KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga X vooru eelvaated

Esiliiga X vooru esimene mäng toimub neljapäeval, 1. mail kell 19:00, kui Pärnu Kalevi staadionil lähevad vastamisi kohalik Linnameeskond ja Kiviõli FC Irbis.

Järgmised kaks mängu toimuvad reedel, kui FC Kuressaare võõrustab Viljandi JK Tulevikku ja Vändra JK Vaprus Tallinna FC Puumat. Ka need mängud algavad kell 19:00.

Kaks viimast X vooru mängu saavad alguse pühapäeval kell 19:00, kui Nõmme Kalju FC II võõrustab Tallinna FC Levadia II-st ja Tallinna FC Flora II Rakvere JK Tarvast.

Foto: Pärnu Linnameeskond

Esiliiga X vooru mängud 1., 2. ja 4. mail:

1. mail kell 19:00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - KIVIÕLI FC IRBIS

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: Eelmises voorus võitsime Irbist 5:1, aga uus mäng algab ikkagi seisust 0:0 ja alahinnata Irbist ei tohi. Kuigi võitsime neid suurelt, siis mängupilt oli võrdsem. Selle aasta esimene kodumäng murul, loodame, et ilm on ilus ja tuleb ka rahvast meile kaasa elama.

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Sama vastane, kellelt eelmisel nädalal kodus häbistava kaotuse saime. Esimesel poolajal ei löönud me oma võimalusi ära ja teisel poolel näidati meie kaitsele koht kätte. Erinevatel põhjustel ei mänginud selles mängus 4 meie põhimeest. Loodame Pärnus siiski sitkemat vastupanu osutada ja punkte võtta. Eelmise mängu püüame unustada. Eelkõige peame kaitses oma asjad korda saama."

Mängija Stanislav Russakov: "Meil tuleb ikka ette mõni täiesti kehv päev, selline oligi eelmise nädala kodumängus Pärnuga. Nüüd läheme kindlasti võitma. Minu meelest midagi võimatut siin pole, oleme ka tabelis Pärnuga lähestikku. Ja oma võimalused peame muidugi ära lööma, muidu ka võitu ei tule."

Peakohtunik: Ago Kärtmann
Abikohtunikud: Reigo Teearu, Ranet Leets


2. mail kell 19:00 Salme staadion (Salme vald, Saaremaa)
FC KURESSAARE - VILJANDI JK TULEVIK

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak: "Mängisime hea esimese poolaja Viljandis. Nüüd on vaja seda teha kodus terve mängu vältel. Ootame huviga uut mängu."

Salmelt pärit poolkaitsja Sander Seeman: "Eelmises voorus saadud kaotus tuleb reedel võiduks pöörata, sest võõrsil peetud mäng oli tegelikult täiesti võidetav, kuid kahjuks lasime vastastel lüüa taaskord lihtsa värava. Peame olema kaitses kindlad ja tekkivad võimalused tuleb väravateks realiseerida ning loomulikult tahame kodupublikule pakkuda positiivseid emotsioone."

JK Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Eelmine mäng õnnestus meil koduplatsil võit võtta. Arvata on et vastased ei taha oma kodus seda tulemust korrata ja tulevad meid võitma. Kahjuks on meil paljud mängijad vigastatud ja meie jaoks saab olema väga raske mäng. Loodame siiski punktilisa teenida.

Mängija Rain Tölpus: Esimene mäng naturaalsel murul meie jaoks. Kahjuks pole meil õnnestunud isegi ühtegi trenni veel pärismurul teha ja see on kindlasti Kuressaare võistkonnale eeliseks. Lisaks on meil palju vigastusi ja osad mängijad ei saa töökohustuste tõttu kaasa sõita. Loodame et see raske olukord paneb meid platsil veelgi rohkem pingutama ja suudame kasvõi punkti pikalt reisilt kaasa tuua.

Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Risto Eelmaa, Lauri Põld


2. mail kell 19:00 Vändra staadion (Kalda 6, Vändra)
VÄNDRA JK VAPRUS - TALLINNA FC PUUMA

JK Vapruse peatreener Ranet Lepik: Kuigi suutsime eelmise omavahelise kohtumise võita, ei tulnud see sugugi kergelt. Kerget vastupanu ei oota ka seekord, kuid loodame lisaks enese oskustele ka tugevat tuge oma publikult, mis annab meile Puumaga võrreldes eeldatavasti lisakäigu. Meeskond on kohtumiseks valmis ja annab endast parima, et teine järjestikune võit tabelisse võidelda.

Füsioterapeut Frederik Ross: Kui arstikotis piisavalt jääkotte ja teipi on ning käärid ka kaduma pole läinud, siis peaks võit tulema.

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: Eelseisev mäng Vapruse vastu on meile väga tähtis. Arvestades nende mängustiili, võib arvata, et mäng tuleb raske. Nad näitavad organiseeritud ja hästi ehitatud mängu. Me peame mängima ründavat kiiret jalgpalli, aga samas pidama meeles kaitsemängu. Just sellise taktika võtame aluseks eelseisvas mängus. Õpime kiiresti ja parandame vead. Meeskond mängis hästi Levadia II vastu ja ma olen kindel, et näitame sama mängu.

Mängija Ilja Monakov: Meie meeskond teenis juba 2 punkti sellel hooajal, aga seda on liiga vähe. Selleks, et lahkuda autsaideeri tsoonist, peame võitma teisigi kohtumisi. Meie jaoks kohtumine Vaprusega on tähtis ja meeskond meelestatud tõsiselt. Olen kindel, et vaatamata viimasel mängul vändralaste võidule, mängivad nad veel jõulisemalt oma stadioonil. Ei ole saladus, et nende meeskonnas on head mängijad, selleks, et võita peame pühendama ennast mängule. Meie meeskonna mängijad saavad sellest hästi aru, et eelseisev mäng tuleb raske, siis on vaja keskenduda sellele mängule. Me vajame seda võidu, et saada kindlust.

Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Martin Lember, Kristjan Kärt


4. mail kell 19:00 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)
NÕMME KALJU FC II - TALLINNA FC LEVADIA II

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Levadia II, kes on Esiliigas kogenud meeskond, andis meile hea õppetunni ning pani oma kogemuse maksma. Nüüd on kohe teine mäng nendega järjest ning eesmärk on mängida paremini ja positiivne tulemus saavutada."

Mängija Sten-Marten Vahi: "Avaringi läbisime üsna kindlalt, kaotasime vaid Flora ja Levadia duublitele ning vigade parandust on meil võimalik teha kohe teise ringi esimeses mängus, kuna vastaseks on taas Levadia. Oleme vigu analüüsinud ja ootame kodupubliku toel paremat tulemust!"

FC Levadia II peatreener Vladimir Vassiljev: "Eelmisel pühapäeval pidasime Kalju duubliga Maarjamäel tõsise lahingu ja jäime 2:0 peale. Nüüd üritame uuesti võita, aga kindlasti soovib ka vastane parema tulemuse saavutada. Peame oma tegemistele täielikult keskenduma, mängima kindlalt ja realiseerima väravavõimalused."

Väravavaht Vladislav Tsvetkov: "Valmistume väga võitluslikuks mänguks tugeva vastasega. Üritame taas võidulainele naasta ja kõrgeima tabelikoha tagasi võtta."

Kaitsja Oleksandr Volchkov: "Ootame võrdset ja võitluslikku mängu ning üritame taas kolm punkti välja võidelda. Kalju ja Levadia vastasseisud pakuvad igal tasemel palju põnevust."

Peakohtunik: Kert Küttis
Abikohtunikud: Lauri Salei, Kaur Lillipuu


4. mail kell 19:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - RAKVERE JK TARVAS

FC Flora II abitreener Paul Kask: "Esimene kodune murumäng toob peegelvoorus vastaseks taas Rakvere. Eelmise nädalavahetuse karmi heitluse kallutasime enda kasuks teise poolaja tabamustega, kuigi võimalusi skoorimiseks oli ka esimesel kolmveerandtunnil. Rakvere on südi vastane, kes ei kingi võitluseta sentimeetritki, aga meie peame pigem lähtuma loosungist "Mängi, Flora, Mängi" kui "Võitle, Flora, Võitle". Selleks tulebki oma mänguline ülekaal ka realiseerida, sest lõpuks loevad ikkagi väravad."

Mängija Kewin Mataloja: "Kui me Rakvere vastu taga null hoiame ja ees oma võimalused ära lööme, siis on kolm punkti meie."

JK Tarva peatreener Reijo Kuusik: Peale viimast mängu Floraga jäid meie read veelgi hõredamaks, mis paneb meid väga raskesse seisu. Sellele vaatamata läheme andma korralikku lahingut ja anname parima, et punktilisa teenida.

Peakohtunik: Rauno Kald
Abikohtunikud: Artur Telling, Jagnar Jakobson


30.04.2014 11:55








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.