KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga liidrid olid 21. voorus võidukad
Esiliiga jätkas täna 21. vooru mängudega. Tabelijuhid FC Levadia II ja Kohtla-Järve FC Lootus suurendasid järjekordsete võitudega oma edumaad jälitajate ees veelgi. Kolmandaks kerkis Kiviõli Tamme Auto, kes alistades Rakvere, kasutas ära nii Valga FC Warriori, kui ka Pärnu JK Vapruse kaotuse.

Oma kaheksamängulise kaotusterea lõpetas Tallinna FC Flora II meeskond. Noored floralased alistasid 1:0 TJK Legioni. Ka nende eelmine võit pärines just sama meeskonna üle.

Esiliiga XXI voor pühapäeval, 26. juulil:

kell 17.00 Kohtla-Järve spordikeskuse staadion (Spordi 4, Kohtla-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS – PÄRNU JK VAPRUS  4:2 (2:1)
ametlik protokoll
Väravad: 12. Anton Semjonov, 37. Irfan Ametov, 64., 90.+2. Vitali Bolšakov - 20. Taavi Laurits, 56. Ranet Lepik
Hoiatused: 31. Taavi Laurits, 85. Tambet Anso

FC Lootus: 22-Smelkov, 2-Vedehhov (60. 5-Gluhno), 7-Gritsjuk (46. 16-Vaštšenko), 6-Zahharenkov, 13-Pozjabin (88. 18-I. Tarassu), 20-Ametov (59. 14-Žukov), 11-Karin, 19-Popov, 17-Demidovitš, 15-Bolšakov, 10-Semjonov (80. 8-Miller).
Varus: 18-I. Tarassu, 8-Miller, 23-Andrejev, 5-Gluhno, 14-Žukov, 16-Vaštšenko, 3-J. Tarassu.

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal (71. 13-Kaarlimäe), 3-Anso (89. 15-Gurejev), 2-Voznjuk, 4-Aavik, 7-Sõrmus (64. 11-Melts), 20-Velikopolje, 23-Lepik, 14-Partsioja, 10-Laurits (87. 8-Könninge), 9-Paabut (60. 17-Rättel).
Varus: 17-Rättel, 13-Kaarlimäe, 11-Melts, 8-Könninge, 15-Gurejev, 35-Olesk, 21-Põldme.

Mänguolud: +22, päikesepaisteline ilm; väljak heas seiuskorras.
Pealtvaatajaid: 55
Väljakukohtunik: Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Marger Pormann


kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – LASNAMÄE FC AJAX  1:2 (0:0) 
ametlik protokoll

Väravad: 51. Jaan Leimann - 53. Sergei Kononov, 71. Deniss Jõgiste
Hoiatused: 30. Mikk Pärt, 56. Erkki Junolainen - 43. Pavel Iljuhhin, 88. Sergei Tasso

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Gull, 3-Tukk, 4-Mütt, 5-Pärt (59. 17-Kaldoja), 6-Ottis, 7-Maar (71. 15-Brauer), 8-Junolainen (63. 14-Sillamaa), 9-Rõivassepp, 10-Leimann, 11-Liivamägi.
Varus: 1-Armas, 14-Sillamaa, 15-Brauer, 16-Munskind, 17-Kaldoja.

FC Ajax: 1-Mamutov, 5-Avdeenko, 3-A. Kirpu, 14-Iljuhhin (86. 20-Mihhasev), 18-Gerassimov, 21-Ljahhovetski, 11-Kononov, 15-Jõgiste, 19-Borissov, 2-D. Kovtun, 10-Tasso.
Varus: 20-Mihhasev, 4-J. Kirpu, 22-Boldõrev, 17-Skobelev.

Mänguolud: +23, vahelduv pilvisus, väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 56
Peakohtunik: Aivar Israel
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Raul Koppelmaa


kell 17.00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst. 6, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK II – TALLINNA FC LEVADIA II  0:3 (0:2)  
ametlik protokoll
Väravad: 16. Jevgeni Gurtšioglujants, 38. Artjom Artjunin, 47. Vladimir Vassiljev
Hoiatused: 30. Dmitri Lipetski, 63. Eerik Reinsoo, 80. Siim Roops - 53. Anton Aristov, 78. Vladimir Vassiljev

JK Tulevik II: 1-Lipetski, 5-Roops, 3-Sirel, 2-Tutk, 6-Metsa, 8-Tölpus, 18-J. Luhakooder (46. 7-Roman), 19-Miländer (42. 10-Kiigemägi), 17-Stepanjan, 11-A. Sillaste, 14-Reinsoo.
Varus: 7-Roman, 10-Kiigemägi, 15-Raid.

FC Levadia II: 12-Kütt (46. 30-Lepmets), 2-Marmor (46. 5-Holst), 3-Podholjuzin, 8-Subbotin, 9-Leitan (46. 6-Kulinitš), 10-Gurtšioglujants, 11-Saarema (60. 7-Boldõrev), 14-E. Puri (46. 4-Vassiljev), 16-Mones, 20-Aristov, 21-Artjunin.
Varus: 30-Lepmets, 4-Vassijev, 5-Holst, 6-Kulinitš, 7-Boldõrev, 15-Kovaltšuk.

Mänguolud: +23, päikesepaisteline ilm; väljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 115
Peakohtunik: Marek Lillmaa
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Heigo Paglant


kell 17.00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst 12, Rakvere)
RAKVERE FC FLORA - KIVIÕLI TAMME AUTO  0:6 (0:3)   
ametlik protokoll
Väravad: 29. Dmitri Kirilov, 40., 45., 74. Tõnis Starkopf, 47. Aleksei Derjabin, 57. Erik Šteinberg
Hoiatused: 4. Joonas Ljaš, 22., 68. Henri Hang, 56. Alari Tovstik, 75. Jüris Sahkur - 81. Erik Šteinberg
Eemaldamine: 68. Henri Hang

Rakvere FC Flora: 1-Sahkur (83. 30-Susi), 2-Aunapuu (73. 4-Vahero), 19-Hang, 18-Leontovitš (46. 26-E. Tovstik), 25-K. Saar, 17-A. Tovstik, 21-Polluks, 20-D. Ratnikov (61. 11-Brandt), 22-Ljaš, 14-A. Dmitrijev (46. 8-M. Saar), 9-Rebane.
Varus: 30-Susi, 11-Brandt, 7-Klaasen, 23-Nasimov, 26-E. Tovstik, 8-M. Saar, 4-Vahero.

Tamme Auto: 90-Rubtsov, 6-Hepner, 17-Šelehhov (76. 15-Ivarinen), 11-Burov (34. 21-Derjabin), 20-Moskaljov, 9-Kirilov, 5-Russakov, 19-Krivošein, 7-Osmanov, 10-Šteinberg, 22-Starkopf.
Varus: 16-Vorobjov, 15-Ivarinen, 12-Borissenko, 21-Derjabin.

Mänguolud: +22, vahelduv pilvisus; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 110
Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Toomas Nõmmiste


kell 19.30 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – TALLINNA FC FLORA II  0:1 (0:0) 
ametlik protokoll
Värav
: 64. Jürgen Pallo
Hoiatus: 67. Martin Kaarjärv

TJK Legion: 1-Kirjuhhin, 2-Lipsik, 3-Suvorov, 4-Rubel (59. 25-Gorbatov), 5-Tkatšuk, 8-Novikov, 10-Latõnin, 14-Dolinenko (82. 38-Orlov), 23-Titenok, 32-Samulin, 35-Kostin.
Varus: 9-Dõmov, 11-Komarov, 38-Orlov, 25-Gorbatov.

Tallinna FC Flora II: 1-Raudsepp, 16-Klaus, 3-Indermitte, 2-Paavo, 18-Peitre, 20-Pallo, 23-Goldberg, 10-Mööl, 14-Roosimets (61. 5-Kaarjärv), 4-Aru (90. 17-Tiitsmann), 7-Karpov (46. 9-Tammemägi).
Varus: 15-Gorohhov, 11-Tanvel, 17-Tiitsmann, 9-Tammemägi, 5-Kaarjärv, 6-Andres.

Mänguolud: +20, vahelduv pilvisus; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Eiko Saar 
Abikohtunikud: Indrek Bachmann, Denis Petrov

Esiliiga tabel peale 21. vooru:
1 Tallinna FC Levadia II 21 14 6 1 62:10 48
2 Kohtla-Järve FC Lootus 21 14 2 5 44:24 44
3 Kiviõli Tamme Auto 21 11 2 8 50:38 32
4 Valga FC Warrior 21 10 2 9 31:39 32
5 Pärnu JK Vaprus 21 8 5 8 36:39 29
6 Tallinna JK Legion 21 8 4 9 39:39 28
7 Lasnamäe FC Ajax 21 8 4 9 34:40 28
8 Viljandi JK Tulevik II 21 6 3 12 28:46 21
9 Tallinna FC Flora II 21 4 3 14 15:37 15
10 Rakvere FC Flora 21 6 1 14 29:56 13

Väravalööjate edetabel peale 21. vooru:
21
 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
17 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
15 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
9 - Šahriar Abdullajev (FC Ajax)
9 - Anton Semjonov (FC Lootus)
8 - Konstntin Karin (FC Lootus)
8 - Vitali Bolšakov (FC Lootus)
- Pavel Iljuhhin (FC Ajax)
7 - Erkki Junolainen (FC Warrior)
7 - Alar Petrovits (Rakvere FC Flora)
7 - Aleks Mones (FC Levadia II)
7 - Jaan Leimann (FC Warrior)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II (62) -
Yaroslav Dmitriev 17, Aleks Mones 7, Indrek Zelinski 6, Artjom Artjunin 6, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Rain Aasmäe 4, Maksim Rõtškov 3, Vladimir Vassiljev 3, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Markus Holst 1, Marek Mäekala 1, Trevor Elhi 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

Kiviõli Tamme Auto (50) - Tõnis Starkopf 21, Erik Šteinberg 6, Dmitri Kirilov 5, Stanislav Russakov 4, Dmitri Šelehhov 3, Sergei Kostin 3, Ilja Krivošein 1, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1, Viktor Sergejev 1, Aleksei Derjabin 1

K-Järve FC Lootus (44) - Anton Semjonov 9, Konstantin Karin 8, Vitali Bolšakov 8, Viktor Plotnikov 5, Sergei Popov 4, Andrei Škaleta 2, Aleksei Žukov 2, Aleksandr Zaharenkov 1, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1, Jan Demidovitš 1, Irfan Ametov 1

TJK Legion (39) - Aleksandr Pavlikhin 15, Maksim Kisseljov 5, Mark Švets 4, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Ivanov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Jüri Lipsik 1, Aleksei Titenok 1, Rodion Ovsijenko 1, Pavel Rubel 1, Vadim Samulin 1

Pärnu JK Vaprus (36) - Ranet Lepik 6, Maido Pakk 5, Rauno Alliku 5, Ivan Velikopolje 4, Martin Partsioja 3, Rait Sõrmus 3, Aleksei Galkin 2, Kaarel Kaarlimäe 2, Artur Rättel 2, Taavi Midenbritt 1, Ander Paabut 1, Indres Põder 1, Taavi Laurits 1

Lasnamäe FC Ajax (34) - Šahriar Abdullajev 9, Pavel Iljuhhin 7, Sergei Kononov 5, Sergei Tasso 4, Deniss Skobelev 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Andrei Borissov 1, Deniss Kovtun 1, Deniss Jõgiste 1

Valga FC Warrior (31) - Erkki Junolainen 7, Jaan Leimann 7, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Sander Rõivassepp 2, Madis Rajando 1, Jaan Kekišev 1, Nikita Baranov 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1, Ott Ottis 1, Hannes Anier 1, Rasmus Munskind 1

Rakvere FC Flora (29) - Alar Petrovits 7, Esko Brandt 5, Tarmo Rebane 5, Joonas Ljaš 4, Elar Tovstik 2, Alari Tovstik 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Viljandi JK Tulevik II (28) - Eerik Reinsoo 6, Raido Roman 4, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Rasmus Luhakooder 3, Janek Kalda 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Tallinna FC Flora II (15) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 3, Sergei Mošnikov 2, Joel Indermitte 2, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1, Jürgen Pallo 1 
27.07.2009 09:33








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.