KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Euroliiga tõi koondisele Moskva ja tõsised vastased

Eesti rannajalgpallikoondisel seisab ees väga tähtis ja põnev aasta, kui mängitakse kahel suurturniiril Euroliigas ja maailmameistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiril.

Mängudekalender on selge ja koondis sai kutse Euroliiga etapile, mis peetakse 11.-13. juulini Moskvas. Eesti koondise alagrupivastasteks Moskvas on Kreeka, Azerbaidžaan ja Moldova. Alagruppide kaks parimat meeskonda tagavad endale koha Euroliiga Superfinaalis, mis peetakse 14.-17. augustini Hispaanias Torredembarras, kus selgitatakse Euroopa parim rannajalgpalliriik.

Eesti rannajalgpallikoondis läheb tähtsatele turniiridele vastu uue peatreeneri Reigo Tõnsbergi juhtimisel. „Moskvasse tuleb sõita oma salarelvaga. Kes või mis selleks osutub, näitab aeg. Vastased on tugevad, aga loomulikult mängitavad," ütles Tõnsberg.

„Kreeka on väga tugev meeskond, kellega Eesti eelmisel aastal kohtus ja kaotas tulemusega 0:3. Azerbaidžaan mängis veel hiljuti A-grupis ja tegemist on väga kogenud meeskonnaga. Moldova on mänginud samuti aastaid rannajalgpalli. Ega midagi lihtsat ees ei oota, kuid teades Eesti rannajalgpallikoondise mängijate taset, siis midagi hirmutavat samuti ei ole," jätkas Tõnsberg. „Tuleb jätkata treeninguid, teha videoanalüüs ning enne turniiri võimalikult palju koondise koostööd lihvida. Eesmärk on pääs Euroliiga superfinaali."

Foto: rannajalgpall.ee

27.03.2014 09:54
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.