KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga VII voor algab reedel

Reede õhtul kell 18:00 kõlab Salme staadionil avavile Esiliiga VII vooru esimeses kohtumises. Esimestena tippliigadest siirduvad looduslikult murule just saarlased FC Kuressaarest, kelle vastaseseks on Kiviõli FC Irbis.

Vähemalt üks mäng on Eestis looduslikul muru siiski juba toimunud, kui 6. aprillil toimunud III liiga mängus alistas FC Lelle kodustaadionil FC Kose 1:0.

Järgmine VII vooru mäng on kavas laupäeval kell 20:00 Lasnamäe SPK kunstmurul, kus Tallinna FC Puuma võõrustab tabelijuhti Tallinna FC Levadia duublit.

VII voor lõpetatakse kolme pühapäevase mänguga, kõik algusega kellm 16:00. Pärnu Linnameeskond võõrustab Tallinna FC Flora duublit, Rakvere JK Tarvas Nõmme Kalju FC duublit ja Viljandi JK Tulevik Vändra JK Vaprust.

Esiliiga VII vooru mängud 11., 12. ja 13. aprillil:

11. aprillil kell 18:00 Salme staadion (Salme vald, Saaremaa)
FC KURESSAARE - KIVIÕLI FC IRBIS

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak:"Rõõm on mängida sellel hooajal esimest korda Saaremaal. Tahame näidata koduväljakul sellist mängu, mis rahuldaks nii mängijaid kui ka meie poolehoidjaid."

Saarlasest noor ääremängija Reivo Vinter: "Võrreldes eelmise mänguga tuleb teha palju korrektuure nii ründes kui ka kaitses. Iga mängija peab oma tehtud vigadest õppima ja püüdma neid vältida. Nii on võimalik kolm punkti koju jätta."

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Keeruline mäng on tulemas nagu ikka, kui tegu on meretaguse asjaga. Kõigepealt pikk sõit ja siis mängime esimest korda sel hooajal muruväljakul. Loodame siiski kõigist asjaoludest üle olla ja korralikult mängida. Eelmises mängus Puuma vastu jätsime väga palju väravavõimalusi kasutamata. Kui tahame punkte, siis tuleks saarlaste vastu sellised ära lüüa."

Mängija Sergei Starovoitov: "Tahaks seda mängu ikka võita. Turniiri algus on meile olnud päris normaalne, aga võite seni siiski pole. Saaremaal võiks ka võiduarve avada. Aga selleks tuleb väravamomendid ära kasutada ja taga püüda puhas hoida. Igatahes on meeskond mänguks valmis."

Peakohtunik: Kert Küttis
Abikohtunikud: Risto Eelmaa, Taavi Puuorg


12. aprillil kell 20:00 Lasnamäe SPK kunstmurustaadion (Peterburi 15, Tallinn)
TALLINNA FC PUUMA - TALLINNA FC LEVADIA II

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: Viimase nädala tehtud töö andis tulemust, mida meeskond näitas Irbisega mängus. Võtsime ühe punkti, kuid olime võitu väärt. Väikesed nüansid, mis ei lubanud meil võita, on kõrvaldatud ja see võimaldab meile saavutada vajalikku tulemust. Arvestades seda, et Kiviõli on tabelis allpool, suutis tugeva vastasega võrdselt mängida. Viik nendega näitab, et meie suudame ka head jalgpalli näidata. Mis puudutab Levadia mängu, teame, et see sats näitab viimastel aastatel head mängu ja noored on neil tugevad. Lähtudes räägitust - see mäng ei ole jalutuskäik, aga tahame ühe punkti võtta ja kui õnn on meie poolel, siis jõuame ka võiduni. Tuleme mängule eesmärgiga näidata head mängu võtta vajalikke punkte.

Mängija Ilja Monakov: Kaua aega ei omanud ma praktikat, aga viimasel ajal pühendan sellele palju aega, sest armastan jalgpalli. Arvestades seda, et mängisin erinevates meeskondades ja mõistes, et oodatakse minult ja meeskonnalt vajaliku tulemust, pühendame täielikult oma aega trennides eelseisvatele mängudele ja sellega valmistame selleks mänguks, et positiivse tulemuse jõuda. Loodan, et mul õnnestub realiseerida oma võimalusi ja sellega võtta viik vähemalt. Kutsume kõiki poolehoidjaid mängule ja loodame, et meeskonnad näitavad ilusat jalgpalli. Vaatama meeskondade asukohale tabelis ja omavahelise mängude statistikat, anname lahingu Levadiale. Teeme kõike meist sõltuvat selleks.

FC Levadia II treener Vladimir Vassiljev: "Pärast kahte viiki järjest on õige aeg võidulainele tagasi tulla. FC Puuma asub praegu viimasel kohal, kuigi see ei tähenda, et peaksime neid alahindama. Teades nende mängijaid, oskavad nad vastast üllatada. Läheme väljakule tõestama oma paremust. Viimastel mängudel oli probleem realiseerimisega. Parandasime seda ja arvan, et poisid on tahtmist täis väravaid lüüa!

Mängija Oleksandr Volchkov: "Kindlasti üritame vastasest paremad olla ja kolm punkti välja võidelda. Puuma on südi vastane, peame oma võimalused hästi ära kasutama."

Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Jaan Roos, Lauri Salei


13. aprillil kell 16:00 Pärnu kunstmurustaadion (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - TALLINNA FC FLORA II

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: "Flora duubel sai viimases mängus suure võidu Kuressaare üle, see tähendab, et väravaid lüüa osatakse ja kindlasti tahavad nad seda ka Pärnus teha. Kuigi meie ei saa see mäng oma parimat koosseisu välja panna, siis kõik, kes väljakule lähevad, annavad endast 100%. Oma koduväljakul läheme andma endast parimat ja kui kõik hästi välja tuleb, siis loodame ka punkte oma kontole juurde saada.

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: "Pärnu on näidanud päris head minekut ja löönud palju väravaid. Samal ajal pole me päris loodetult oma kaitset lukku saanud ja oleme lasknud totraid väravaid. Siin mängib kindlasti rolli see, et mängijaid on palju ja minuteid on vaja jagada ning meil pole tekkinud kindlat kooseisu. Igal juhul on eesmärk vastasel värava löömine võimalikult raskeks teha. "

Mängija Ragnar Piir: "Esimene kaugem võõrsilmäng Pärnu ambitsioonikate noortega. Kindlasti on tulemas väga keeruline kohtumine, kuna mängime küllaltki väiksel ja ebakvaliteetsel kunstmurul, kus maksvusele pääseb keskendumine, agressiivsus ja tahe.  Seetõttu peame oleme eriti keskendunud igale mänguolukorrale, et suuta oma mäng peale suruda ja tuua väga väärtuslikud kolm punkti koju. Usun, et oleme piisavalt kannatlikud, et see mäng enda kasuks pöörata, kuna enesekindlusest meil puudu ei jää."

Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Triinu Laos, Reigo Teearu


13. aprillil kell 16:00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67)
RAKVERE JK TARVAS - NÕMME KALJU FC II

Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Nõmme Kalju II on kindlasti väga tugev vastane ja usun, et sellest tuleb jällegi üks väga põnev kohtumine. Anname omalt poolt nagu alati maksimumi ja proovime teha kõik, et punktid koju jääks. Loodame ka meie suurepäraste fännide toele."

Mängija Tarmo Rebane:"Duublitega mängud on alati väga keerulised ja seda võib oodata ka sellest mängust. Võidab see, kes suudab paremini võimalusi realiseerida ja kaitses distsiplineeritumalt mängida."

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Võõrsil Rakvere vastu pole kerge mängida, kuid Esiliigas kergeid mänge polegi. Läheme oma mängu mängima ning mängu järel saame omad järeldused teha."

Mängija Norman Vihul: "Rakvere oli lähedal Premium liigasse pääsemisele ning kindlasti on nad ka tänavu Esiliiga üks tugevamaid vastaseid. Ootab raske mäng nende kodus."

Peakohtunik: Rauno Kald
Abikohtunikud: Roman Laidinen, Marger Pormann


13. aprillil kell 16:00 Viljandi kunstmurustaadion (Ranna pst 1)
VILJANDI JK TULEVIK - VÄNDRA JK VAPRUS

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Lahingud Vändraga on alati tasavägised. Teame, et vastane võitleb igas olukorras lõpuni ja ei anna meile platsil mitte midagi kergelt. Peame oma eelmise mängu halvast esitusest õppima ja kodus hea esitusega 3 punkti võtma.

Mängija Raido Roman: Pühapäev on meie vana hea, halb naaber Vändra Vaprus külas. Halb sellepärast, et see tiim teab meist liiga palju. Kindlasti on Vaprus hullu tahtmist täis, kuna hetkel neil null ja eelmine ring jäi vahele. Usun, et vigastustest hoolimata suudame palli vallata ja näidata mäng mängult paremat kvaliteeti. Vändra poisid on alati lõpuni võitlejad - kindlasti tuleb raske mäng. Võtame üheskoos publikuga kohustuslikud 3 punkti.

Vapruse peatreener Ranet Lepik: Oleme kaua oodanud võimalust taas punktidele madistada. Pikk paus mängudest jätab kohtumisele kindlasti oma jälje, kuid Viljandi on tuttav sats ja teame täpselt, mida väljakul punktide saamiseks teha on vaja. Ka tabeliseis nõuab korralikku esitust, kuna oleme ainsad kellel veel punktiarve avamata on. Kuigi oleme kaugel oma parimast vormist, siis läheme kohtumisele vastu ainult positiivsete mõetetaga, sest meil ei ole kaotada midagi. Teame, et tuleb huvitav pühapäev, kuna vastased väärivad teineteist. Kohtumised naabritega on olnud läbi aegade huvitavad ja nendest mängudest on alati, mida meenutada.

Mängija Artur Ojala: Tabeliseis ja mängupilt küllaltki nukrad hetkel, samas seda oli ilmselt ka oodata. Viljandi sõpru meeldib alati palliplatsil "kiusata" ja luban, et teeme seda ka seekord ning lihtsalt, kui üldse, neile midagi ei anna!

Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Silver Sepp, Riivo Stolts


10.04.2014 13:23
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.