KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga VIII vooru eelvaated

Esiliiga VIII voorus toimub reedel ja pühapäeval kokku 4 mängu. Reedel kell 19 võõrustab FC Kuressaare Pärnu Linnameeskonda ja Vändra JK Vaprus avab oma muruhooaja mänguga Rakvere JK Tarva vastu.

Pühapäeval kell 13 kohtuvad Tallinna FC Flora II ja Viljandi JK Tulevik ja Nõmme Kalju FC II ja Tallinna FC Puuma. Kohtumine Kiviõli FC Irbise ja Tallinna FC Levadia II vahel mängitakse järgi 1. juunil.

Esiliiga VIII vooru mängud 18. ja 20. aprillil:

18. aprillil kell 19:00 Salme staadion (Salme vald, Saaremaa)
FC KURESSAARE - PÄRNU LINNAMEESKOND

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak:"Nädala aja jooksul saame juba kolmandat korda kodus mängida. Tahame vana hea sõbra Pärnu vastu punkte saada!"

Salmelt pärit kaitsja Urmas Rajaver: "Üle pika aja mängime Pärnu võistkonnaga. Loodetavasti on oodata huvitavat taaskohtumist. Meie anname kodus endast kõik ja koksame pallid õigesse väravasse!"

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: Meie jaoks esimene nn. murumäng sel aastal - selles mõttes on Kuressaarel väike eelis, kuna neil juba 2 murumängu peetud. Samas, Kuressaare mängis just karikamängu, aga meie saime selles mõttes puhata. Kui me ei tee nii lapsikuid vigu, nagu tegime FC Flora duubli vastu, siis ootan mängust positiivset tulemust.

Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Argo Pruul, Lauri Põld


18. aprillil kell 19:00 Vändra staadion (Kalda 6, Vändra)
VÄNDRA JK VAPRUS - RAKVERE JK TARVAS

Vapruse peatreener Ranet Lepik: Esimene punkt on tabelis kirjas ja ihkame aina juurde. Esimene kodumäng kevadisel liivaväljal, mida oleme väga pikka aega oodanud. Loodetavasti tuleb meid toetama suur hulk inimesi, kes kõva häälega Esimesele võidule kaasa aitavad. Meeskond on enesekindel - kas sellest ka suure ja tugeva Tarvase alistamiseks piisab, annab selgust juba reede.

Mängija Artur Ojala: Rakvere Tarvas on väga jõulise mängusstiiliga meeskond. Loodame terveks jääda ja hoopis neid mänguliselt maha murda!

Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Esimene mäng naturaalmurul, mis kindlasti jätab mängupilti oma jälje. Teame Vändrat kui meile väga sarnast meeskonda, kelle vastu on alati väga raske olnud."

Mängija Sergei Akimov: "Me pole suutnud viimastes mängudes väravaid lüüa ja proovime seda viga Vändras parandada. Tuleb raske mäng, kuid oleme selleks valmis!"

Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Nils Grün, Anni Rahula


20. aprillil kell 13:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II - VILJANDI JK TULEVIK

FC Flora II treener Paul Kask: "Kiire pilk turniiritabelisse näitab, et resultatiivsusega meil muret pole ja löödud väravate näitajate alusel kuulume õigustatult kõrgeimale tabelireale. Samas sisselastud väravate arvult saaks üles reastada hoopis teistsuguse paremusjärjestuse. Kui tahame kuuluda tabeli tippu mõlema näitaja osas, peame rõhu asetama kaitsetöö parandamisele. Viljandiga peame veel viimase kevadvooru kodumängu kunstmurul, et siis järgmised külalised juba naturaalsel murul vastu võtta."

Mängija Tõnu Paavo: „Oleme mänginud Vijandi Tuleviku vastu mitmeid kordi ning teame, et nad oskavad mängida kaitses väga distsiplineeritult ning on kontrarünnakutes väga teravad. Samuti teame, et Viljandi trumbiks on standardolukorrad. Oleme trennis teinud kõvasti tööd just nende kaitsmisega. Usun, et suudame luua väravavõimalusi ka Viljandi kaitse vastu. Tõotab tulla võitluslik lahing.“

Tuleviku peatreener

Mängija

Peakohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Artur Telling, Roman Laidinen


20.aprillil kell 13:00 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)
NÕMME KALJU FC II - TALLINNA FC PUUMA

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Sel pühapäeval oleme tagasi Hiiul, kus ootab meid FC Puuma. Lihtsaid mänge Esiliigas pole ning kindlasti pole ka meie nõrk võistkond. Eesmärk on plaanipäraselt mängida."

Mängija Mihkel Ainsalu: "FC Puuma on raske vastane, kuid me oleme saanud üsna mõnusa mängurütmi ning loodetavasti mängime võidu vääriliselt."

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: Karikamängus tugeva klubiga, kes on praegu Premium liiga tipus, sai meeskond väärtuslikku õppetunni, kus mängijad said head praktikat ja mis näitas tugevaid ja nõrku külgi. See annab meile õigust arvata, et treeningprotsess on õigesti ehitatud ja see kogemus, mida me oleme saanud, kasutame meistrivõistluse jooksul. Loodan, et see aitab meid. Eelseisev mäng Nõmme Kalju II-ga ei ole meie jaoks väga murettekitav, kuigi vastane kasutab Premium liiga mängijad selles mängus. Kokkuvõttes iga Esiliiga meeskond ei pane meid muretsema. Meie ülesanne on areneda ja koguda punkte, ka selles mängus.

Mängija Ilja Monakov: Kahjuks jäin haiguse tõttu kõrvale mitmest viimasest mängudest. Meeskonna seisu hindan võitluslikuna. Meeskond liigub edasi kindlal kursil. Eelseiseva mängu plaanime mängida samas stiilis ja proovime saada vajalikke punkte, mis aitab meeskonnal miinustest välja pääseda. Ootame meie poolehoidjad mängule.

Peakohtunik: Rauno Kald
Abikohtunikud: Kaur Lillipuu, Sander Saga

17.04.2014 12:04
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.