsta. Usun, et kõik on aetud tagajalgadele ja isu punktide järgi on väga suur. Läheme võitlema ja kui kõik õnnestub, siis on põhjust rõõmustamiseks."

Mängija Sander Susi: "Ees on ootamas järjekordne kodumäng, kus ainsaks eesmärgiks ainult võit. Loodame oma mängumootori käima saada ja kodupublikut rõõmustada. Kindlasti on tulemas väga põnev kohtumine."

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Kahe naaberlinna jalgpallimeeskonna mäng on alati olnud võitluslik ja ka piisavalt närvesööv. Meie kokkumäng paraneb mäng mängult ja loodame ka Rakverele kõvasti vastu hakata. Eelkõige peame kaitses pidama saama, siis tuleb ka kõik muu."

Mängija Dmitri Vorobjov: "Muidugi läheme seda mängu võitma, naabritega on alati põnev mängida, on motivatsiooni ja pinget. Püüame taga puhta hoida ja ise ära lüüa. Kogu meeskond loodab, et saame peagi hea hoo kätte. Miks mitte hoog juba Rakveres üles võtta!?"

Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Jaanus Allas


23. märtsil kell 13:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II - VÄNDRA JK VAPRUS

FC Flora II abitreener Paul Kask: „Järjekordses Esiliiga voorus tuleb vastakuti minna Vändra vaprate jalgpalluritega. Kindlasti on ees raske mäng, sest Vändra võitleb alati viimase minutini, mida nad ka sõna otseses mõttes eelmise hooaja lõpus ilmekalt demonstreerisid. Siiski peaks meie meeskonnal olema piisavalt kvaliteeti, et pühapäeval jõuda positiivse tulemuseni. Tähtis on oma mänguplaanist kinni pidada, hoida head tempot ja realiseerida tekkivad väravavõimalused.“

Mängija Karl Ivar Maar: "Eelmine mäng oli palju esinduse mängijaid ülevalt alla tulnud ning kindlasti on paljudel meie duubli mängijatel suurem soov ennast järgmine mäng näidata. Kuna Vändra suutis eelmine hooaeg meile peavalu valmistada kontrarünnakutega siis see mäng on tähtis, et rünnakule minnes ei unustata oma rolli kaitsefaasis."

Vapruse peatreener Ranet Lepik: Kalender ei ole armuline ja reastab meile ette juba kolmanda duubli järjest. Flora näol on tegemist siis satsiga, kes oli üks kahest, keda me eelmisel hooajal võita ei suutnud. Tore oleks siis sellel hooajal juba esimeses omavahelises kohtumises asi ära parandada. Kindlasti me ei ole veel oma parimas seisus, kuid usk ja suur tahe võivad viia meid rahuldava tulemuseni.

Mängija Taavi Midenbritt: Järjekordne mäng duubliga - nüüd siis Flora. Millegi üleliia kauni pealt meil mängule minna pole. Siiski, mida tõestas ka eelmine aasta Esiliigas, pole kaotanud keegi enne, kui protokoll on liidus kinnitatud. Ootame mängu suure huviga ja loodame, et see, kes peale mängu kukalt sügab, on Flora.

Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Marek Lillmaa


23. märtsil kell 13:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - PÄRNU LINNAMEESKOND

FC Levadia II peatreener Vladimir Vassiljev: "Vaadates turniiritabelit on näha, et Pärnu Linnameeskond mängib ründavat jalgpalli kuna neil õnnestus kolme mänguga lüüa 14 väravat. See omakorda tähendab, et neil on hea ründeliin. Läheme väljakule mängima oma jalgpalli ja tõestama oma paremust. Kui kaitseliinis hoiame kompaktsust ja mängime distsiplineeritult, siis arvan, et meil ei teki probleeme. Meeskonnas on praegu ainult positiivsed mõtted ja läheme oma järgmise 3 punkti järgi."

Poolkaitsja Alger Džumadil: "Oleme kolm mängu võitnud ja üritame Pärnu Linnameeskonna vastu oma ilusat seeriat pikendada. Ka vastane mängib head jalgpalli, seda näitavad nende tulemused. Oodata on võitluslikku ja mõlemapoolsete võimalustega kohtumist. Võidab see, kes rohkem tahab."

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: "Mäng Levadia duubliga tuleb kindlasti raske, oli Levadia ju pärast 3 vooru ka liiga liider maksimumpunktidega. Meie üritame mängida oma mängu ja loodame ka positiivsele tulemusele."

Mängija Kristen Saarts: "Ees ootab raske võõrsilmäng Levadia duubliga, kuid üritame jätkata sealt, kus eelmine mäng pooleli jäime. Ootame rasket ja võitlusliku mängu ning loodame, et saavutame positiivse tulemuse."

Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Lauri Salei, Roman Laidinen


23. märtsil kell 16:00 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)
NÕMME KALJU FC II - FC KURESSAARE

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Oleme hooaega alustanud kodus võiduga ning võõrsil kaotusega. Ees ootab meie teine kodumäng ning tahame pakkuda kodupublikule ilusa mängu ning võtta oma hooaja teise võidu."

Mängija Erik Listmann: "Kuressaare mängis eelmisel hooajal Premium liigas ning kindlasti on nad motiveeritud mängima kõrgetele kohtadele. Meie eesmärk on pidada mänguplaanist kinni ja võita."

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak: "Tuleb teine raske mäng järjest. Peame mängima taga distsiplineeritumalt ja ees väravaid lööma. "

Väravavaht Riido Reiman: "Eelmise nädala ebaõnnestumine tuleb ära unustada ning keskenduda järgmisele mängule Kalju duubliga. Meeskond üritab kindlasti mängust maksimumi võtta ning vähema kui võiduga ei lepita."

Peakohtunik: Veiko Mõtsnik
Abikohtunikud: Aron Härsing, Taavi Puuorg

20.03.2014 22:02
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.