KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Vändra Vaprus teeb liigamängust otseülekande

Esmakordselt jalgpalliklubi Vändra Vaprus ajaloos tehakse koostöös Rockstick Productioniga reede õhtusest Esiliiga kohtumisest JK Vändra Vaprus - Tallinna FC Puuma otseülekanne, mida on kõigil huvilistel võimalik jälgida Youtube’i vahendusel.

Vändra JK Vapruse juht Ranet Lepik ütles portaalile jalgpall.ee, et mõte otseülekanne teha tuli endiselt klubi mängijalt Kristen Kivistikult, kes nüüdseks tegeleb sääraste ettevõtmistega.

„Ta pakkus, et Rockstick Produktion (mille omanik ta on - toim) võiks prooviks korra sellist asja teha,“ rääkis Lepik.

„Oleme koos Kristeni abiga varem küll mänge salvestanud, kuid otseülekandeni ei ole jõudnud. Mõte oli asi ära proovida ja ehk keegi nakatub meie õnnestumisel veelgi.“

Lepiku sõnul otsest eeskuju ülekande tegemisel ei ole kelleltki võetud, kuid kui Premium liigas on otseülekanded interneti vahendusel toimimas, siis miks ei võiks Esiliigaski sellist asja proovida ja propageerida.

„Tuleviku osas ongi nii, et kui asi õnnestub ja inimestele ka huvi pakub, siis planeerime kindlasti sääraseid ettevõtmisi ka edaspidi,“ märkis Ranet Lepik.

Ülekande kommentaatoriteks on praeguse klubijuhi esimene treener ja teadatuntud praegunegi noortetreener Mart Paumäe ning tema kõrval võtab koha sisse Eesti Jalgpalli Liidu juhatuse liige Tarmo Lehiste. Ülekanne algab reede õhtul kell 18.55. Ülekande link avalikustatakse reede keskpäevaks.

Pildil Vapruse ja Rakvere Tarva vaheline kohtumine

30.04.2014 16:27
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.